Howdach .58 + kolba

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
ODPOWIEDZ
escobar
Bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pt 01.lut.2019 - 12:51
Moja broń: GA12 . GA12 SLUG GA16 .44 .44 .44 .44 .58 .45

Howdach .58 + kolba

Post autor: escobar »

Coś dla miłośników dwururek :-D po długich namysłach i po wielu litrach herbaty z mojej ulubionej kwadratowej butelki zdecydowałem się na zakup kolby do Howdaha , po kliku dniowym oczekiwaniu jest, szybki montaż i tu lekkie rozczarowanie jakością Pedersoli kolba miała źle wyprofilowaną metalową blachę która zaczepia się o spód rękojeści ( przez moment przeleciało mi przez sponiewierany mózg herbatą że to podróba ), ale spoko bez paniki podstawowe narzędzia i imadło i po temacie . Ale do rzeczy Broń nabrała nowego charakteru z ciężkiego i nie poręcznego pistoletu stałą się fajna krótką składna strzelbą kto nie ma niech żałuje . Fotki do podglądu .
Załączniki
howdah małe 2.jpg
howdah małe 1.jpg
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: jedna_brew »

zawsze bardzo podobała mi się taka kombinacja i trochę zazdraszczam... co mnie naprawdę zastanawia to skąd bierze cena zarówno pistoletu jak i kolby, to przecież za to idzie kupić nową strzelbę spas 15 albo ze trzy tanie tureckie pompki.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: mar_kow »

Gratuluję zakupu - dopiero całość, pistolet z kolbą nabiera charakteru. Moja fotka poniżej (którą już chyba wstawiałem):
Obrazek

Po wielu litrach herbaty z mojej też ulubionej kwadratowej butelki oraz morderczymi konsultacjami z drugą lepszą "Połówką" zdecydowałem się na zakup Pasikonika 20GA w Ozorkowie. Dłuższa lufa 50cm będzie miała takie same pokrycie śrutem jak Coach Gun. Sprzęt jak trafi w moje ręce to wstawię fotki. Mam pozwolenie na scalaki i w sumie przesunąłem zakup pistoletu CZ Shadow II i Mosberg'a 590 żeby spełnić zachciankę...
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: jedna_brew »

ja chwilowo postąpiłem na odwrót - zamiast howdaha kupiłem s&w m&p15 sport II, ale kiedyś... kto wie. jakoś ciągnie mnie do odprzodowych strzelb.
escobar
Bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pt 01.lut.2019 - 12:51
Moja broń: GA12 . GA12 SLUG GA16 .44 .44 .44 .44 .58 .45

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: escobar »

Muszę sobie kupić te nakładki na kolby teraz to zaboli bo muszę kupić 4 a mogłem na bieżąco kupować mniej by bolało .
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: mar_kow »

escobar pisze: wt 05.paź.2021 - 10:25 Muszę sobie kupić te nakładki na kolby teraz to zaboli bo muszę kupić 4 a mogłem na bieżąco kupować mniej by bolało .
Są jeszcze gumowe w znacznie niższej cenie, głównie na strzelnicę aby nie rysować stopki. Skórzane wyglądają estetycznie ale na podstawce w salonie, po paru wizytach na strzelnicy estetyka spada...
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: mar_kow »

Nie mogę już edytować więc wklejam swoją parkę :)

Obrazek

Kot Zdzisiek czuje się usatysfakcjonowany... :lol:
escobar
Bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pt 01.lut.2019 - 12:51
Moja broń: GA12 . GA12 SLUG GA16 .44 .44 .44 .44 .58 .45

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: escobar »

Ładne ładnie już koledze zazdroszczę , kombinuję jak by tu sobie Coacha od pedersoli fundnąć , kotek też fajny rudzielec , pewnie gdzy by wiedział co to takiego nie leżał by tak sobie :lol:
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Howdach .58 + kolba

Post autor: mar_kow »

escobar pisze: czw 07.paź.2021 - 09:00 Ładne ładnie już koledze zazdroszczę , kombinuję jak by tu sobie Coacha od pedersoli fundnąć , [...]
Przewagą Coacha jest kaliber - 12GA. Do 20-stki grubych loftek niewiele wejdzie. A w sumie to one największy efekt dają...
ODPOWIEDZ