Nie kąpcie czarnoprochowców

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Nie kąpcie czarnoprochowców

Post autor: Wycior »

Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 12:55 Nie manipuluję jak Ty, wycinając fragmenty wypowiedzi.
Zarzuciłeś mi manipulację tekstem.
Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 13:12 Podałem słowo "nie" jako przykład.
To może, bezradny kłamczuszku, podałbyś jakiś przykład w którym zmodyfikowałem tekst zmieniając diametralnie sens wypowiedzi?
Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 12:55 Skup się na meritum, a nie na sprawach technicznych.
To jest bardzo merytoryczne gdyż demaskuje Cię jako nieporadnego hochsztaplera bez elementarnych nawyków i warsztatu. To nie pasuje do obrazu naukowca z dwoma fakultetami.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Nie kąpcie czarnoprochowców

Post autor: Wycior »

Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 14:56 "Hochsztapler bez elementarnych nawyków i warsztatu"😁🤣
Co autor mial na myśli?!!!
Nie co tylko kogo - Ciebie. Naukowiec (nawet z jednym fakultetem) pojąłby od razu ale to środowisko najwyraźniej jest Ci obce. Twoja erupcja bezsilnej wściekłości zaczyna być niesmaczna. A teraz do rzeczy, kłamczuszku. Przytoczysz w końcu jakieś konkrety na podbudowanie zarzutów o manipulacji cytowanego tekstu?
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Nie kąpcie czarnoprochowców

Post autor: Wycior »

Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 16:29 Jeszcze do tego wrócimy...
Można by sądzić że stawiając mi zarzuty opierałeś się na konkretach które mógłbyś z miejsca przytoczyć. Zaczynasz przypominać Trumpa poszukującego w Georgii brakujących głosów ...
Magua
Stary bywalec
Posty: 565
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Nie kąpcie czarnoprochowców

Post autor: Magua »

Daj sobie Wyciorze spokój. Przeciez to troll, usiłujacy obesrać forum i uczynic je nieczytelnym. Niektóre tematy juz takie są. A ty go podkarmiasz.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Nie kąpcie czarnoprochowców

Post autor: Wycior »

Kłamczuszku, przestań bredzić i tchórzliwie odwracać uwagę od tematu. Oczerniałeś mnie osobiście. W takim razie wskaż przykłady manipulacji tekstem cytatów w moich postach. Tego nie potrafisz, jak zresztą niczego innego. W kolejnym swoim wcieleniu (może jako papież lub prezydent?) wybierz sobie nicka: "Mniejniżero".
ODPOWIEDZ