Hawken

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1073
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Hawken

Post autor: Irek M »

No i całkiem, całkiem fajny :-)
luben
Posty: 23
Rejestracja: ndz 19.wrz.2021 - 13:48
Moja broń: Remington 1858 Model New Army Pietta

Re: Hawken

Post autor: luben »

Już zaklepalem :D
Magua
Stary bywalec
Posty: 565
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Hawken

Post autor: Magua »

Nie znam się więc pytam, czyli rozumiem że poszczególne typy hawkenów właśnie różnią się rozm, skokiem gwintów, bo widziałem ze różnią się tez na pierwszy rzut oka wizualnie np patchbox, niektóre maja podłużny schowek inne okrągły a jeszcze inne wogole nie mają
Różnią sie tym, ze niektore przynajmniej przypominają Hawkeny. Sprzedawcę tzw. Huntera powinno się unurzać w smole, wytarzać w pierzu i na zawsze wygonić z miasta.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Hawken

Post autor: Wycior »

Sama słuszność. Po drodze mógłby być jeszcze pręgierz. Jeżeli Kolega chciałby zobaczyć jak wygląda prawdziwy, epokowy, piękny Hawken, tu jest niezły przykład (wybrałem taki z ładnym patchboxem i prawie epicką historią). Radzę zwrócić uwagę na cenę:

https://www.rockislandauction.com/detai ... tock-rifle

Ponieważ jednak Kolega ma na widoku konkretny egzemplarz, nie do muzeum a do strzelania rekreacyjnego, wypada tylko życzyć samych dziesiątek na tarczy.
luben
Posty: 23
Rejestracja: ndz 19.wrz.2021 - 13:48
Moja broń: Remington 1858 Model New Army Pietta

Re: Hawken

Post autor: luben »

Już go zakupiłem, wizualnie bardzo zadbany jak na 39 lat😁, wiadomo ze to replika bardziej lub mniej odzwierciedlająca epokowy ale myśle ze przysporzy wiele ciekawych emocji bo o to chodzi w strzelaniu z czarnego prochu :remik: ten zapach, ładowanie później czyszczenie, :D
ODPOWIEDZ