Trolling

ODPOWIEDZ
PanTadeusz1
Posty: 34
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 13:28
Lokalizacja: Włocławek
Moja broń: Replika wariancją le page

Trolling

Post autor: PanTadeusz1 »

Ledwie co wszedłem na forum a juz znalazł się jakiś troll Irek m, który bez powodu mnie krytykuje i obraża. Po lekturze wielu tematów okazało się, że ten sam gość obraża i próbuje poniżać wielu innych forumowiczów, ma się za jakiegoś bossa znawcę wszelkich tematów. Czy nie można go jakoś utemperowac??
Andy88
Bywalec
Posty: 293
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Trolling

Post autor: Andy88 »

Przychylam się do powyższej prośby nie daje ludziom spokojnie pogadać.
Awatar użytkownika
BEAR
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: pn 27.lut.2017 - 21:11
Moja broń:

Re: Trolling

Post autor: BEAR »

Koledzy proponuje poczytać to co wypisujecie na forum. Jeżeli Wasza wiedza jeszcze na to nie pozwala proponuje wstrzymać się od głosu i zapisać wiadomości i poczytać za jakieś 2 może 4 lata i dopiero wtedy zakładać taki Wątek.
Kolega Irek chyba jedyny na tym forum miał cywilną odwagę powiedzieć Wam to co inni o Was myślą wprost.
Awatar użytkownika
Piston61
Posty: 50
Rejestracja: ndz 02.cze.2019 - 15:18
Moja broń: brak

Re: Trolling

Post autor: Piston61 »

Panowie :piwo: więcej pokory :-P Czasami konstruktywna krytyka daje więcej, jak łagodne tłumaczenie :kastro:
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Trolling

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

I zbierać tłum przeciwko jednej osobie nie świadczy o honorze ani odwadze.
Jeżeli wasze argumenty w jakiejś dyskusji są lepsze, to dajcie mu po dupie. Jeżeli nie, to niestety...
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Trolling

Post autor: mar_kow »

BEAR pisze: sob 22.maja.2021 - 08:18 [...]Kolega Irek chyba jedyny na tym forum miał cywilną odwagę powiedzieć Wam to co inni o Was myślą wprost.
Zaznaczam też że wiek niekoniecznie idzie w parze z wiedzą i rozsądkiem. Często użytkownik w zaawansowanym wieku sądzi że z tego powodu posiada patent na wiedzę i jest nietykalny...
Nic bardziej mylnego...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Trolling

Post autor: Wycior »

Chcąc uzyskać opinię o którymś z forumowiczów klikam na pole: Posty poniżej jego nicka.To przeważnie wystarcza by wyrobić sobie zdanie na temat faktycznego albo rzekomego trollingu, krytyki, itp. Pytanie: czy jeżeli ktoś z rozbrajają ignorancją pieprzy od rzeczy, to krytyka oznacza automatycznie hejt, nagonkę i trolling? Mieliśmy kiedyś kolegę który z pasją wymyślał innym (mnie także) od nieuków, debili, dyletantów, itd. itp. Pod względem merytorycznym najczęściej miał rację i nie miałem problemu aby mu te inwektywy odpuścić. Możliwe że za bardzo pielęgnujemy własne ego a za mało - własną wiedzę.
Awatar użytkownika
mauser-83
Posty: 59
Rejestracja: ndz 18.lut.2018 - 12:07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moja broń: muszkiet M1842 ,Remington 1858

Re: Trolling

Post autor: mauser-83 »

MUREM ZA Irkiem M 💪
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Trolling

Post autor: smith »

Tak jest. Irek M na prezydenta!
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Trolling

Post autor: Irek M »

Kolego smith, proszę o zachowanie trochę więcej powagi! Aktualnie robię piękny model rc więc nie w głowie mi takie plany. Poza tym jak pokazuje praktyka nie mam szans bo jestem zbyt inteligentny :-O :-)
Mariuszczs
Posty: 25
Rejestracja: śr 06.sty.2021 - 10:11
Moja broń: brak

Re: Trolling

Post autor: Mariuszczs »

Może to jakiś gość na wózku inwalidzkim i nie ma za bardzo życia to się dop....li do tego i tamtego w odpowiedzi na to jak mu życie los zgotowało. Różne są zachowania agresywane.....bierna agresja itd
ODPOWIEDZ