IAB Sharps .45

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
smith
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: IAB Sharps .45

Post autor: smith »

Irek M pisze: ndz 31.paź.2021 - 21:32 Oj kolego Smith, lubisz bić pianę.
A tak bez bicia piany i kibiców to sobie mozemy pogadać w sobotę 6 listopada.
Bedę na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Starogardzie Gdańskim
smith
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: IAB Sharps .45

Post autor: smith »

IrekM pisałes coś o pocisku który Ci został. Dasz zdjęcie bo ciekaw jestem co to za jeden?
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: IAB Sharps .45

Post autor: Irek M »

smith pisze: pn 01.lis.2021 - 09:04 IrekM pisałes coś o pocisku który Ci został. Dasz zdjęcie bo ciekaw jestem co to za jeden?
I o tym możemy rozmawiać, a nie o celności.
Tak mam zachowany jeden. Więcej powiedziałby o nich ten kolega, który używał ale jakoś nie ujawnił się jeszcze :-) Mam też drugi prawie idealnie cały wystrzelony i wygrzebany z piachu. Ale to dopiero późnym popołudniem mogę szukać bo teraz trochę pracy przede mną.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: IAB Sharps .45

Post autor: Irek M »

Kolego Smith, znalazłem pocisk ale wstawię fotkę póżniej bo dopiero wróciłem ze strzelnicy. Dziś zachciało mi się strzelać właśnie IAB'm .45
Jakie moje zdziwienie było gdy wszystkie krótkie pociski 457-340-F trafiały bokiem, a choinki, które wcześniej trafiały bokiem teraz ładnie wchodziły "przodem" z dużo lepszym skupieniem niż te pierwsze.
Strzelałem tymi choinkami nawet z Kentucky .45, który musi mieć jednak kaliber większy niż znamionowe .45 Nawet conical .45, którym strzelałem przed choinką wchodził do lufy luźno.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: IAB Sharps .45

Post autor: Irek M »

Ponieważ nie mozna edytować wcześniejszego wpisu dlatego piszę jeden pod drugim.
to jest ten pocisk,
Obrazek
Ten krótszy: jakieś 17,17mm długości i 462 średnicy. Dłuższy to ten, 457-340-F, który dziś koziołkował.
ODPOWIEDZ