TANIE KAPISZONY

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

TANIE KAPISZONY

Post autor: smith »

https://saguaro-arms.com/product-pol-12 ... CrJoyxpMJ0

W związku z powyższym pytanko: gdzie jest granica chciwości?
No i ten limit, jedno opakowanie.
A tymczasem pewien sklep za naszą zachodnią granicą takie sprzedaje po 17,98 Euro.
A jak sie kupi 10 i więcej opakowań cena 16,98...
Miner
Posty: 92
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Miner »

Zweryfikuj proszę informacje! W tym zachodnim sklepie jest taki dopisek: Zur Zeit nicht auf Lager oder noch nicht lieferbar. Der Artikel kann bestellt werden.
Tutaj jest zaktualizowana cena z Zachodu: https://www.egun.de/market/item.php?id=18390168
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: smith »

ok, Artax nie ma w tej chwili ale jest sklep który ma. Za całe 17 Euro
Deamiens
Posty: 60
Rejestracja: ndz 01.lip.2018 - 15:28
Moja broń: brak

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Deamiens »

To kup, tak z 1000 paczek. Przywieź. Pogoń po 30 euro, uszczęśliwisz siebie i innych. Rynek nie lubi próżni, gdyby były gdzieś dostępne kapiszony w dobrej cenie... to by były.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: smith »

Deamiens pisze: czw 04.sie.2022 - 08:54 To kup, tak z 1000 paczek. Przywieź. Pogoń po 30 euro, uszczęśliwisz siebie i innych. Rynek nie lubi próżni, gdyby były gdzieś dostępne kapiszony w dobrej cenie... to by były.
drążę temat, będę się dowiadywał czy sklep w którym znalazłem wysyła do Polski.
Z resztą kapiszony nie są dla mnie artykułem pierwszej potrzeby(mam Colta Navy z którego niedawno strzeliłem dwa bębny po ponad rocznej przerwie) a amunicji scalonej i komponentów do jej elaboracji mam pewien zapas.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: smith »

Miner pisze: czw 04.sie.2022 - 08:39 Zweryfikuj proszę informacje! W tym zachodnim sklepie jest taki dopisek: Zur Zeit nicht auf Lager oder noch nicht lieferbar. Der Artikel kann bestellt werden.
Tutaj jest zaktualizowana cena z Zachodu: https://www.egun.de/market/item.php?id=18390168
spekulanci są wszędzie
Miner
Posty: 92
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Miner »

Wyluzuj ;) Takie mamy czasy... inflacja, spekulacja i ekoteroryści zabraniający ołowiu - nie jest lekko.
Spójrz na ceny węgla, energii, cukru, papieru, samochodów - tam to jest dopiero spekulacja! Bez kapiszonów da się żyć w przeciwieństwie do innych rzeczy. Zawsze można zmienić pracę i wziąć kredyt... towaru nie ma na rynku, to drożeje.
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 235
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: szczupi26 »

390 pln-ów za paczkę ...... trzeba będzie chwilę odpocząć od strzelania ...... :cry:
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Larkana »

Jeśli kapiszonów w ogóle nie będzie na rynku to sprzedaż broni czarnoprochowej kapiszonowej bardzo bardzo spadnie. Dla kogoś nowego kto CHCE mieć broń czarnoprochową myślę, że cena kapiszonów nie jest bardzo istotna. Na rewolwer wyda ~1800, praskę ~150, proch ~300 fiolki, wyciory chemie i inne duperele ~ 300, kule ~120, smar ~30 (czyli razem ~2700) to czy na kapiszony wyda 200 czy 400 nie jest najistotniejsze bo to kwestia czy wyda 2900 czy 3100 na całość.

Mam wrażenie, że spora część broni czarnoprochowej sprzedawanej w Polsce idzie do ludzi, którzy po prostu chcą to mieć. Którzy raz na strzelnicę pojadą i im starczy.

