Burdel macie siostry w tym Archeo

ODPOWIEDZ
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Burdel macie siostry w tym Archeo

Post autor: Arab »

Majówka organizowana przez SS-y na Dzierżnie jest 22.05.2021 ,czy jak piszą na celpal,org 15 .05.2021 ?
Radomsko robi zawody 23.05.2012 ,zapisy poprzez zielone forum
Ja rozumiem , COVID-19 ,pandemia , zamykają -otwierają ,znowu zamykają , lockdown ,odmrażanie ,kwarantanna narodowa i inne takie , rozumiem iż organizatorom ,przez duże O mogło przez to "paść na mózg" -trudno ,choroba nie wybiera .......tylko dlaczego jest taki rozpiżdziaj....... ?
Jest "niebieskie "forum , jest "beżowe" forum , jest i zielone ! ,brakuje tylko różowego .
Nazwijmy rzeczy po imieniu bez "owijania w patrony " .
Z tego co czytam na forach i FB wynika iż społeczność CP podzieliła się ,podzieliła się na dwa obozy , obóz M i obóz D ,w przyczyny tego podziału nie wnikam .Lecz drodzy Organizatorzy , starzy strzelcy i inni emeryci i geriratrycy -OGARNIJCIE SIĘ !
Celpal ,jedyna platforma gdzie można było zobaczyć listy startowe ,kolejki i przydziały ,zdycha w konwulsjach ,zapisy poprzez emile ,fora zielone ,czerwone i inne takie ...to jakiś dom wariatów !
Podam przykład tego "burdelu" :
8-go maja są MŚ na Jaworznie ,ok ! jest rozpiska na celpalu , wiem z kim będę konkurować , kogo spotkam i, z kim pogadam na zawodach ......
22-go, a może 15-go maja ?????? Majówka na Dzierżnie ,zapisy poprzez emila SS-ów ,tylko nijak szukać rozpiski .......
23-go maja Radomsko , zapisy poprzez "zielone "
I "Wisienka na torcie " ,będąc z Warszawy , jadę 300km na Dzierżno 22-go maja ,strzelam ,wracam i ponownie 23-go maja jadę do Radomska ........ :) jakiś NOMADLAND ?????? ;|
CP to nie tylko emeryci ,mający w huj czasu ,ale też "LUD PRACUJĄCY MIAST I WSI "
"BURDEL MACIE SIOSTRY W TYM ARCHEO " !!!!!!!!!
PS.
W dupie mam "wasze prywatne wojenki " ,dajcie sobie po ryju na jakimś spotkaniu , potem wypijcie " po lufie" na zgodę !
Semen.
Posty: 8
Rejestracja: pt 16.sie.2019 - 15:52
Lokalizacja: Biłgoraj
Moja broń: brak

Re: Burdel macie siostry w tym Archeo

Post autor: Semen. »

@Arab na pewno nie zostanie dyplomatą :D . Ale nie można odmówić mu racji :ok: .
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Burdel macie siostry w tym Archeo

Post autor: Marek »

Chialeś się popisać to się popisałeś, zgłoszenie wysłałeś pierwszy, jakoś dałeś radę, powklejać te placzki tez sobie poradziłeś wszędzie, wiec ten tekst jest tylko biadoleniem żeby pobiadolić, jakoś wszędzie się doskonale znajdujesz.
Masz odpowiedz
franek ko pisze: sob 01.maja.2021 - 10:33 [glow=red]Przykro ale nie jesteśmy u siebie a korzystając gościnnie ze strzelnicy ,,Dzierżno"nie ma innej możliwości jedynie 22 maja jest wolne .[/glow]
Prawdziwy facet rozwiązuje problemy, a nie jęczy, nie takie problemy się rozwiązywało. Prosto z GP Cracovia jechaliśmy do Radomska i dało się i nikt nie płakał, teraz coraz więcej słabiaków.
Normalnie pojechalibyśmy do Dzierżna, strzelili potem pojechali do Radomska zrobili flaszkę, rano wstali strzelili i znów pozbierali medale, ale widać od dłuższego czasu celowe działania i podział czy to dyscypliny strzeleckiej czy środowiska jest sposobem na zmniejszenie konkurencji do medalu.

Stara rzymska metoda nadal działa, prości ludzie się na to łapią z czego skrzętnie korzysta jeden podpuszczacz.
Dziel i rządź (łac. divide et impera) – zasada wzniecania wewnętrznych konfliktów wśród wrogów, na przykład między ludami na podbitych terenach, aby nimi rządzić
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Burdel macie siostry w tym Archeo

Post autor: Arab »

:-?
Kozichwost
Posty: 24
Rejestracja: wt 19.sty.2021 - 11:06
Moja broń: brak

Re: Burdel macie siostry w tym Archeo

Post autor: Kozichwost »

Również twierdzę że podziały w naszym środowisku do niczego dobrego nie prowadzą. Nie dość, że jest nas dosłownie garstka, to jeszcze podzielona na obozy. Wisienką są trzy fora na których chyba raczej nic się nie dzieje kompletnie. Na jednym wiało nuda a co dopiero na trzech. Piszę chyba, bo jestem tylko na dwóch. Nie czuję potrzeby rejestrować się na trzecim. Informacje o zawodach porozrzucane po całym internecie, przez co nie pamiętam, kiedy brałem udział w jakich kolwiek... Szkoda...
ODPOWIEDZ