Pierwsza dubeltowka

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: scraab »

Mozna sie posmiac czy tez nalezy miec troche dystansu ale no jestesmy dorosli i mnie przynajmniej bada sie cyklicznie jako ze zawod moj wymaga okresowych badan, glowa na miejscu o zdrowa :)
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: scraab »

No cóż drogi panie fantasto. Lepiej miec legitymacje od lat niz nie miec jej wcale 😊
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 308
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: Ursus_c35 »

„ A kapiszonowy deringer ze zdjęcia wpisany w tę legitymację" ?!

Ot i cała natura Pana Łukasza… Zabrać pozwolenia wszystkim co najwyżej sobie wydać i cernoprochowce nawet jednostrzałowe tylko na pozwolenie ze stosownym wpisem do czerwonej kniegi… Winszuję … BTW jeśli Pan Łukasz ma pozwolenie to zapewne wie że legitymacja wrzucona przez kolegę Scraaba to aktualnie obowiązujący dokument…
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: scraab »

smith pisze: czw 14.mar.2024 - 08:37
scraab pisze: czw 14.mar.2024 - 08:32 No cóż drogi panie fantasto. Lepiej miec legitymacje od lat niz nie miec jej wcale 😊
A kapiszonowy deringer ze zdjęcia wpisany w tę legitymację :lol:
Pan na pewno ma w swoją legitymacje emeryta wpisanego. 👌🏻
Screenshot_20240314_145056_Facebook.jpg
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 308
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: Ursus_c35 »

Gratuluję dokładnie o to chodzi. Rozwala Pan to forum i manipuluje jego użytkownikami wyłącznie dla zabicia nudy… To starałem się cały czas przekazać :)
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: scraab »

Ursus_c35 pisze: pt 15.mar.2024 - 08:58 Gratuluję dokładnie o to chodzi. Rozwala Pan to forum i manipuluje jego użytkownikami wyłącznie dla zabicia nudy… To starałem się cały czas przekazać :)
W istocie ale nadal wątpie zeby czlowiek o intelekcie ziarenka piasku po kilku latach cokolwiek byl w stanie zrozumiec 😁
Ale byc moze wielu innych tu zrozumie jak dzialają prawdziwe trole vel .44,smith,leonidas,lee einfield i inne tam czarnowidzące fake postacie bedace tą samą osobą o j.w.
Poza tym zasrywanie tak tandetnymi wpisami forum to nie nawet manipulacja. To zwyczajny troling nastawiony na degradacje forum.
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: scraab »

smith pisze: pt 15.mar.2024 - 08:45 udało się, sprowokowałem was. Chodziło mi właśnie o wywołanie histerycznych, irracjonalnych reakcji. Jesteście jak dzieci, można was wodzić za nos...
Stwierdziles panie fakt samego siebie? Gratuluje. Zawsze to jakis postep 😂
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 815
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: Czarnowidz »

Taki fajny temat był i przyszedł scraab i znowu narobił gnoju.
TerryFox
Posty: 18
Rejestracja: ndz 03.mar.2024 - 11:58
Lokalizacja: Zabrze
Moja broń: Remik 8"

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: TerryFox »

E luzzz. Top taka niepisana zasada forum ze w pewnym momencie temat skreca "w nieznane obszary", ale tak dlugo jak nie ma naprawde ostrej nawalanki i da sie wciaz znalezc wartosciowe informacje - jest git.

Strzelba wciaz niestrzelana. Pokompletowalem brakujace wyposazenie - porzadny pobojczyk, szczoty i wyciory, przybitki korkowe do strzelania srutem, duze fiolki itd. Do tej pory strzelalem na strzelnicy przy aquaparku w Tarnowskich Gorach, i tam tez mialem zamiar wyprobowac strzelbe, na poczatku statycznie do tarczy zeby wogole nauczyc sie strzelac celujac "po lufie".
Z tym ze jakies 2 tygodnie temu bylem tam z kolega (strzelalismy z remikow) i... zostalismy po 30 minutach wyproszeni. Caly obiekt ma nowe czujki w systemie przeciwpozarowym, na tyle czule ze uruchamia je dym z CP. W efekcie po pol godzinie zabawy obsluga poprosila nas zebysmy przestali strzelac zeby sie obiekt "przewentylowal", po czym po kolejnych 30 minutach dostalismy info ze czujki wciaz zglaszaja pierwszy alarm i z dalszego strzelania nic nie bedzie. Na moje pytanie czy w takim razie jest szansa strzelac tam z dubeltowki uslyszalem "raczej nie".

WIec pytanie miesiaca brzmi: gdzie i kiedy strzelaja slazacy ? :) WIdze ze sekcje lokalne martwe sa na obu forach od dlugiego czasu.
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsza dubeltowka

Post autor: scraab »

Czarnowidz pisze: sob 23.mar.2024 - 09:24 Taki fajny temat był i przyszedł scraab i znowu narobił gnoju.
Ja? A nie widzisz ty siebie? Bo cale forum widzi twoje idiotyzmy Panie Slowikowski publikowane pod roznymi profilami od kilku lat...
ODPOWIEDZ