Adam został ukarany - nie rozumiem

dziki
Posty: 7
Rejestracja: pt 18.maja.2007 - 00:29
Lokalizacja: Katowice
Moja broń:

Adam został ukarany - nie rozumiem

Post autor: dziki »

Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

Wygląda z tego, że nie tylko pokazywał, ale strzelał. (używał poza strzelnicą). Na mój nos, to czysty przypadek rywalizacji branżowej. Komuś to przeszkadzało.
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Post autor: mkl1 »

W tytule jest napisane: " ..z wiatrówek"
ale nie doprecyzowane czy po/ponad limitowych.
Mozna się domyslic ze skoro zacytowali Ustawę o BIA, ze jednak ponadlimitowych
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Mirek, zaraz z gdybania zrobi sie kilometrowy konkurs bicia piany.

Pod wiadomoscia na Airguns jest link do dyskusji na tamtejszym forum, gdzie sa wszystkie potrzebne informacje i apel.

W postepowaniu nakazowym raczej nie oddano wiatrowki do CLK. Obstawiam, ze plujka byla zwykla, limitowa, a trafilo po prostu na sedziego o wybitnym intelekcie.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Cóż. Prawo jest prawem. Jeśli ktoś je złamał to powinien odpowiadać za jego złamanie. Jeśli nie złamał - pisze odwołanie, kolejne odwołanie itd.
Dorabianie do tego "filozofii" jest chore.

Patologiczna nienawiść do ludzi mających inne poglądy jest niebezpieczna. Warto o tym pamiętać w kontekście marzeń o powszechnym dostępie do broni palnej.
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Marek, a mozesz doprecyzowac, gdzie w tej dyskusji dopatrzyles sie "patologicznej nienawisci" i kto dorabia filozofie?
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Zerknij na post Miłka na ich forum:
http://www.airguns.pl/forum/viewtopic.php?t=776
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Nadal nie widze tam zadnej nienawisci. Moze jedynie wyczuwam nieco goryczy.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Moim zdaniem realizowanie polityki: tego, tamtego i paru innych nie lubię - jest zwyczajnie durne w zasitniałej sytuacji.
Jeśli uważasz, że to tylko gorycz - Twa sprawa.

Ciągłe robienie dymu zamiast robienie tego, co trzeba mądre nie jest, ale może się mylę.
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Post autor: mkl1 »

mackra pisze:Mirek, zaraz z gdybania zrobi sie kilometrowy konkurs bicia piany.

Pod wiadomoscia na Airguns jest link do dyskusji na tamtejszym forum, gdzie sa wszystkie potrzebne informacje i apel.

W postepowaniu nakazowym raczej nie oddano wiatrowki do CLK. Obstawiam, ze plujka byla zwykla, limitowa, a trafilo po prostu na sedziego o wybitnym intelekcie.
no to juz D..pa" to naggorliwość i muszę uważać bo mnie też ktoś podkaluje :-D
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

Podłożem wszelkiego typu donosów, tak dzisiaj jak i wczoraj jest zawiść. Ale tutaj nie pachnie bezinteresowną, opisaną przez Wańkowicza.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

mackra pisze:Nadal nie widze tam zadnej nienawisci. Moze jedynie wyczuwam nieco goryczy.
Hmm ...
Jak sie "roztrwonilo" skladkowe pieniadze i nie zadbalo o ich zgodne z prawem odzyskanie, co bylo i byc moze dalej jest mozliwe, to raczej do goryczy byla by uprawniona grupa ktora te pieniadze zebrala i powierzyla mezowi zaufania a ow wspolnie z mecenasem nie zadbal o to aby skarb panstwa oddal kazda wydana na obrone zlotowke.
Prawo mowi jasno ze wszelkie koszta obrony uniewinnionego powinny zostac zwrocone - kto zaniedbal ?
Maz zaufania nie dbajacy, jak sie wydaje, nalezycie starannie o powierzona kase czy mecenes ktory za bardzo duze honorarium nie zadbal o interesy finansowe strony zlecajacej obrone ?
Kto jest winny i kto ma prawo do goryczy ?
Mazi
Posty: 64
Rejestracja: wt 17.paź.2006 - 12:51
Lokalizacja: Sławków / Opole / Londyn
Moja broń: brak

Post autor: Mazi »

A więc odpowiem jako najbardziej zainteresowany z piszących (narazie)
Adam został skazany za prowadzenie lekcji PO na byłej strzelnicy milicyjnej.
Strzelano pomiędzy wałami, a miejsce do strzelań wskazało miasto czyli jego prezydent i naczelnik sportu (w tamtym czasie).
Lekcje te były opisywane w prasie regionalnej bardzo pozytywnie. Niestety z tej "strzelnicy" zabroniono korzystać ludziom którzy chcą strzelać z broni ostrej.
Przypuszczamy, że donos złożył były UBek.
Używaliśmy tej strzelnicy od dwóch lat, i wszystko odbywało się z należytymi zabezpieczeniami (czerwone chorągiewki na wałach, patrole). Współpracowaliśmy z pobliskim OHPem, i robiliśmy lekcje PO dla liceum.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

To trzeba walczyć.

Nie bawić się w podchody tylko zawalczyć.

Mam do czynienia z nakazami zapłaty w postępowaniu upominawczym. To procedura uproszczona polegająca na tym, że jeśli się nie odwołasz - masz na siebie tytuł wykonawczy w tempie ekspresowym. Jeśli się odwołasz - sprawa wędruje do sądu i jest normalnie rozpatrywana.
Jeśli cała prawda o tym to to co napisałeś - w czym problem?

Trzymam kciuki.
Magua
Stary bywalec
Posty: 569
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Post autor: Magua »

donos donosem, a w policji znowu jacyś nadgorliwcy :-? O sędzim nawet nie ma co gadac
ODPOWIEDZ