Pietta Remmington 5.5''

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
coon
Posty: 4
Rejestracja: wt 15.cze.2021 - 15:17
Moja broń: brak

Pietta Remmington 5.5''

Post autor: coon »

Witam, chcialbym sprzedac remmingtona w oksydzie + dodatkowy bęben. Broń zakupiona rok temu w Drgune, na strzelnicy była dwa razy. Dorzuce jeszcze kabure. Dziekuje.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: zbiho »

A za ile, jak się bardzo chcesz pozbyć?
coon
Posty: 4
Rejestracja: wt 15.cze.2021 - 15:17
Moja broń: brak

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: coon »

W związku z tym że jest w stanie niemal jak nowy (rysa obrotu wokół bebna), lufa lustro plus ekstra bębenek, a także wciąż na sklepowej gwarancji to myślałem o kwocie 1900 złotych.
Benek
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: śr 23.gru.2020 - 03:01
Moja broń: brak

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: Benek »

Nie chcę nikogo obrażać ale co niektórych z cenami porąbało nie wszystkich są forumowicze z normalnym podejściem do sprawy ale niektórzy .....
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 566
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

A mnie dziwi czemu ludzie, którzy są z ceną niezadowoleni, po prostu nie zrezygnują z zakupu i tyle?
Tu można by było oddać coś za sam kosz przesyłki i też by się ktoś znalazł komu to za drogo i który by zaczął obrażać sprzedawce.
Prawie nowy Remington Pietty 5,5", plus bębenek za 1900zł, to jest o 450zł taniej niż w sklepie.
Ja się tu tylko nauczyłem że gdybym chciał coś z mojego sprzętu sprzedać, to bym tego na pewno nie robił tu na forum.
coon
Posty: 4
Rejestracja: wt 15.cze.2021 - 15:17
Moja broń: brak

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: coon »

Benek pisze: wt 15.cze.2021 - 20:26 Nie chcę nikogo obrażać ale co niektórych z cenami porąbało nie wszystkich są forumowicze z normalnym podejściem do sprawy ale niektórzy .....
Nie obrażam się zupełnie, mam świadomość że pięć lat temu rewolwery były tańsze, ale przecież nie wystawię go za 900 złotych bo trzy razy wyjąłem go z pudełka.

Uważacie że cena jest za wysoka? Nie mam ciśnienia na jego sprzedaż, oczywiście nie wstawiłem zdjęć i innych takich ale to dlatego że stan jest taki jak opisałęm, nowy rewolwer z drobną rysą na bębenku. Patrząc na ceny w sklepach i allegro wydawała mi się uczciwa.
Benek
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: śr 23.gru.2020 - 03:01
Moja broń: brak

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: Benek »

Nie miałem nic złego na myśli ale już jak sam twierdzisz ma rysę obwiedniową więc już trochę strzelał nie śledzę cen nowych ale ta cena wydaje mi sie za wysoka ale każdy ma jak to Piłsudzki powiedział :racja jest jak dupa każdy ma swoją : życzę ci żebyś sprzedał za tą kasę ja bym nie kupił dokładasz trochę i masz karabin a to lepsza zabawa jak na 20 metrów
pidey
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: pidey »

Skoro nie masz parcia na sprzedaż to niech dojrzewa.
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: jedna_brew »

Chłopiec z Chyloni pisze: wt 15.cze.2021 - 22:06 A mnie dziwi czemu ludzie, którzy są z ceną niezadowoleni, po prostu nie zrezygnują z zakupu i tyle?
Tu można by było oddać coś za sam kosz przesyłki i też by się ktoś znalazł komu to za drogo i który by zaczął obrażać sprzedawce.
Prawie nowy Remington Pietty 5,5", plus bębenek za 1900zł, to jest o 450zł taniej niż w sklepie.
Ja się tu tylko nauczyłem że gdybym chciał coś z mojego sprzętu sprzedać, to bym tego na pewno nie robił tu na forum.
zgadzam się, cena z dodatkowym bębenkiem który potrafi kosztować 500 zł nie wydaje się być wygórowana jak na ceny które ostatnio były na rynku. to dalej drogo, bo za podobne pieniądze idzie kupić współczesny pistolet 9mm i nie jakiś tam szajs, ale tak to u nas wygląda, brak konkurencji na rynku bezpozwoleniowym robi swoje. gwarantuje, że gdyby prawodawca uznał kaliber .22 tak samo jak broń rozdzielnego ładowania ceny replik spadłyby do max 1300 zł za remika w inoxie i wtedy w strzelectwie CP zostaliby tylko prawdziwi pasjonaci.
Jsk2a
Posty: 3
Rejestracja: pt 12.mar.2021 - 15:30
Moja broń:

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: Jsk2a »

Cześć można jakieś zdjęcie albo linka że sklepu jak wygląda i
gdzie ewentualnie można by odebrać?
coon
Posty: 4
Rejestracja: wt 15.cze.2021 - 15:17
Moja broń: brak

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: coon »

poszlo pw
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Pietta Remmington 5.5''

Post autor: Slonik »

Jego towar - jego cena. Jak się komuś nie podoba, to może nie kupować.
ODPOWIEDZ