Pierwsze kroki

podstawowe informacje
shooter
Posty: 6
Rejestracja: pn 05.gru.2022 - 13:48
Moja broń: Remik

Re: Pierwsze kroki

Post autor: shooter »

PS: Chyba masz paranoję i szukasz wrogów na siłę, nikt tu nie nienawidzi karabinu RB .50. Po prostu status jako "repliki" jest dyskusyjny. Technicznie to wciąż dobry karabin a to czy się komuś podoba czy nie to już inny temat. Ja bym go nie kupił nawet za 1500zł, remingtona target i kilka innych również ale to moje zdanie którym mogę się dowolnie dzielić na forum.
[/quote]

A z jakiego powodu przekreślasz Remingtona Target jeśli mogę zapytać?
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: Pierwsze kroki

Post autor: szczupi26 »

Nieepokowe, regulowane przyrządy celownicze.
shooter
Posty: 6
Rejestracja: pn 05.gru.2022 - 13:48
Moja broń: Remik

Re: Pierwsze kroki

Post autor: shooter »

A prócz kwestii wizualnej, coś innego jest na rzeczy?
Pytam z ciekawości, bo wersja Target akurat bardzo mi się podoba i choć nieepokowa, to chyba celniejsza dzięki regulacji?
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: Pierwsze kroki

Post autor: szczupi26 »

Tylko regulowana szczerbinka i i muszka. Konstrukcyjnie to (przyjmując pewne uproszczenia) replika jak każdy inny Remik.
Jeśli chodzi o celność to po prostu łatwiej się nim wstrzelać, co nie znaczy że na tradycyjnych przyrządach nie da tak samo celnie lub jeszcze lepiej. Zresztą pamiętać należy że finalnie za spust pociąga człowiek i to od jego umiejętności (w pierwszej kolejności) zależy wynik na tarczy
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsze kroki

Post autor: scraab »

Kolega sie kiedys najaral na targeta. Szybko stwierdzil ze to byl zly zakup. Ciezko bylo to ustawic zeby na 25m celnie dziabal a drugi zwykly nie mial zadnego klopotu. Wziąlem wiec go w reke, postrzelalem i sprzedalem 😁
Jedyny ladny target to taki orzniety na 3" hehe.
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: Pierwsze kroki

Post autor: szczupi26 »

Kilka miesięcy temu miałem w rękach prawdziwego "bydlaka" :lol: , target inox z szyną ris 22mm i kolimatorem. Właściciel przestrzeliwał go na 25m i powiem szczerze po godzinie dymienia, kombinacji i ustawiania, tarcza jegomościa nie robiła zbytniego wrażenia.
scraab
Bywalec
Posty: 426
Rejestracja: ndz 05.mar.2023 - 20:21
Moja broń: Derringer chrom

Re: Pierwsze kroki

Post autor: scraab »

No wlasnie tak to jest. Aczkolwiek jak mial przyzwoity kolimator to powinien miec dobre wyniki.
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: Pierwsze kroki

Post autor: szczupi26 »

To była jego pierwsza wizyta z tym sprzętem na strzelnicy, nie spotkaliśmy się więcej więc kto wie, może rozgryzł wszystko i teraz wali 6 strzałów w obszar wielkości znaczka pocztowego (czego szczerze mu życzę) :piwo:
ODPOWIEDZ