Kapiszony Kupię

Tu składamy oferty kupna. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
luben
Posty: 23
Rejestracja: ndz 19.wrz.2021 - 13:48
Moja broń: Remington 1858 Model New Army Pietta

Kapiszony Kupię

Post autor: luben »

Kapiszony kupię, RWS 1075 lub S&B 4mm w rozsądnej cenie.
maniekmaniek9
Bywalec
Posty: 106
Rejestracja: ndz 10.kwie.2022 - 07:09
Moja broń: Mam legendarną pałę

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: maniekmaniek9 »

Jaka cena wg Ciebie będzie rozsądna?
luben
Posty: 23
Rejestracja: ndz 19.wrz.2021 - 13:48
Moja broń: Remington 1858 Model New Army Pietta

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: luben »

50-70 gr szt za kapiszon , rozumiem ze wszystko drożeje ale drożeje powiedzmy 20 /40 % a nie 300-400%, to ze czegoś brakuje na rynku nie oznacza ze trzeba sztucznie windować cenę w górę jak to robią niektórzy , coś co kosztowało pare miesięcy temu 30-40 zł teraz 100-140 parodia
luben
Posty: 23
Rejestracja: ndz 19.wrz.2021 - 13:48
Moja broń: Remington 1858 Model New Army Pietta

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: luben »

Np w Niemczech RWS 1075 można kupić 22-26 euro za paczkę 250 sztuk to już z marżą sprzedawcy tyle tylko ze kłopot z zakupem bo w Niemczech trzeba mieć pozwolenie , przypuszczam ze importerzy maja możliwość kupna wiec cena w Polsce z coś co kosztowało w jesieni 80 zł a teraz 200-260 to tez parodia
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Do zakupu kapiszonów nie potrzebujesz w Niemczech pozwolenia. Tylko na broń(do jedno strzałowej broni rozdzielnego ładowania też nie) i na proch. Problem jest ten że na przykład u Hege, gdzie jest ta przez ciebie podana cena, nie ma towaru i się czeka miesiące. A ci którzy mają towar, wrzucają go do licytacji na e-gun. I wtedy płacisz po 86€ za 500 sztuk zwykłych RWS´ów.
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: Larkana »

S&B po 70 groszy się zdarzają - na tym forum i czasem w sklepach. Na Allegro też czasem ktoś wyprzedaje zapasy i też poniżej 70 groszy można zobaczyć.
Więc celując w górną poprzeczkę - w końcu znajdziesz.

Jak znajdziesz, za 50 groszy to pisz sam zapasy z chęcią bym uzupełnił a od kiedy mam czarnoprochowca w takiej cenie nie widziałem kapiszonów :)
luben
Posty: 23
Rejestracja: ndz 19.wrz.2021 - 13:48
Moja broń: Remington 1858 Model New Army Pietta

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: luben »

Chłopiec z Chyloni pisze: śr 29.cze.2022 - 00:11 Do zakupu kapiszonów nie potrzebujesz w Niemczech pozwolenia. Tylko na broń(do jedno strzałowej broni rozdzielnego ładowania też nie) i na proch. Problem jest ten że na przykład u Hege, gdzie jest ta przez ciebie podana cena, nie ma towaru i się czeka miesiące. A ci którzy mają towar, wrzucają go do licytacji na e-gun. I wtedy płacisz po 86€ za 500 sztuk zwykłych RWS´ów.
Mam kuzynkę która wyszła za niemca i mieszka od 30 lat w Niemczech i poprosiłem ja żeby mi kupiła, to napisała mi że znalazła po 26 euro RWS 1075, na ebay tyle tylko ze wymagają I-II strona dowodu osob. i pozwolenie więc chyba jakies pozwolenie jest wymagane, ma znajoma która jest mysliwym i ma cos z nia rozmawiać ale nie obiecuje ze załatwi wiec w Niemczech tez jest kłopot bz zakupem przez normalnego obywatela tyle ze cena przystepna 120 z ew koszt wysyłki a nie 269 jak widze na allegro.
luben
Posty: 23
Rejestracja: ndz 19.wrz.2021 - 13:48
Moja broń: Remington 1858 Model New Army Pietta

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: luben »

w niektórych przypadkach koszt jednego kapiszona przewyzsza koszt pocisku 22 bocznego zapłonu, wiec bedzie sie lepiej opłacać kupić taka amunicje od kogos kto ma pozwolenie wyciagnąc ołowiany pocisk wysypać proch obciać łuske i kapiszon jak znalazł na kominek 6mm :) Żart!!!
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: Larkana »

Wiem, że to dla jaj, ale ten kapiszon średnio by odpalał bo boczny zapłon to nie centralny zapłon a kurek wali centralnie :D
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Ja posiadam obydwa obywatelstwa i do zakupu kapiszonów nie potrzebowałem nigdy pozwolenia. Może on przez pomyłkę chciał kupić spłonki do nabojów z centralnym zapłonem? Obydwa nazywają się "Zündhütchen".
nasenmann008
Posty: 8
Rejestracja: śr 06.kwie.2022 - 12:21
Lokalizacja: germany
Moja broń: nein

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: nasenmann008 »

Ich bin aus Deutschland und kann 1000 Stück 1075 plus anbieten. Ich nutze keine mehr da ich nur noch mit Patronen schieße. Preis ist 100€. Ich bin am 9.7. in Polen und kann es dort einem Waffenfreund mitgeben.

Jestem z Niemiec i mogę zaoferować 1000 sztuk 1075 plus. Już ich nie używam, bo strzelam tylko nabojami. Cena to 100€. Jestem na 9.7. w Polsce i może tam dać go koledze z bronią.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: Wycior »

Ich finde es ist ein faires Angebot. In welcher konkreten Stadt wirst du sein? Ich denke, dass viele meiner Kollegen hier, die sich ständig über den Mangel an Zündhütchen in Polen beschweren, interessiert sein könnten.
nasenmann008
Posty: 8
Rejestracja: śr 06.kwie.2022 - 12:21
Lokalizacja: germany
Moja broń: nein

Re: Kapiszony Kupię

Post autor: nasenmann008 »

Niestety, znajomy z Polski już zgłosił swoją potrzebę. Czapki nie są już dostępne. Przykro mi!
ODPOWIEDZ