Karabin Bydgoszcz prezentacja.

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
ODPOWIEDZ
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Karabin Bydgoszcz prezentacja.

Post autor: Paul »

Mam pytanie, czy ktoś w Bydgoszczy pokazałby mi, jak wygląda strzelanie z broni długiej. Ładowanie, bezpieczeństwo, strzelanie. Ładowana odprzodowo nie wzbudza mojego zaufania. Chciałbym rozwiać wątpliowści z użytkownikiem. Ładowana od tyłu gilzami też mnie interesuje. Może ktoś chciałby poświęcić odrobinę czasu na lekcję. Mam do zaoferowania w zamian jedynie piettę remington new army oraz uberti remington target w inoxie.
Magua
Stary bywalec
Posty: 559
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Karabin Bydgoszcz prezentacja.

Post autor: Magua »

Znaczy się potrafisz naładować rewolwer, a karabinu nie?
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Karabin Bydgoszcz prezentacja.

Post autor: Paul »

Nie mam karabinu to nie wiem, jak to robić, bo słyszałem, że może paluchy urwać, jak wypali podczas ładowania odprzodowo. Chciałbym nawet popatrzeć na strzelca, jak wszystko robi po kolei. Nie musi mi nawet dawać karabinu do ręki.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Karabin Bydgoszcz prezentacja.

Post autor: mar_kow »

Paul pisze: śr 05.paź.2022 - 18:40 Nie mam karabinu to nie wiem, jak to robić, bo słyszałem, że może paluchy urwać, jak wypali podczas ładowania odprzodowo. Chciałbym nawet popatrzeć na strzelca, jak wszystko robi po kolei. Nie musi mi nawet dawać karabinu do ręki.
:oczy:
A czym się różni ładowanie bębna rewolweru od ładowania karabinu ?? Tylko tym że ładujesz wszystko do takiej długiej rury zwanej lufą...
Kolego - jeżeli nie masz 18 lat to nie próbuj też takich sztuczek z rewolwerem bo też może wypalić i narobić problemu stojącym obok dorosłym...
Chyba że lubisz "popatrzeć na strzelca, jak wszystko robi po kolei" z innego powodu... No i raczej nie powinien Ci dawać karabinu do ręki...
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać...
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Karabin Bydgoszcz prezentacja.

Post autor: Paul »

Każdy ma swój sposób na osiągnięcie satysfakcji 😉. Karabin to wydatek raczej bliżej 5, 6 koła więc chciałbym zobaczyć, czym to się je. Remington mam opanowany, a 18 lat przekroczyłem blisko trzykrotnie. Tu akurat nie odczuwam żadnej satysfakcji 😁
ODPOWIEDZ