witam czy kupował ktoś u tego sprzedającego na allegro

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
Przemek 32
Bywalec
Posty: 172
Rejestracja: pt 18.lis.2016 - 18:38
Moja broń:

witam czy kupował ktoś u tego sprzedającego na allegro

Post autor: Przemek 32 »

https://allegrolokalnie.pl/oferta/piett ... el-army-44

czy kupował ktoś z Panstwa od tego sprzedającego na allegro , druga sprawa jak pobraniowa paczka to ze sprawdzeniem zawartości czy orientujecie się czy kurier nie robi problemu ze sprawdzeniem zawartości
Łysy89
Posty: 16
Rejestracja: ndz 18.gru.2022 - 20:40
Moja broń: brak

Re: witam czy kupował ktoś u tego sprzedającego na allegro

Post autor: Łysy89 »

Sporo towaru mają wystawionego na netgun.pl mają też swoją stronę internetową i tam jest trochę tematów :) na netgun w którejś aukcji będzie podana ich strona internetowa. Jak chodzi o przesyłkę to można otworzyć przy kurierze i ewentualnie wypisać z kurierem protokół reklamacyjny... przesyłki są ubezpieczone
kiedyś któraś firma kurierska pobierała chyba 5zl za sprawdzenie paczki ale zgłoszenie takiej opcji przed zakupem.
Przemek 32
Bywalec
Posty: 172
Rejestracja: pt 18.lis.2016 - 18:38
Moja broń:

Re: witam czy kupował ktoś u tego sprzedającego na allegro

Post autor: Przemek 32 »

Witam ogólnie napiszę ze paczka pobraniowa przyszła dzisiaj ale bez możliwości sprawdzenia zawartości , więc została nieodebrana . A więc mogę napisać ze nie polecam tego sprzedajcego do wglądu mogę wkleić rozmowę z allegro lokalnie i prosto napisałem ze może być pobranie ze sprawdzeniem zawartości i sprzedający się zgodził na to a wysłał samo pobranie .
W ogłoszeniu ze pieta a na fotkach uberti
Przemek 32
Bywalec
Posty: 172
Rejestracja: pt 18.lis.2016 - 18:38
Moja broń:

Re: witam czy kupował ktoś u tego sprzedającego na allegro

Post autor: Przemek 32 »

mogę zaproponować tak jak ma Pan w ogłoszeniu wysyłka pobraniowa ze sprawdzeniem zawartości
Przeczytano
14.01.2024
poproszę numer telefonu
Przeczytano
14.01.2024
za 1850 zł z wysyłką czy by Panu pasowało proszę o wiadomość czy pasuje czy szukać innego
Przeczytano
14.01.2024
1850 zł odpowiada, postaram sie wyslac dziś zdjęcia. Koszt przesyłki po pana stronie.

rozmowa z allegro jak by ktoś chciał mogę podesłać całą rozmowę z targowaniem ,
zastanawiam się czy sprzedający chciał oszukać bo po odebraniu paczki bez sprawdzenia może być różnie
ODPOWIEDZ