Nowy polski producent broni CP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Nowy polski producent broni CP

Post autor: andree »

Dziś w samo południe oficjalnie rozpocznie działalność firma 'Arsenał Koronny'. Jej debiut rynkowy to repliki broni długiej, typu wojskowego używane w armiach europejskich przed rokiem 1850. Jednak juz za kilka miesięcy na rynek trafi też polski 'dragon' w bardzo solidnym wykonaniu i przystępnej cenie około 700 zł.
Idę na tą imprezę, która będzie miała miejsce w hali 12 MTP. Postaram sie też zdać krótką relację - mam zamiar kupić kbk Lorenza za niewielką kwotę.
salvatorfabris
Posty: 37
Rejestracja: śr 27.lut.2008 - 14:02
Moja broń:

Post autor: salvatorfabris »

Czy inauguracja tejże Firmy następować będzie co roku w dniu 1 kwietnia? :D
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

Nawet gdyby to nie był żart, to firma taka nie miałaby szans na roczną egzystencję. Widmo bankructwa po kilku miesiącach.
Awatar użytkownika
argo
Posty: 11
Rejestracja: śr 05.gru.2007 - 10:43
Lokalizacja: Podbeskidzie
Moja broń:

Post autor: argo »

Żarty żartami , ale tak na powaznie to Radom od dłuzszego czasu podobno narzeka na brak zamówien, troche to dla mnie dziwne, ale skoro Chinczycy moga zarabiac krocie na badziewnych wiatrowkach, to chyba Polacy by tez mogli ( zwłaszcza ze drzewiej produkowali i to całkiem niezle) , no i przy okazji mozna by sie bylo powaznie zastanowic na jakims CP, jako produkt uboczny mialby szanse egzystowac w ofercie firmy i mysle ze zbyt miałby zapewniony.
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Tak się składa, że Radom to fabryka żyjąca z państwa. Jest to jeszcze relikt komunizmu. Produkują (czy też produkowali) wiatrówki na angielskie zamówienie.. I nic dalej się nie dzieje. Produkowaliby cp to kosztowałaby 3 razy tyle co oryginał.

Jakby chcieli zarobić, to samo wprowadzenie jakiegoś karabinku bocznego zapłonu.. Taka radomka w nowym wykonaniu i mają zbyt. Ale to by trzeba trochę się pomęczyć nad zmianami w ustawie o BiA. Rozwinąć reklamę i odpowiednio powalczyć o klienta. A im się nie chce.

To niech upadają.
Pozdrawiam!

PS: to samo polski proch. Można by zarobić ale trzeba by chcieć.
ODPOWIEDZ