Pomoc dla początkującego - Chorzów

MrHappy
Posty: 39
Rejestracja: ndz 06.lut.2022 - 22:37
Moja broń: brak

Pomoc dla początkującego - Chorzów

Post autor: MrHappy »

Cześć,

Od jakiegoś czasu oglądam filmiki o CP i chciałbym zaangażować się w to hobby. Zanim jednak wydam pieniądze chciałbym sprawdzić jak sprawa wygląda na żywo i czy na pewno jest to dla mnie. Szukam jakiejś osoby bądź grupy która wprowadzi mnie w temat, pokaże, doradzi itp. Zależy mi też aby poznać ludzi którzy już się w to bawią, aby samemu nie zostać z hobby.
Widziałem że w najbliższej okolicy była grupa strzelająca w Siemianowicach, nie mam jednak jak sprawdzić czy spotkania dalej się odbywają. Czy ktoś byłby w stanie pokazać mi co i jak albo przynajmniej powiedzieć gdzie się skierować ? Pokryję wszelkie koszta, przywiozę, zawiozę itp itd
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Pomoc dla początkującego - Chorzów

Post autor: Heron »

Cześć,

ostatnio - mało czasu było na organizowanie spotkań, czekamy na lepszą pogodę.
Dam znać na grupie, może ktoś się odezwie - szybciej niż my coś zorganizujemy ...

W razie czego, co prawda nie tak blisko, ale mają możliwość postrzelania z CP (trzeba zadzwonić):
https://blackpowder.pl/strzelnica-kochc ... trzelanie/
MrHappy
Posty: 39
Rejestracja: ndz 06.lut.2022 - 22:37
Moja broń: brak

Re: Pomoc dla początkującego - Chorzów

Post autor: MrHappy »

Podpowiedź aby ogłosić swoje zamiary na FB okazała się strzałem w dziesiątkę. Ludzie chętni do pomocy sami się zgłaszali. Heron - bardzo dziękuję.
Mam już za sobą pierwsze strzelanie z instruktorem i przekonałem się że to sport dla mnie. W następnym tygodniu kupuję Colt Army 1860 (bo mi się podoba), mam już kontakt do człowieka robiącego materiały eksploatacyjne. Jak tylko broń przyjdzie robię papiery, załatwiam proch i bawię się.

Portfel już płacze. Żona nawet nic nie mówi, pełna rezygnacja :)
Nessel1
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: pn 03.maja.2021 - 12:08
Lokalizacja: Rzeszów
Moja broń: Saguaro Sharps 45-70 + 3 rewolwery

Re: Pomoc dla początkującego - Chorzów

Post autor: Nessel1 »

Gorzej jak żona zechce postrzelać :lol:
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Pomoc dla początkującego - Chorzów

Post autor: Heron »

Pamiętaj - na jednym się to niestety nie kończy :)
Jest tyle pięknych rewolwerów, pistoletów ... karabinów ...
ODPOWIEDZ