[s] colt 1860 New army kal. .44 tanio

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
LongTom
Posty: 53
Rejestracja: śr 19.gru.2018 - 20:36
Moja broń: głównie colty...

[s] colt 1860 New army kal. .44 tanio

Post autor: LongTom »

Witam
Sprzedam używany rewolwer Colt 1860 New Army kal. .44 Euroarms - Włochy. symbol roku produkcji XXX - czyli 1974 r. Stan wizualny db.
Rewolwer ma starą oksydę, drewniane olejowane okładziny (napis jest płytki do usunięcia), co jest raczej rzadkością elementy mosiężne (tj. kabłąk i szkielet chwytu) są chromowane lub niklowane.
Co ciekawe jest nowa oś bębna, bez rowkowania bdb spasowana z bębnem, przez co brak luzów poprzecznych i zachowana osiowość. Bębenek z czystymi komorami nabojowymi i wyraźną rysą obwiedniową, kominki nie sklepane, jakiś dorabiany klin, który można wysunąć palcami.
Lufa o długości 8 cali w bardzo ładnym stanie, bez rdzy i nadpaleń. Pobojczyk sprawny.
Szczelina pomiędzy bębnem a lufą ok. 0,4 mm.
Podczas napinania kurka i obrotu bębna nie zawsze bęben ustawia się na właściwym miejscu, przez co przy strzelaniu trzeba go sprawdzać i ewentualnie korygować.
Rewolwer w tym stanie (szczelina oraz niepewne indeksowania) nadaje się do trzech zastosowań:
1. jako dekoracja- ozdoba
2. na części
3 lub jeśli trafi w odpowiednie ręce, które zajmą się jego "wystrojeniem" może wrócić do pełnej sprawności mechanicznej (trzeba skasować szczelinę oraz dopieścić mechanizm obrotowy)
Za ten rewolwer chcę otrzymać 700 zł.
Nie wysyłam za pobraniem.
Można go obejrzeć w Bydgoszczy.
Załączniki
złomek5.JPG
złomek4.JPG
złomek3.JPG
złomek2.JPG
złomek1.JPG
złomek.JPG
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1170
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: [s] colt 1860 New army kal. .44 tanio

Post autor: zbiho »

Kupiony
Zablokowany