Kapiszony S&B 4.0

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
Deamiens
Posty: 60
Rejestracja: ndz 01.lip.2018 - 15:28
Moja broń: brak

Kapiszony S&B 4.0

Post autor: Deamiens »

Czas się powoli pozbywać "chomikowanych" zapasów... Jeśli ktoś preferuje produkty czeskie zamiast niemieckich, mam na zbyciu pewną ilość S&B 4.0, produkcja 2019 - ale raczej się nie przeterminowały. Drogo, 75pln/paczka + wysyłka InPost/DPD 14pln. Co najmniej 4 opakowania, przy co najmniej 10 przesyłka po mojej stronie. Płatność z góry, BLIK na telefon albo przelew. Szczegóły na PW.
Miner
Posty: 92
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 21:14
Moja broń:

Re: Kapiszony S&B 4.0

Post autor: Miner »

Cytat z Twojego wpisu z marca:
S&B 4.0 są cały czas dostępne, nawet przy zakupie 10 opakowań wychodzi poniżej 10e z przesyłką... Ale nic to, kto bogatemu zabroni.
Nie chcę przepłacać u Januszy biznesu za czeskie kapiszony - mógłbyś podać, gdzie można je kupić?
Deamiens
Posty: 60
Rejestracja: ndz 01.lip.2018 - 15:28
Moja broń: brak

Re: Kapiszony S&B 4.0

Post autor: Deamiens »

Obecnie? Nie wiem, prawdopodobnie w aktualnej w marcu cenie nigdzie. Co do januszostwa - owszem, kupowałem te kapiszony w Czechach za jakieś 24pln/paczka, teraz chcę trzykrotnie więcej. Zycie, inflacja, popyt, podaż. Idzie do mnie szafa S1, WPA powoli miele moje kwity... Srebrniki się przydadzą. Na szczęście zakup jest możliwością, a nie obowiązkiem - ustaliłem sobie cenę, jaką chce saguaro za rws 1075.
ODPOWIEDZ