Kupię krótki rewolwer (do 5") .44

Tu składamy oferty kupna. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
_Slavek_
Posty: 3
Rejestracja: pn 21.mar.2022 - 14:44
Moja broń: brak

Kupię krótki rewolwer (do 5") .44

Post autor: _Slavek_ »

Bry dzień

W sumie jak w temacie

Kupię rewolwer z lufa do 5", najlepiej z ramą stalową i w kalibrze .44 (mam spory zapas do .44, z .36 resztki mi zostały i powoli unifikuję kaliber, żeby na strzelnicę jak najmniej pudełek zabierać, aczkolwiek jak fajna propozycja na .36 to pewnie też się zastanowię)
W ostateczności przejdzie trochę większa Pietta 1858 5,5" (niby na znanym portalu jest po 1500, po rozmowach nawet 1200, ale niby nowy, niby kupiony 2 tygodnie temu za 2400, a papierów brak)
Pieprzniczka odpada
Colt/Remik : nie ma znaczenia
Będę robił EKB na to, więc jakaś papierologia wymagana niestety.

Budżet : nie przekroczę 1700-1800 PLN (ale oczywiście niższe oferty, jeżeli takowe będą, mile widziane:P)

Jestem bliski kliknięcia tego z elcolta :
https://elcolt.pl/pl/p/Rewolwer-Pietta- ... YAS44/1215
i pewnie jak nie znajdę nic lepszego to dołączy do kolekcji

Rewolwer ma być dla syna, żeby miał swój do strzelania, a jemu nie pasują długie wersje, które są w moim posiadaniu

Jeżeli ktoś będzie chciał się pozbyć rewolweru, akceptując "wygórowane" wymagania :), to fajnie by było, gdyby była możliwość wysyłki za pobraniem (do 100km od Gdańska bez problemów mogę podjechać osobiście).

Pozdrawiam
MaciekRoch
Posty: 4
Rejestracja: ndz 06.lis.2022 - 14:55
Moja broń: Colt

Re: Kupię krótki rewolwer (do 5") .44

Post autor: MaciekRoch »

Cześć ma do sprzedania Pietta colt 1862 pocket Police Snubnose 4 cale czarny, jakieś 40 strzałów ma na koncie.
Jak dalej aktualne to się odezwij. Najlepiej na tel 666 250 062
Zdrówka
Maciek
ztekg
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20.lis.2022 - 20:21
Moja broń: brak

Re: Kupię krótki rewolwer (do 5") .44

Post autor: ztekg »

Cześć!

Mam do sprzedania Rigarmi z krótką lufą.
Wystawiłem go na armybazar: http://bron-i-amunicja.armybazar.eu/pl/ ... -id230453/

Bywam w Gdańsku co jakiś czas więc mogę go podrzucić.
Pozdrawiam, Krzysztof
_Slavek_
Posty: 3
Rejestracja: pn 21.mar.2022 - 14:44
Moja broń: brak

Re: Kupię krótki rewolwer (do 5") .44

Post autor: _Slavek_ »

Zapomniałem zamknąć temat

Kupiony Remik Pietty 5,5", nabyty w Saguarro, wygląda OK (szczelina między lufą a bębnem 0,15mm, współosiowość zachowana, grubość lufy symetryczna, wygląda na to, że nie trzeba będzie kombinować z przyrządami celowniczymi)
Stanęło na praktyczności rozwiązania (następny remik w domu), testy 28-11 (dwie linie strzeleckie pod dachem zarezerwowane na 21:00 - strzelnica Gdańsk Chełm - już tam strzelaliśmy, warunki ok, cena 70PLN za godzinę)
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Kupię krótki rewolwer (do 5") .44

Post autor: Paul »

Daj znać, jak z krótszej lufy w porównaniu do 8 cali ci wychodzi strzelanie, najlepiej po 2 bębenki z jednej i z drugiej do tarczy 🙂. Chodzi mi po głowie taki krótszy remington i karabin.
ODPOWIEDZ