Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
ODPOWIEDZ
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: Vydr »

Witaj Braci,

A wiec stalo sie to co wisialo w powietrzu od dawna. Dzis przy ladowaniu mojego Hawkenika oryginalnym pobojczykiem, tenże złamał się wpół przy próbie dobicia kuli....
Chlip... oryginał, z 1970.roku....

Ratunku! Czy ktos zna kogos kto byłby gotóŵ odsprzedać, bądź może wykonać zapasowy?
*wiem ze w Saguaro mozna kupic pobojczyk do Hawekna* ten ma jednak inny kolor i kształt końćówek niż oryginał...

Z gory dzieki za info.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: Irek M »

Kup w markecie bukową okrągłą listewkę, przeszlifuj i będziesz miał nowy pobojczyk. Dobierając bejce uzyskasz niepowtarzalny wygląd. Końcówki z oryginału przeniesiesz na nowy.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: mar_kow »

Na popularnym portalu aukcyjnym są dostępne różnej grubości pręty z włókna węglowego. Takiego już "nie zabijesz". Trzeba tylko dorobić końcówki albo użyć ze złamanego pobojczyka.
pidey
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: pidey »

A najlepiej jeden z włókna szklanego, którego będziesz używał "na codzień" a z bukowego kija dorobisz drugi dla samego mania :D
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: Irek M »

pidey pisze: ndz 09.kwie.2023 - 18:46 A najlepiej jeden z włókna szklanego, którego będziesz używał "na codzień" a z bukowego kija dorobisz drugi dla samego mania :D
Raz w życiu posługiwałem się oryginalnym na pierwszym swoim strzelaniu i raz gdy zapomniałem mosiężnego. Nie używam szklanych bo to takie nowoczesne ale mosiężnego zawsze :-)
pidey
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: pidey »

Może być oczywiście mosiężny - sam takiego używam by nie mieć nigdy takich problemów jak autor postu.
Papuga911
Posty: 13
Rejestracja: śr 21.kwie.2021 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: Papuga911 »

Witam. Kup kijek z buczyny 9mm na al... tylko kup 3szt bo dwa nie będą trzymać wymiaru :D ja tak miałem. Na yt jest filmik jak to zrobić , okucia i kołki wykorzystasz oryginalne. Przyjemna robota.
Magua
Stary bywalec
Posty: 562
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Zlamany pobojczyk Hawken Pedersoli 45

Post autor: Magua »

Kup pręt 10 mm, dorób gałkę i masz pobojczyk na wieki wieków. Te okucia sa potrzebne jak ladacznicy majtki.
ODPOWIEDZ