Derringer

Tu składamy oferty kupna. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
dkstrzelec
Posty: 26
Rejestracja: czw 22.lis.2018 - 13:05
Moja broń: Remington Pietta 1858 sheriff

Derringer

Post autor: dkstrzelec »

Kupię derringer great gun 3,5 do 4,5 cała w kalibrze.45
Vegvisir

Re: Derringer

Post autor: Vegvisir »

Obecnie na saquaro znajdziesz od 1620zl jakos
dkstrzelec
Posty: 26
Rejestracja: czw 22.lis.2018 - 13:05
Moja broń: Remington Pietta 1858 sheriff

Re: Derringer

Post autor: dkstrzelec »

Nic od nich nie kupię
tomaszt
Posty: 63
Rejestracja: ndz 24.paź.2021 - 09:44
Lokalizacja: Lublin
Moja broń: Remington 1858 .44 Pietta, Hawken Woodsman .45 Ard

Re: Derringer

Post autor: tomaszt »

dkstrzelec pisze: ndz 20.lis.2022 - 15:43 Nic od nich nie kupię
A mógłbyś się podzielić doświadczeniem? Problem z jakością, reklamacją czy co? Ja kupiłem u nich właśnie derringera i jest to tam mój pierwszy zakup. Dziś ma dopiero zostać wysłany.
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Derringer

Post autor: Norbi169 »

Są skargi nawet tu na forum, sam miałem niemiła sytuacje gdyż kupiłem nowy rewolwer cattleman i gdy przyszedł No był ewidentnie nie dopracowany, napisałem e-maila z reklamacja to jedynie co otrzymałem że skoro chce super sprzęt to mam sobie u nich zamówić rewolwer od pedersoli :) wiec już nic od nich nie kupuje bo jak nie odpisują na emaile to jak odpiszą dowiadujesz się że skoro chcesz coś dobrego to kupuj drogo mimo że kupujesz coś nowego to dostajesz chłam
Vegvisir

Re: Derringer

Post autor: Vegvisir »

Niestety to prawda, jednak cala ta smutna sytuacja nie dotyczy derringerow, ktore czesi robią po prostu znakomite
dkstrzelec
Posty: 26
Rejestracja: czw 22.lis.2018 - 13:05
Moja broń: Remington Pietta 1858 sheriff

Re: Derringer

Post autor: dkstrzelec »

Nie kupię bo to zdziercy jak oni gonili kapiszony rws 1075po 390 zł. Ja miałem po 150 zł i też mogłem zdzierać z ludzi, podobnie tyczy się broni. Nie trawię pazerności i żerowania na ludziach.
Awatar użytkownika
andrzej11111
Posty: 84
Rejestracja: sob 13.lis.2021 - 19:55
Lokalizacja: inowrocław
Moja broń: remington

Re: Derringer

Post autor: andrzej11111 »

Zdziercy nie zdziercy . Ale gdy u producenta i sklepach nie było kapiszonów dostępnych to co robili ludzie którzy mieli kupionych więcej paczek ??
Ludzie sami nakręcili tą spirale cen do tego doszło duże zainteresowanie bronią przez wojnę na Ukrainie . Nawet znależli się tacy którzy sami chcieli produkować kapiszony . Kupowali urządzenia po 400 zł a teraz sprzedają po 150 i nikt tego nie chce kupić. Panika zawsze jest złym doradca a sprzedający to wykorzystują .
tomaszt
Posty: 63
Rejestracja: ndz 24.paź.2021 - 09:44
Lokalizacja: Lublin
Moja broń: Remington 1858 .44 Pietta, Hawken Woodsman .45 Ard

Re: Derringer

Post autor: tomaszt »

dkstrzelec pisze: wt 22.lis.2022 - 21:53 Nie kupię bo to zdziercy jak oni gonili kapiszony rws 1075po 390 zł. Ja miałem po 150 zł i też mogłem zdzierać z ludzi, podobnie tyczy się broni. Nie trawię pazerności i żerowania na ludziach.
Ale derringery mają w tej chwili w najlepszej cenie. Mój już przyszedł i jest rewelacyjny. Do jakości nie można się przyczepić bo wszystko spasowane jest idealnie, a oksyda równiutka. W weekend go przestrzelę 😁
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Derringer

Post autor: Ursus_c35 »

Jest jeszcze jeden micro szczegół z tym nie kupię od nich... Mr Kuropatwa jest oficjalnym dystrybutorem w PL GG a bynajmniej był. Więc jak kupisz od krajowego sprzedawcy to i tak kupujesz go od Saguaro. Co innego kupując gdzieś poza PL
ODPOWIEDZ