Kupię Colta lub Remingtona kal 44

Tu składamy oferty kupna. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
Norbert1
Posty: 9
Rejestracja: pn 06.gru.2021 - 08:39
Moja broń: brak

Kupię Colta lub Remingtona kal 44

Post autor: Norbert1 »

Szukam rewolwerów. Kaliber 44. Stan minimum dobry. Poproszę zdjęcia.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 305
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Kupię Colta lub Remingtona kal 44

Post autor: Ursus_c35 »

Mama walkera :)

886 332 221
amigo
Stary bywalec
Posty: 561
Rejestracja: pn 03.kwie.2017 - 19:07
Moja broń: za dużo się tego uzbierało : )

Re: Kupię Colta lub Remingtona kal 44

Post autor: amigo »

Jakiej firmy Walker ?
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 305
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Kupię Colta lub Remingtona kal 44

Post autor: Ursus_c35 »

Uberti oczywiscie, rocznik bodaj 2015 o ile pamiętam bo nie mam go przy sobie. Generalnie broń mało strzelana klin w paluszkach , szczelina naprawdę zero przecinek nic .. nie widać jej nawet pod światło. Gwint głęboki i ostry a lufa lustereczko zawżdy zakonserwowana. Oś bębna prosta , fajnie spasowany płynniutko pracujący. Jedyny minus wizerunkowy a w sumie z mojej winy to niedopieszczenie blokady bębna na czas i wyraźna rysa obwiedniowa i dodatkowo pamiątka po pożyczce "koledze" nakreślona malutka strzałka jako znak gdzie znajduje się bezpieczna pozycja na bębnie (walker ma tylko jedną...) A i dwa podniszczone rowki śrub od rękojeści ... również pożyczka... na szczęście można dokupić :) . Generalnie broń w super stanie , wisząca u mnie na ołtażyku CP. Naprawdę polecam. Można go obejrzeć i przystrzelić w małopolsce lub na podkarpaciu :) Dopiero spostrzegłem że mam go nawet w awatarze :D Mogę też rozważyć zamianę na remingtona pietty 5.5" w inoxie (najmilej widziany .36 o ile istnieje...) na odrębnych zasadach.
ODPOWIEDZ