Jeśli na Saguaro w ogóle nie będzie kapiszonów to sklep może stracić lwią część sporej klienteli.
Myślę, że stąd ta abstrakcyjna cena - wyższa w przeliczeniu na sztuki niż nabojów 9mm (w lepszych czasach) :D
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Wycior »

Larkana pisze: czw 04.sie.2022 - 10:12 [...] spora część broni czarnoprochowej sprzedawanej w Polsce idzie do ludzi, którzy po prostu chcą to mieć. Którzy raz na strzelnicę pojadą i im starczy.
:ok: Albo wcale nie pojadą bo do chełpienia się przed pokrewnymi im "miszczami" nie jest to konieczne. Wystarczy zamaszyste wymachiwanie pukawką i zabawa w rosyjską ruletkę.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Miner pisze: czw 04.sie.2022 - 08:39 Zweryfikuj proszę informacje! W tym zachodnim sklepie jest taki dopisek: Zur Zeit nicht auf Lager oder noch nicht lieferbar. Der Artikel kann bestellt werden.
Tutaj jest zaktualizowana cena z Zachodu: https://www.egun.de/market/item.php?id=18390168
Ten typ jest fałszywy. Prawie oszust. Ja u niego wygrałem niedawno licytacje i zapłaciłem 66€ za jedno opakowanie. A bylem tylko dlatego gotów zapłacić tyle, bo ja myślałem że tu chodzi o dwa opakowania. U góry tak pisze. A na dole znowu że do sprzedaży jest tylko jedno opakowanie.
To jest Arab. Oni nie mogą nic zrobić w uczciwy sposób, nawet gdyby ich życie od tego zależało. On na to liczy że ludzie się nabierają na te jego dwa opakowania, które nie ubywają, obojętnienie ile on sprzedaje.

edit: TERAZ Zmienił na jedno opakowanie. Ale przez miesiące on sprzedawał kapiszony za coraz większe ceny i zawsze u góry pisało że dostępne są dwa opakowania.
eskie
Posty: 24
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 09:36
Moja broń: brak

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: eskie »

Też zobaczyłem te kapiszony za 390 i to dlatego, że oglądałem cattleman na scalaki. No mocno niefajnie
Miner
Posty: 92
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Miner »

@Chłopiec z Chyloni Ale przecież "Verfügbare Anzahl" oznacza ile sztuk/przedmiotów jest na sprzedaż. Czyli kupiłeś paczkę, a gdybyś kupił 2 sztuki, to zapłaciłbyś dwa razy więcej... wszystko jest w porządku! Teraz wyświetla się jedno opakowanie, ponieważ drugie ktoś już kupił.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

On sprzedał już jakieś 5, 6 opakowań i cały czas pisało że ma dwa. I na licytacji to w pierwszym momencie wygląda inaczej. A kiedy wpisałem moją najwyższą stawkę było już za późno. NIKT tak nie robi jak on.
Wszyscy z zasady piszą już w tytule że chodzi o jedną paczkę, a nie:
"Kapiszony!"
Niżej: "dwa opakowania"
i całkiem na dole "licytujesz na jedno opakowanie".
Jedna osoba(nie ja) dała mu po zakupie kapiszonów tylko neutralną ocenę i on się wkurzył. Się założę że właśnie z tego powodu. Osoba pewnie też myślała że kupuje dwa opakowania.
maniekmaniek9
Bywalec
Posty: 106
Rejestracja: ndz 10.kwie.2022 - 07:09
Moja broń: Mam legendarną pałę

Re: TANIE KAPISZONY

Post autor: maniekmaniek9 »

Dziś zrobiłem sobie 120 kapiszonów, zajęło mi to jakieś dwie godziny. Wieczorem pojechałem na strzelnicę, wszystko było ok, jeden mi spadł podczas strzelania. Koszt to jakieś 13zł.
Jak ktoś nie ma samozaparcia aby dłubać samemu to alternatywą jest płacić 400 stówki za kapsy, ja dziękuję. To jest jakiś dramat.
ODPOWIEDZ