Tak tylko informacyjnie

Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Wycior »

@stangret, proszę, zgódź się ze mną jeszcze w kwestii zignorowania tej deprymującej historii. Nie zniżajmy się do tego poziomu, bo za chwilę sami się ubłocimy. Niech to co się dzieje w zielonym skansenie zostaje w zielonym skansenie.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: stangret »

Zgadzam się jeszcze raz z Tobą bo niestety nie możemy pozwolić sobie aby takie dworskie mendy sprowadzały Nas w okolice swojego poziomu.
Buractwo i chamstwo można leczyć ale tylko rozpalonym żelazem :ok:
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Marek »

Od początku było wiadomo, że tym ludziom o nic nie chodzi tylko i hejt i handelek bez granic.
Na każdym forum gdy się rozpędzali byli hamowani, a jak nie pomogło to lecieli na pysk, na beżowym temat mielony wielokrotnie, aż w końcu warchoła wywalili, a podnóżek Tołdi poleciał za nim.
Dziwiłem się trochę Wyciorowi, że miał nadzieje że będzie tam normalnie, to była tylko kwestia krótkiego czasu, gdy ten wysrany na pieniądze góró z milicjantem za plecami, bo on zawsze stoi w tle podpuszczając innych, narobi kolejnyn raz gnoju. Powód oczywisty, próbowaliście podważyć słuszność ich handlu i to w niedziele handlową 😉 czyli znów kasa. Do tego pewnie się nikogo nie udało naciągnąć.

A ja od razu mówiłem, że wchodząc do Zoo nie potrzeba wchodzić do klatki miedzy małpy, nie bez powodu ktoś je tam pozamykał, można patrzeć z zewnątrz jak się gównami obrzucają, a jak gówna wylatują za kraty to szlauch z zimną wodą i lać ile wlezie.

Teraz pewnie zdobędzie makijaż permanentny przy najbliższym spotkaniu, już jest sporo miejsc na mapie Polski gdzie boi się jeździć.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Wycior »

Spodobał mi się profil zielonego forum, które zostało ustawione bardziej w stronę bronioznawczą oraz historyczno-kolekcjonerską i potrafiło bronić się przed oszołomami. Znalazło się na nim np. miejsce także na historię wojskowości, która tutaj jest traktowana po macoszemu a ma z naszym hobby ścisły związek. Rozumiem że jest wiele poważnych zaszłości ale jako outsider nie znam ich i dlatego wolałem zaryzykować optymizm. Szczerze mówiąc żal mi Darka, który w organizację swego forum musiał włożyć mnóstwo energii i wysiłku. Przypadkowo wiem jak to wygląda. Oceniając sytuację tylko w kontekście znanym mi osobiście myślę ze nie zasłużył sobie na to co się ostatnio wydarzyło.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Marek »

Szczerze mówiąc żal mi Darka, który w organizację swego forum musiał włożyć mnóstwo energii i wysiłku. Przypadkowo wiem jak to wygląda. Oceniając sytuację tylko w kontekście znanym mi osobiście myślę ze nie zasłużył sobie na to co się ostatnio wydarzyło.
Widać zbyt mało masz danych.
Na to co się wydarzyło pracował od bardzo dawna, tylko świetnie potrafi się maskować, dopiero jak różne osoby pokazują te zakulisowe działania i je połączysz to wszystko tworzy całość.
Staszek L
Bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Staszek L »

Takie teksty to tylko była kwestia czasu niektórzy nigdy się nie zmieniają.
Ostatnio opuściłem forum beżowe, czy następne będzie zielone? Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Marek »

Przybliżę Wam ciekawostkę :
. Ruszniku to nie jest miejsce do odpowiadania na prowokacje z "niebieskiego" forum.
I to jest kolejny szczyt hipokryzji, jeszcze Wyciorze uważasz że go żal 😳
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Wycior »

Przynajmniej w końcu zareagował i pousuwał te grubiańskie, haniebne teksty. Szczerze mówiąc, przestało mnie to obchodzić. Chcę to z siebie po prostu strząsnąć. Szkoda życia. Mam do przeczytania kilka książek i do wytoczenia dwa nietypowe kominki.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: stangret »

Ja jakoś Wyciorze nie mogę strząsnąć wszystkiego.
Właściciel tamtego forum wszedł na wyżyny przyzwoitości. Chwilowy szacunek, bo gnidy jak rusznik się zwalcza chemią, gazem i rozpalonym żelazem :ok:
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Wycior »

Over and out
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: stangret »

Wycior pisze: wt 29.cze.2021 - 20:52Over and out
I niech tak zostanie do tego mojego upragnionego spotkania z w/wymienianym 8-)
Awatar użytkownika
Karew
Posty: 6
Rejestracja: wt 30.lis.2021 - 02:48
Moja broń: Uberti Remington

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Karew »

Wyrypaliście mój post. Trzymał się w zgodzie z prawem. Czy rypał Was po kostkach, czy ubliżył, czy dotknął w czułe miejsce? Przywróćcie ten cholerny post i się wytłumaczcie.
Sorry, przeczytałem wątek i widzę, że tu niezła jatka (jestem nowy), która mnie nie dotyczyła. Niemniej wyrypaliście mój post. Kosztowało mnie to sporo złego.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Wycior »

Kolego @Karew, masz PW, krórego, zdaje się, nie zauważyłeś.
Awatar użytkownika
Jaroslaw78
Bywalec
Posty: 394
Rejestracja: ndz 10.paź.2021 - 14:13
Lokalizacja: Opole
Moja broń: Remington Pietta 1858 .44 , Jakieś Colty .44

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Jaroslaw78 »

Ja już zgłupiałem :shock:
O kogo chodzi i odnośnie zielonego forum.
Zbyt krótko tu jestem widocznie, żeby wiedzieć :oops:
Ale to forum i jak myślę ,że chodzi o to zielone,o którym myślę,to to dwa najbardziej zajebiste forum są :?:
Byłem na beżowym kilka lat wstecz. Tam nie można było komuś coś powiedzieć... :-? Sama milicja :!: W końcu dostałem bana za szczerość i przeniosłem się na zielone.
Jak by ktoś coś wyjaśnił z tą aferką,to byłbym wdzięczny :D nawet na PW.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Tak tylko informacyjnie

Post autor: Wycior »

Najlepiej o tym zapomnieć. To ma być forum dla kulturalnych ludzi.
ODPOWIEDZ