Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
ODPOWIEDZ
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Irek M »

A co chciałeś pokazać tym klipem, jak trzymasz dziwnie karabin, jak walczysz z lichym statywem/podpórką czy jak ładnie leży broń na piachu ? Klęczysz na obu kolanach strzelając?
Andy88
Bywalec
Posty: 293
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Andy88 »

Nie, nie klęczę na obu tylko na jednym i nie w piachu tylko na macie którą miałem ze sobą, pozatym ten statyw to sam sobie zrobiłem więc faktycznie nie był doskonały a karabin trzymam normalnie tylko z góry to tak dziwnie wyszło ale jak dodam kolejne filmiki to zobaczysz,że normalnie trzymam.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Irek M »

Na filmie wydaje się, że część broni leży na piachu, poza matą. Skoro miałeś matę to dlaczego nie strzelałeś z leżącej pozycji? Byłaby o wiele stabilniejsza od tej prezentowanej przez Ciebie.
Nessel1
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: pn 03.maja.2021 - 12:08
Lokalizacja: Rzeszów
Moja broń: Saguaro Sharps 45-70 + 3 rewolwery

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Nessel1 »

Lufa w piachu ? Łoj !!!
Andy88
Bywalec
Posty: 293
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Andy88 »

Tutaj kolejny filmik dla nie pewnych jak to wyglądało https://youtu.be/bSKCCu2hD9k
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Irek M »

Andy, oglądając ten filmik trochę mi się wstyd zrobiło za nabijanie się z Ciebie. Nie wyglądasz na takiego, który pisałby takie pierdoły więc skąd to się brało...
Prosta podpowiedź; bierzesz krzesełko, z dwóch listewek grubych robisz coś na wzór pastorału i już masz o niebo lepszą podpórkę niż na tym statywie.
Czemu nie próbowałeś z lezącej? W dalszym ciągu uważam, że dziwnie trzymasz broń lewą ręką - kciuk masz strasznie wysoko - na lufie lub jej osłonie.
ODPOWIEDZ