POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

scraab pisze: pn 06.maja.2024 - 22:48 Noo z pewnoscią to mosznerowe cytaty, w doopie byli i guano widzieli ale pierdolic to pierwsi 😂
no tak, ty człowiek światowy, w Ameryce byłeś. I pozwolenie masz.
A świstak siedzi i zawija w te sreberka...
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 09:21
rozumiem, ja to mam w sumie taki rzut beretem, 175 kilomertów. Choć bywało tak ze jak mi sie coś spodobało to daleko jechałem, Bielsko-Biała, Białystok. Tu i tam po około 500 było. Lubeka i 2x Berlin też.
Tu wspominałeś o 500set kilotemrowych wypadach ale fakt że nie motocyklem tym razem .. Ten dyletant u Minera Cię zdradził Łukasz i już powszechnie wiadomo że poraz kolejny pewnie jedziesz na dwa konta.. Po co Ty to robisz chłopie naprawdę ... Weź zrób coś pożytecznego i chociaż pojedź i postrzelaj z tej broni i zrób recenzję nawet w Twoim stylu a nie znowu wypisujesz brednie z zacisza własnego sanitariatu jak mniemam bo tak taniej... Dla tego rewolweru może być miejsce na rynku replik bo będzie się plasował w połowie budżetu FWB bez dodatków a będzie dużo lepiej zrobiony od Włoskiej taniochy co w tym złego ??
termin "dyletant" jest charakterystyczny dla Wojtka "Rusznika" Jasioka. Spudłowałeś :lol:
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 406
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

A pozostały ton wypowiedzi i profesje ? "Który to już raaaaz" :D
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 09:29 A pozostały ton wypowiedzi i profesje ? "Który to już raaaaz" :D
popadasz w paranoję
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 406
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Staram się nie bo przeraża mnie Twoja... Łukasz ... No weź zrób coś pożytecznego albo umów się z RadkiemP jak odbierze swojego RSa i napisz rzetelną recenzję tyczącą się detali a potem sprawdź broń na strzelnicy i to będzie coś i wtedy rzygaj jak opętany. A do puki tego nie zrobisz nie siej defetyzmu skoro nawet nie chce Ci się pojechać i tego RSa wziąć do ręki... Zamysł tej konstrukcji to replika i nigdy nie miała konkurować z oryginałem za 25k... A po pierwsze primo znasz się na obróbce to stwórz przedsiębiorstwo konkurencyjne i zrób coś sam... Obiecuję że zakupię Twoje wyroby. Czemu nie idziesz w tym kierunku tylko jakieś zazdro Cię dopada ?? Zrobił bym Ci nawet dokumentację i obliczenia ...
Ostatnio zmieniony wt 07.maja.2024 - 09:39 przez Ursus_c35, łącznie zmieniany 4 razy.
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 09:29 A pozostały ton wypowiedzi i profesje ? "Który to już raaaaz" :D
Mówisz ze ucinam sobie pogawędkę z samym soba (miner)?
Jeszcze mi sporo brakuje do naszego przyjaciela scraaba który zakłada temat o zajebistej zajebistości sabotów i prowadzi jakże merytoryczna dyskusję z anubisem :lol:
Ostatnio zmieniony wt 07.maja.2024 - 09:39 przez smith, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 406
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

tak tak mówię bo uwielbiasz to robić i robisz to od lat.. Nie zmieniaj tematu tylko odnieś się do mojego posta powyżej :)
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 09:37 tak tak mówię bo uwielbiasz to robić i robisz to od lat.. Nie zmieniaj tematu tylko odnieś się do mojego posta powyżej :)
Robię co robię i na chleb mi to wystarcza, nie zamierzam sie rozwijac, za stary już jestem. Starcza mi na życie i zostaje parę groszy aby je przehulać na motorek i strzeladełka. Odkładać nie muszę bo emeryturę jako taką mam zapewnioną. Kawioru szampanem nie będę popijał ale bosy, głodny i szczerbaty nie będę chodził.I będę trolował bo ulubionym zajęciem moim to jest. :lol:
Miner
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Miner »

Wow - grubo! @Ursus_c35 - a czy widzisz już białe myszki i podsłuchy i spiski wszędzie? Nie wiem skąd u Ciebie tyle woli walki o te tarnowskie dziwolągi - czy masz na imię Wacław? To, że producent jest sympatyczny (prawdopodobnie) i potrafi zagadać na temat tego co robi nie świadczy w żaden sposób o jego "wyrobach".
Wracając do wcześniejszego posta... Tobie w Słupsku powiedzieli, że się nie da, a ja kupiłem sprzęt w Niemczech i ktoś go za mnie odebrał ze Słupska (broń CP bez pozwolenia). Może to jest kwestia rozmawiania z ludźmi, a nie szukania wszędzie problemów?
Ostatnio zmieniony wt 07.maja.2024 - 09:56 przez Miner, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 406
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Szczera Prawda Łukasz gratulacje! Szkoda jednak bo widzisz Pan Wacław też jest na emeryturze ale jednak chciało mu się założyć taką firmę... Ty miał byś o wiele lepiej. Po pierwsze nikt by Cię tak nie oczernił jak Ty sam potrafisz innych a po drugie znany jesteś w środowisku jak i mnogością postów zasypał byś całe forum i pomysł na biznes jest ... Nie rób tego dla siebie zrób to dla nas... Taka broń ze środowiska dla środowiska... Poświęć się Chłopie to więcej po Tobie zostanie :)
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 406
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Miner pisze: wt 07.maja.2024 - 09:50 Wow - grubo! @Ursus_c35 - a czy widzisz już białe myszki i podsłuchy i spiski wszędzie? Nie wiem skąd u Ciebie tyle woli walki o te tarnowskie dziwolągi - czy masz na imię Wacław? To, że producent jest sympatycznym (prawdopodobnie) i potrafi zagadać na temat tego co robi nie świadczy w żaden sposób o jego "wyrobach".
Ale jeszcze lepiej świadczy o Tobie Łukasz ... Noszę się z napisaniem petycji żebyś zaczął coś produkować sam... Tyle znasz krytycyzmu co inni robią źle że zrobił byś konstrukcje idealną serio... Zrób to dla nas. Będzie to wrób pozbawiony wszelkich wad i wgle się tu nie śmieję a wręcz zabiegam byś to począł wykonywać
mpwr760x
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02.paź.2022 - 11:37
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: mpwr760x »

