zakup kapiszonów w COMBAT_PL

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Motoguziec
Posty: 27
Rejestracja: pn 01.cze.2020 - 00:29
Lokalizacja: Legnica
Moja broń: Remington, Catelman,Hawken, Mortimer

zakup kapiszonów w COMBAT_PL

Post autor: Motoguziec »

tak informacyjnie żebyście niepotrzebnie nie wydawali kasy , otóż postanowiłem kupić dwie paczki kapiszonów RWS Plus 4 mm więc wybrałem pierwszą ofertę z allegro i kupiłem , a był to sklep COMBAT_PL, na drugi dzień dostałem telefon że muszę uwiarygodnić swoją osobę i połączyć się ze sprzedającym przez Microsoft Teams i w trakcie rozmowy pokazać swój dowód osobisty i udostępnić PESEL bo oni mają na sprzedaż kapiszonów koncesję i już , No ręce mi i opadły , już nie od tego co ci bardziej święci od papieża wymyślili tylko od tego że musisz mieć Teamsa kamerę i cześć , więc podziękowałem im i poprosiłem o zwrot pieniędzy w ten sam sposób w który ja zapłaciłem czyli Blikiem i tu ciekawostka pan na infolinii poinformował mnie że oni owszem pieniądze przeleją ale banki przetrzymują przez tydzień te pieniądze które oni wysyłają i pieniądze mogą przyjść na blika dopiero za tydzień :D :D :D :D :D , najpierw sprawdziłem czy dziś nie jest 1 kwietnia , ale nie jest 8 grudnia więc oni tak serio
Awatar użytkownika
Nduro
Bywalec
Posty: 135
Rejestracja: śr 07.mar.2018 - 20:51
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: .45.54.58

Re: zakup kapiszonów w COMBAT_PL

Post autor: Nduro »

Az z ciekawości sprawdziłem na ich stronie i rzeczywiscie wymagają dowodu. Zresztą cena z d...y 104zl. Wczoraj kupowałem w saguaro kilka paczek RWS 1075 za 86 zł paczka.
Edit:sory zauważyłem że u nich są RWS plus, ja kupowałem normalne. RWS plus w saguaro po 89.55zl
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: zakup kapiszonów w COMBAT_PL

Post autor: RedGuy »

Też się nadziałem na nich na aledrogo. Z początku pomyślałem - qrła, gdzie to RODO? No ale dobra, wezmę. Tyle że jak zacząłem się paprać z instalowaniem Teams dziwne myśli zaczęły mnie nachodzić. Podaj wszystkie dane z dowodu osobistego, do tego pokaż facjatę i dowód przez kamerkę cholera wie komu ;( - a pier... nie biorę. No i tak się zakończyły zakupy :-P
parthagas
Posty: 1
Rejestracja: pt 21.cze.2019 - 12:51
Lokalizacja: Mława
Moja broń: Remington Pietta 44

Re: zakup kapiszonów w COMBAT_PL

Post autor: parthagas »

Też się właśnie nadziałem i zrezygnowałem. Czekam na odpowiedź.
Garnett
Posty: 7
Rejestracja: wt 28.wrz.2021 - 12:12
Moja broń: Coś jest

Re: zakup kapiszonów w COMBAT_PL

Post autor: Garnett »

Też się złapałem na ich ofertę na Allegro. Zrezygnowałem i zwrócili kasę. Kupiłem bez najmniejszych problemów wysyłkowo w militariach
ODPOWIEDZ