Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 305
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: Ursus_c35 »

Kompleksy własne potwierdzasz akurat sam swoim zachowaniem a obraźliwe uwagi są przede wyszystkim Twojego autorstwa i to nie tylko w moim kierunku... Jeszce "pal licho" jeśli faktycznie jesteś oszołomem z forum i fb (bo tu Cię zaskoczę forumowicze nie są tak głupi za jakich ich masz i mają swoje sprecyzowane podejrzenia, które również do mnie docierają ... ) , który uwielbia defekować we własnej pościeli sam sobie zaprzeczając i siejąc ferment natomiast gorzej jeśli działasz w określonym celu i nie jest to efekt Twojej "wielobiegunówki" jak wspólnie podejrzewamy... Nie odniosłeś się do żadnego konkretu a stale w swoich wypowiedziach przeplatasz " fakultety wolność i samopały" nic więcej nie da się z tego wywnioskować ... Uważasz że nawet gdyby głos zabrał rusznikarz z forum to miał by ochotę odpowiadać publicznie na Twoje podpuchy ? Weź pieski na spacer i nie uprzykrzaj nikomu życia własną egzystencją ;)
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 305
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: Ursus_c35 »

Ale Twoją Sylwetkę mogę opisać dokładniej od numeru telefonu począwszy na adresie imieniu i nazwisku oraz wszystkich nickach tu i na fb skończywszy… Masz ostatnią szansę na wzięcie leków na głowę i wyciszenie po czym rozpocznę akcję zbiorową deratyzacji szkodnika i będziesz tu skończony… :)
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: Wycior »

Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 09:45 Jesteś Żydem? Jesteś zwykłym, obrzydliwym denuncjatorem [...]
Jesteś zwykłym, obrzydliwym, chamskim prostakiem i niewiarygodnie nieudolnym hochsztaplerem.
scraab
Bywalec
Posty: 425
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: scraab »

Wycior pisze: pn 06.mar.2023 - 09:56
Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 09:45 Jesteś Żydem? Jesteś zwykłym, obrzydliwym denuncjatorem [...]
Jesteś zwykłym, obrzydliwym, chamskim prostakiem i niewiarygodnie nieudolnym hochsztaplerem.
+1👌
Lee Enfield
Posty: 14
Rejestracja: ndz 25.wrz.2022 - 13:50
Moja broń: brak

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: Lee Enfield »

A ja tak zapytam tylko. Czy to forum znowu się kończy? Za poprzedniego właściciela było zaniedbane, rejestrowało sie kilkadziesiąt botów dziennie. Potem poszło za 400 złotych. Czy teraz też położono na nie lachę pozwalając na to żeby zesrał się półgłowek gdzie dupę wypnie? Gdzie jest administracja?
scraab
Bywalec
Posty: 425
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: scraab »

Lee Enfield pisze: pn 06.mar.2023 - 10:18 A ja tak zapytam tylko. Czy to forum znowu się kończy? Za poprzedniego właściciela było zaniedbane, rejestrowało sie kilkadziesiąt botów dziennie. Potem poszło za 400 złotych. Czy teraz też położono na nie lachę pozwalając na to żeby zesrał się półgłowek gdzie dupę wypnie? Gdzie jest administracja?
Powiadomiona juz o twoich dokonaniach smih vel leonidas :) Dowody tez są wiec no coż rzec w obliczu samozaglady 🤷‍♂️
Lee Enfield
Posty: 14
Rejestracja: ndz 25.wrz.2022 - 13:50
Moja broń: brak

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: Lee Enfield »

brak słow...
scraab
Bywalec
Posty: 425
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: scraab »

Lee Enfield pisze: pn 06.mar.2023 - 10:50 brak słow...
Dokladnie Panie Łukaszu brak slow zeby starszy czlowiek taki jak Pan sie tak zachowywal ...
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 305
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: Ursus_c35 »

Ieonidas 11O4 pisze: pn 06.mar.2023 - 09:45
Ursus_c35 pisze: pn 06.mar.2023 - 07:26 Ale Twoją Sylwetkę mogę opisać dokładniej od numeru telefonu począwszy na adresie imieniu i nazwisku oraz wszystkich nickach tu i na fb skończywszy… Masz ostatnią szansę na wzięcie leków na głowę i wyciszenie po czym rozpocznę akcję zbiorową deratyzacji szkodnika i będziesz tu skończony… :)
Żyd, gdy nie może sprostać argumentom adwersarza - obraża, wyzywa go, używa wulgaryzmów, zmienia temat, lub każe mu się leczyć.
Jesteś Żydem?
Jesteś zwykłym, obrzydliwym denuncjatorem - w żargonie zwanym "trupem" - i tak skończysz, jestem o tym przekonany.
Bez odbioru, bo nie gadam z kablami😡🤮
Mogę być i Żydem (co ciekawe nie jednokrotnie sam się szczycisz tą narodowością w realu.. ) i denuncjatorem choć wątpię żebyś rozumiał to pojęcie i kim sobie nawet życzysz ale nigdy nie będę Tobą ... Człowieku wylatujesz ze wszystkich forów jakie znam i wszędzie mają Cię dosyć ... Zakładasz kilka nicków i sam sobie kibicujesz a niekiedy nawet zaprzeczasz ... Otaczasz się własnymi klakierami w postaci Twoich chorych osobowości... Jesteś grubo po 60tce mieszkasz z psami i tokarą na wypizdowie bo pewnie nawet żona Cię zostawiła bo byłeś nie do wytrzymania a twoja jedyna zabawa to niszczenie ludziom forów i utrudnianie życia ... Handlujesz tymi kominkami na foloberty to je rób i to jest jakaś wartość dodana do tego forum ale po co rujnować całą resztę?? Nie masz żadnych studiów tylko jesteś majstrem z kryzysem wieku starczego i na lewo i prawo szukasz sobie wymówek ... Dobrze toczysz to to rób ale za politykę i życie innych się nie bierz ... Masz pozwolenie na broń a przynajmniej tak twierdzisz i stacjonarnie i telefonicznie przepytujesz innych użytkowników z ustawy krzesając paragrafami a sam robisz samopały i życzysz mi śmierci na forum ?? Masz ochotę mnie odstrzelić to podam Ci adres.. Jesteś typowo chorobliwą i toksyczną jednostką która innym pozwolenie by odebrała ale sam nigdy dostać go nie powinieneś ... I wiedz że w życiu na nikogo nie doniosłem i dałem Ci powyżej ultimatum że nie wypowiem się kim jesteś jeśli się zamkniesz i przestaniesz utrudniać życie tego forum ale to nadal do Ciebie nie dociera ... BTW Lee Enfield to Ty sam :)
Ostatnio zmieniony pn 06.mar.2023 - 14:42 przez Ursus_c35, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 305
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Szkielet otwarty vs szkielet zamknięty (czy aby na pewno zawsze wytrzymalszy i sztywniejszy ?)

Post autor: Ursus_c35 »

Oczywiście że mogę bo jesteś znany nie tylko mi a zacznę od inicjałów Ł.S. :)
Udzielasz i nicki też mogę Ci przypomnieć ...
Donosicielem nie byłem nigdy a stwierdzenie że tak skończysz jak należy rozumieć w Twoim żargonie ? Ale spokojnie możesz mi życzyć czego chcesz ja i tak po prostu nic z tym nie zrobię bo nie jestem jak Ty .. I weź chłopie się napij i daj już żyć wszystkim dookoła
ODPOWIEDZ