Spam wiadomosci

ODPOWIEDZ
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Spam wiadomosci

Post autor: scraab »

Witam grono. Moze ktos bardziej obeznany w temacie doradzi mi jak pozbyc sie spamu ze skrzynki wiadomosci? Dostaje takie dziwaczne newsy
Screenshot_20240313_111145_Chrome.jpg
Admin usuwa spam tylko z forumowych tematow...
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 311
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Spam wiadomosci

Post autor: Ursus_c35 »

Nietylko Ty… Ja od Pana Łukasz za zwrocenie uwagi dostałem wczoraj kilka innych umiarkowanie przyzwoitych wiadomości ale nawet nie będę tego publikował… Pan Łukasz już najwyraźniej miesza mnie z Tobą , szanownym Kolegą Markiem P i innymi… Mam nadzieję że uda się nad tym w końcu zapanować albo Pan Łukasz się w porę opamięta..
Ostatnio zmieniony śr 13.mar.2024 - 11:57 przez Ursus_c35, łącznie zmieniany 3 razy.
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Spam wiadomosci

Post autor: scraab »

Ooo to nie jestem sam.
Moze jednak wrzuc jakis screen by grono wiedzialo ze takie zagrozenie spamem istnieje.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 311
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Spam wiadomosci

Post autor: Ursus_c35 »

Narazie dam mu szansę. Niechcę tworzyc gównoburz bo to jedyny cel Pana Łukasza. Daję mu czas na opamiętanie..
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Spam wiadomosci

Post autor: scraab »

Z tego co wiem on uaktywnia sie jak nieoprozniane na czas szambo. I to chyba dluzej niz my tu na forum jestesmy hehe.
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Spam wiadomosci

Post autor: scraab »

Nastepne spam wiadomosci od tej samej osoby...
Tworki albo Cibóż- tam mają dostep do neta dla pacjentow?
Tworki albo Cibóż- tam mają dostep do neta dla pacjentow?
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 311
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Spam wiadomosci

Post autor: Ursus_c35 »

Skoro nie ma na forum Adminów to może znajdzie się chociaż jakiś ordynator psychiatrii…
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Spam wiadomosci

Post autor: scraab »

Ursus_c35 pisze: czw 14.mar.2024 - 11:42 Skoro nie ma na forum Adminów to może znajdzie się chociaż jakiś ordynator psychiatrii…
Moze choć terapeuta osrodka uzaleznien czy cos w tym stylu?
Pan uzaleznil sie od alkoholu ze co dzien pisze po pijanemu...
smith
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Spam wiadomosci

Post autor: smith »

Całkiem ładnie się rozkręciliście, chłoptasie.No, dawjcie dalej bo nudą wiało na tym forum...
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 311
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Spam wiadomosci

Post autor: Ursus_c35 »

Dalej nie będzie. Czekam z niecierpliwością aż Admini posprzątają. Pierwszy raz się zgadzamy. Chodzi Panu wyłącznie o degradacje forum…
smith
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Spam wiadomosci

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: pt 15.mar.2024 - 08:57 Dalej nie będzie. Czekam z niecierpliwością aż Admini posprzątają. Pierwszy raz się zgadzamy. Chodzi Panu wyłącznie o degradacje forum…
póki co to ty z twym chłopakiem scraabem degradujecie to forum rynsztokowymi odzywkami. Twojemu przyjacielowi na privie dałem do zrozumienia ze aby cmokąć mnie w odwrotną stronę medalu musiał by stanąć na taborecie a on się jeszcze tym chwali. Obaj jesteście żenadą samą w sobie. Miłego dnia, mimo wszystko...
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Spam wiadomosci

Post autor: scraab »

To bardzo prosty sposob by pozbyc sie spammera- upubliczniac jego idiotyzmy :)
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 311
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Spam wiadomosci

Post autor: Ursus_c35 »

smith pisze: pt 15.mar.2024 - 11:00 póki co to ty z twym chłopakiem scraabem degradujecie to forum rynsztokowymi odzywkami. Twojemu przyjacielowi na privie dałem do zrozumienia ze aby cmokąć mnie w odwrotną stronę medalu musiał by stanąć na taborecie a on się jeszcze tym chwali. Obaj jesteście żenadą samą w sobie. Miłego dnia, mimo wszystko...
Mistrzem rynsztoku jest akurat Pan Panie Łukaszu ze swoimi wszystkimi wcieleniami i manipulacjami ... Jak zapewne Pan zauważył poświęciłem swojego posta na danie sobie po przysłowiowej gębie Panu o raz koledze Scraabowi ale jak widać to nie wystarczyło... Jak kolega Heron posprzątał to zaczął Pan degradować posta o nowych zabawkach kolegi Markowa a w końcu oberwało się rykoszetem również postowi o pierwszej dubeltówce... Tego już nie zniosłem bo widać wyraźnie że robi Pan wszystko żeby forum rozwalić oraz wszystkich ze sobą skłócić a prawda jest taka że siedzi Pan sobie w Kaczorach i niema nic lepszego do roboty (oprócz kominków na shorty) nie zważając na nikogo. Pasjonuje się Pan knuciem spisków zamiast napisać coś mądrego... Również miłego dnia życzę :)
Ostatnio zmieniony pt 15.mar.2024 - 11:17 przez Ursus_c35, łącznie zmieniany 1 raz.
smith
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Spam wiadomosci

Post autor: smith »

scraab pisze: pt 15.mar.2024 - 11:01 To bardzo prosty sposob by pozbyc sie spammera- upubliczniac jego idiotyzmy :)
moje zdanie o koledze wyraziłem w privie.
Pozwolę sobie powtórzyć:

https://www.google.com/search?q=mniej+n ... 0PEzc,st:0


z tą maturą to może trochę przesada ale to pierwsze co przyszło mi na myśl...
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Spam wiadomosci

Post autor: scraab »

Od kilkunastu lat jak prowadze jakeis fora czy to o tematyce motoryzacyjnej czy o zwierzetach czy tez o broni i strzelectwie na fb w postaci grupy to prawidlowosc jest zawsze taka sama. Trole o wlasnie mniejszej niz zero inteligencji nie mając zadnych wlasnych wartosci, ktorymi moga zainteresowac inne osoby na świecie muszą bo sie uduszą, smrodem wlasnej glupoty zasnuwac zycie wlasnie ludziom ktorzy pragną dzielic swoje zainteresowania w roznych zgrupowaniach.
A pan panie trolu, bedacy jak sam przyznal z nieukrywaną dumą- przedstawicielem najbardziej pazernej nacji swiata, zachowywac sie chcesz tak jak owa nacja to potrafi. Ale jak w kazdej nacji sa tam tez madrzejsi i glupsi. Niestety nie nalezy pan do tych lepszych.
Z kazdym kolejnym waści wpisem coraz wiecej użytkownikow tu sie o tym przekonuje. :)
Jest takie przyslowie- " Nie ucz ojca dzieci robić synku"
ODPOWIEDZ