Witam!
Panowie i Panie, zaglądam tutaj na forum już od jakiegoś czasu, ale nie udzielam się czasem do kogoś coś napisze i podpytam czasem z kimś pogadam z racji kontaktu. Zdarzyło mi się kiedyś odwiedzić Pana Cichego, miły sympatyczny człowiek i przedsiebiorca z jakąś wizja i pasją mimo swojego wieku co bardzo imponuje i powinno imponować każdemu z nas... Widziałem, oglądałem już przygotowane egzemplarze dla klientów, miał też wtedy Maynarda w fazie prac, nie jestem wielkim znawcą nie mogę na dzień dzisiejszy wypowiedzieć się na temat Pana Cichego replik, mam w planie kupić i wtedy może się podzielę pewnymi wnioskami z użytkowania.... Piszę ten post bo po 38 latach życia ogarnia mnie przerażenie naszą mentalnością, a jest to mentalność "przegrywa" bo tak jesteśmy postrzegani, traktowani i tak się co najważniejsze traktujemy....Wszystko co robi drugi polak jest beznadziejne i słabe i należy skrytykować deptając od samego początku... Polski przesiebiorca to złodziej i wyzyskiwacz, należy go okraść bo on okrada mnie, opluć gdzikolwiek się da i czekać aż zbankrutuje wtedy jest sukces, ewentualnie zlicytowac każdemu zza Odry i wcale nie chodzi mi o naszych sąsiadów niemców... Każda inicjatywa, która ma metkę PL z góry ma być skazana na porażkę, porty są niepotrzebne, CPK to wymysl, elektrownie bee....Teraz zaznaczę że nie chodzę na wybory i nie jestem żadnym odchylencem, czy zwolennikiem jednych lub drugich.... Wszystko sprzedaliśmy i jedyne co potrafimy robić to najprostsze produkty, których właścicielami są wszyscy tylko nie my Polacy... Tu znajdą się tacy, którzy powiedzą że przecież zawsze robiliśmy dziadostwo i jesteśmy ulepieni z "dykty", a jedyne co potrafimy to robić za miskę ryżu, a wolnym czasie najeść się na zapas i wypić ponad miarę... Proponuję jednak spojrzeć w kierunku Chin ich produktów kiedyś i tych dziś... Dlaczego Unia (Francja, Niemcy) tak boi się samochodów elektrycznych z Chin... Inwestując czy wydając nasze pieniądze w to co PL inwestujemy w naszą przyszłość, nie wiem która replika jest lepsza ta stara niemiecka z rynku wtórnego czy ta od Pana Cichego nowa, ale wiem jedno że z czasem coraz lepsza będzie ta z Tarnowa bo doświadczenia buduje i zbiera się latami...pozdrawiam,
smith
Bywalec
Posty: 249
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: smith »

Ursus_c35 pisze: wt 07.maja.2024 - 09:52
Miner pisze: wt 07.maja.2024 - 09:50 Wow - grubo! @Ursus_c35 - a czy widzisz już białe myszki i podsłuchy i spiski wszędzie? Nie wiem skąd u Ciebie tyle woli walki o te tarnowskie dziwolągi - czy masz na imię Wacław? To, że producent jest sympatycznym (prawdopodobnie) i potrafi zagadać na temat tego co robi nie świadczy w żaden sposób o jego "wyrobach".
Ale jeszcze lepiej świadczy o Tobie Łukasz ... Noszę się z napisaniem petycji żebyś zaczął coś produkować sam... Tyle znasz krytycyzmu co inni robią źle że zrobił byś konstrukcje idealną serio... Zrób to dla nas. Będzie to wrób pozbawiony wszelkich wad i wgle się tu nie śmieję a wręcz zabiegam byś to począł wykonywać
Ty cały czas myślisz że miner to ja...
Petycje pisz, tylko żeby papier w miarę miękki był :lol:
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 406
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Ursus_c35 »

Ty jesteś jeden w wielu osobach ... Czarnowidz , Smith, Miszner , LeeEnfield , .44 i wielu więcej... To jednak nie istotne. Zacznij produkcje broni i to będzie coś. Zyskamy na tym podwójnie. Będziesz miał zajęcie i przestaniesz robić boruty dla sportu ale przede wszystkim wypuścisz doskonały arsenał pozbawiony wielu wad. Nad czym tu dumać ??
Miner
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: POLSKI Rogers & Spencer Pana Wacława Cichego

Post autor: Miner »

Ursus_c35 - widzę, że z logiką u niektórych słabo! Nie trzeba produkować przedmiotów, żeby móc o nich mówić!!! Nie muszę mieć fabryki samochodów, zęby powiedzieć że samochód się psuje lub jakiś model jest słabo zrobiony!!!
A co do R&Sa - jak ktoś ludzi szajs (ale z dobrej stali!), to niech kupuje - jego sprawa!
----
ps. pozdrawiania dla Łukasza :)
ODPOWIEDZ