Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Vydr »

Witam koleżanki i kolegów.

Mam do zważenia 100 paczek kapiszonów Sellier Bellot, S&B 4,0mm, 100szt w opakowaniu.
Łącznie 10 tys. szt, a więc wystarczy na niemały atak zombie.
Całość waży 6750gram.
Sprzedaż tylko i wyłącznie w całości, bez rozdrabniania się.

Poważnie zainteresowanych zapraszam na priv.
Załączniki
kapiszony-sb-40-555511133.jpg
kapiszony-sb-40-555511133.jpg (19.5 KiB) Przejrzano 1219 razy
Deamiens
Posty: 60
Rejestracja: ndz 01.lip.2018 - 15:28
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Deamiens »

No proszę, a jeszcze 6 września oferta cenowa to było 150/opakowanie :) To i na allegro już nie chcą płacić ponad złotówkę za kapiszon? Widać coś się powoli normuje po pół roku posuchy. Już nawet Wojoczek wrzucił na stronę, niecałe 60pln/paczka... No nic tylko brać ;)
rudy bolek
Posty: 2
Rejestracja: śr 19.sty.2022 - 20:51
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: rudy bolek »

No wrzucił, ale już nie ma. Poszły, jak jak papier toaletowy za komuny ☹️
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Vydr »

Deamiens pisze: czw 15.wrz.2022 - 14:15 No proszę, a jeszcze 6 września oferta cenowa to było 150/opakowanie :) To i na allegro już nie chcą płacić ponad złotówkę za kapiszon? Widać coś się powoli normuje po pół roku posuchy. Już nawet Wojoczek wrzucił na stronę, niecałe 60pln/paczka... No nic tylko brać ;)
Jeżeli chcesz i uważasz, że cena jest nieuczciwa, możesz brać za 150zł/opakowanie. Nie widzę problemu.
Jeżeli znajdziesz gdzieś taniej w takich ilościach, z dostępnścią od ręki i odbiorem w Polsce, produkt z tego roku, (a nie leżak magazynowy sprzed 10 lat), podziel się z grupą.
Wolny rynek, nikt Cię do niczego nie zmusza.
Deamiens
Posty: 60
Rejestracja: ndz 01.lip.2018 - 15:28
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Deamiens »

Uważam, że cena transakcji zawsze jest "uczciwa" - czyli taka, na jaką obie strony się zgodzą - czyli wolny rynek jak piszesz. Co najwyżej któraś ze stron może być niedoinformowana. Chcesz na jeden strzał pogonić 100 paczek po 67,50pln - Twoje prawo. Osobiście nie potrzebuję takich ilości, kupiłem 10 paczek Remingtonów 10 od GunMonkey, wystarczy na spokojne oczekiwanie na dalszą redukcję cen. A o dostępności i cenach kapiszonów to myślę że grupa czyta tutaj: viewtopic.php?t=6852 oraz na FB.
Zauważam po prostu pewien trend "wydarcia ile się da", na allegro ceny kapiszonów z rąk prywatnych ruszyły ostro w dół, co ewidentnie jest spowodowane ponowną produkcją "perkusni zapalek" przez Czechów, i nie zdziwię się jak całkiem wkrótce ceny zejdą poniżej 50gr/szt.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: zbiho »

A spekulantów jak za komuny rozstrzelić.
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Vydr »

Obawiam się kolego, że się mylisz. S&B nie wznowiło produkcji i nie zrobi tego conjamniej przez najbliższe pół roku. Podbnie jak RWS. Zadzwoń do dystrybutorów, Wojaczka, czy kogo tam chcesz i zapytaj jaką date produkcji mają kapiszony, które sprzedają. Partia, która pojawiła się obecnie na rynku, jest jednorazowym strzałem ze starych zapasów, który przy obecnym tempie sprzedaży i popycie, skończy się góra za tydzień.
Pzdr
Deamiens
Posty: 60
Rejestracja: ndz 01.lip.2018 - 15:28
Moja broń: brak

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Deamiens »

Oczywiście że mogę się mylić, nie pierwszy i nie ostatni raz. Za to nie mylę się, że Twoje kapiszony w ciągu tygodnia staniały o ponad 50%

Obrazek

i o ile mnie nie ciekawi czemu, to może jakiemuś zainteresowanemu ofertą da do myślenia.

A tak na dobrą sprawę, co mnie obchodzi kto, na co i ile swoich pieniędzy wydaje? Chce, stać go, to niech wydaje ;)
Vegvisir

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Vegvisir »

Vydr pisze: czw 15.wrz.2022 - 19:42 Obawiam się kolego, że się mylisz. S&B nie wznowiło produkcji i nie zrobi tego conjamniej przez najbliższe pół roku. Podbnie jak RWS. Zadzwoń do dystrybutorów, Wojaczka, czy kogo tam chcesz i zapytaj jaką date produkcji mają kapiszony, które sprzedają. Partia, która pojawiła się obecnie na rynku, jest jednorazowym strzałem ze starych zapasów, który przy obecnym tempie sprzedaży i popycie, skończy się góra za tydzień.
Pzdr
Ktos podawal juz fotke ze aktualne zakupy s&b byly z tegorocznej produkcji wiec nie masz racji
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Larkana »

Ja dostałem S&B z marca 2022 kupując z EDEX. Czy to stare zapasy - to kwestia dyskusyjna.
Jeśli ktoś ma żyłkę handlowca (bądź spekulanta ;) ) to może się pokusić kupić od kolegi Vydr-a jego zapasy po dość dobrej (jak na czas posuchy) cenie. Kolega Vydr może uważa, że dostępność lada moment wróci do normy i cena spadnie poniżej przez niego proponowanej(do czego jako sprzedający raczej się nie przyzna) - albo może mieć zupełnie inny powód sprzedaży.
Kupno takiej masy kapiszonów to swojego rodzaju zakład, że ceny wzrosną a nie spadną ;)
Vydr
Posty: 13
Rejestracja: czw 11.sie.2022 - 13:25
Moja broń: Hawken 45

Re: Kapiszony Sellier Bellot, S&B 4,0mm - 100 opakowań.

Post autor: Vydr »

Zamykam wątek, temat nieaktualny.

Ze swojej strony chciałbym również serdecznie pozdrowić wszystkich hejterów, zwolenników teorii spiskowych i detektywów.
67,5zł/ paczkę było Wam za drogo i podejrzanie.
O dziwo jednak, nie bolała Was dupa w zeszłym tygodniu, kiedy ochoczo, w ciągu kilku godzin wykupiliście w cenie 69zł/ paczkę nakład kilkuset sztuk z Edexa, a następnie w cenie 135zł z Arobroń.

Do zobaczenia za miesiąc, kiedy zapasy się skończą i cena znów wróci do średniorynkowej 150zl/ opakowanie :***
ODPOWIEDZ