Sprzedam karabin Smith kaliber 50

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
grzesiek82
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19.kwie.2020 - 21:53
Moja broń: New Improved Navy .36

Sprzedam karabin Smith kaliber 50

Post autor: grzesiek82 »

Witam. Sprzedam karabin jak w tytule. W moich rękach od Maja 2021 roku. Stan jest bardzo dobry co widać między innymi na zdjęciach. Dosłownie jest kilka małych zadrapań. Oczywiście broń sprawna. Zainteresowani wiedzą co potrafi. Nie ma luzów i mechanizmy działają poprawnie. Karabin przechowywany w suchym miejscu i zabezpieczony środkiem do konserwacji broni. W zestawie idealnie dopasowany pokrowiec w kolorystyce kamuflażu leśnego. Kupujący otrzyma też 10 gilz silikonowych (pomarańczowych) oraz 10 gilz kauczukowych (czarnych) - nowych z USA. Oprócz tego mam kilka używanych gilz silikonowych, około 20 gilz mosiężnych oraz około 100 pocisków Smith, zakupionych u Saguaro. Szczegóły do ustalenia. Mam jeszcze kilka prezentów, związanych z tym karabinem - również do ustalenia. Byłem z nim dosłownie raz na strzelnicy. Sprzedaję dlatego, że rezygnuję ze strzelectwa czarnoprochowego. Poprzedni właściciel bardzo rzadko używał broni.

Jest to oczywiście replika broni rozdzielnego ładowania zgodna z ustawą. Nie wymaga pozwolenia.

Sprzedaż osobie pełnoletniej. Oczywiście na umowę. Odbiór osobisty. Cena to 5400 zł

Kontakt w sprawie zakupu pod tel: pięć 3 sześć 0 pięć 3 sześć 2 dziewięć lub na maila: fushex99@o2.pl

Sprzedaję TYLKO CAŁY ZESTAW bo kończę przygodę z CP. Myślę, że cena jest i tak atrakcyjna biorąc pod uwagę kiepską dostępność tego karabinu oraz akcesoria jakie załączam do zestawu.

Mam jeszcze do sprzedania Saguaro Sharps Hunter .45 praktycznie nowy + 50 gilz. Raz na strzelnicy. Ale to dopiero wystawię oddzielne ogłoszenie.
Załączniki
6.jpg
7.jpg
9.jpg
4.jpg
3.jpg
8.jpg
Aranex
Posty: 14
Rejestracja: śr 25.kwie.2018 - 15:56
Lokalizacja: Włocławek
Moja broń: Remington 1858 Hawken 45

Re: Sprzedam karabin Smith kaliber 50

Post autor: Aranex »

Naoisalem pw
grzesiek82
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19.kwie.2020 - 21:53
Moja broń: New Improved Navy .36

Re: Sprzedam karabin Smith kaliber 50

Post autor: grzesiek82 »

NA RAZIE NIEAKTUALNE !!!
ODPOWIEDZ