Czas by sie przywitać

ODPOWIEDZ
Dutch
Posty: 1
Rejestracja: śr 23.kwie.2008 - 16:44
Lokalizacja: Ruda Śląska
Moja broń:

Czas by sie przywitać

Post autor: Dutch »

A więc chciałbym sie przywitać bo na forum zagladam juz od kilku miesiecy i z ciekawoscia chłone wszystkie przydatne informacje CP
Jestem z Rudy Ślaskiej ,mam 29 lat i jescze nie mam zadnej "klamki"- narazie , a przymierzam sie do Colta Navy kal 44 ale musze jescze toszke poczekać
To co spodobało mi sie w CP to mozliwość rywalizacji i wzajemna integracja miłosników CP w klimatach dzikiego zachodu a także możliwość własnorecznie wykonywania kul, przybitek itp co sprwia napewno wiele radości. tymbardziej ze lubie majsterkować Jestem także Członkiem forum Cigar Aficonado
http://forum.cigaraficionado.com.pl/ind ... efefe0dcd7
na które chciałbym także zaprosic miłosników dobrego palenia i nie tylko. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona .

Pozdrawiam

PS. Jest gdzieś może na slasku jakaś strzelnica gdzie można odbyć próbne strzelania z obiektowych rewolwerów CP ?

:) :)
jan454
Posty: 6
Rejestracja: czw 22.mar.2007 - 17:43
Lokalizacja: slask
Moja broń:

Post autor: jan454 »

Też jestem z Rudy,jest kilka strzelnic i to całkiem blisko,niestety bez obiektowych cp,ale jak chcesz sprawdzić czy Ci sie spodoba takie strzelanie to możesz kropnąć z moich zabawek,szczegóły na pw
ODPOWIEDZ