Kupię karabin z kulolejką i osprzętem do strzelania tarczowego do 6.000zł najlepiej południe śląsk/małopolska

Tu składamy oferty kupna. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
beskid
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25.lut.2018 - 09:27
Moja broń: ....

Kupię karabin z kulolejką i osprzętem do strzelania tarczowego do 6.000zł najlepiej południe śląsk/małopolska

Post autor: beskid »

Witam, tak w temacie karabin z kulolejką i osprzętem do strzelania tarczowego do 6.000zł najlepiej południe śląsk/małopolska. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1154
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Kupię karabin z kulolejką i osprzętem do strzelania tarczowego do 6.000zł najlepiej południe śląsk/małopolska

Post autor: zbiho »

Napisz coś dokładniej, jaki to ma być karabin? Wszystkie czarnoprochowce służą do strzelania tarczowego, nawet te wojskowe muszkiety kal .72".
To ma być tarczówka typu Waadtlander na 50 m, Gibbs na 300m, czy Sharps na 1500 jardów?

Chociaż kaliber podaj, to już można będzie coś myśleć. :kastro:
beskid
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25.lut.2018 - 09:27
Moja broń: ....

Re: Kupię karabin z kulolejką i osprzętem do strzelania tarczowego do 6.000zł najlepiej południe śląsk/małopolska

Post autor: beskid »

Oczywiście kolego Zbiho już precyzuję do 50 m do konkurencji zgodnie z regulaminem panującym na zawodach wpisanych w kalendarz pzss/wzss kaliber dowolny chociaż wolałbym poniżej 13,5 mm (na pweno nie tym razem enfield) ale rozważę każdą propozycję. Takie coś znalazłem ale nie wiem czy warto https://www.olx.pl/oferta/karabin-czarn ... HOwJD.html
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1154
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Kupię karabin z kulolejką i osprzętem do strzelania tarczowego do 6.000zł najlepiej południe śląsk/małopolska

Post autor: zbiho »

Czyli Scheibenstutzer może Bristlen A Morges.
Ten z ogłoszenia drogi i to nie jest typowa tarczówka 50m.
Takie tłumaczenie opisu z googla.

Karabin lufowy Bristlen A Morges od Davide Pedersoli z Kokille Minie i wieloma akcesoriami. Zobacz obrazki. Bardzo dobry stan. Mało używany. Nowa cena z akcesoriami powyżej 3000 €. Ta replika szwajcarskiego karabinu docelowego uosabia doskonałą elegancję i jakość. Jest autentyczny w każdym szczególe sprężyn, śrub, celowników itp. Oryginalnej broni, którą Marc Bristlen wykonał w mieście Morges w latach 1839-1860. Wersja standardowa z zamkiem i okuciami utwardzanymi kolorystycznie. Trzonek wykonany jest z najlepszego europejskiego orzecha, wykończony olejem. Szczególną uwagę zwrócono na to, aby poszczególne części zamka doskonale ze sobą współpracowały. Karabin jest dostarczany z dioptrią Creedmoor z regulacją wysokości i boku oraz regulowanym podwójnym zestawem nosków. Obciążenie spustu można regulować do ok. 60 g za pomocą specjalnego systemu sprężyn. Z niewłaściwym pyskiem i oparciem na dłonie jest przeznaczony do zawodów na 50 metrów. Ze względu na szczególnie skomplikowaną pracę replika ta jest produkowana tylko w ograniczonej liczbie. Dane techniczne kaliber: .35 system: skręt gwintu: 45 cm długość lufy: 78,2 cm długość całkowita: 123 cm waga 6,9 kg
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Kupię karabin z kulolejką i osprzętem do strzelania tarczowego do 6.000zł najlepiej południe śląsk/małopolska

Post autor: Nerwus2 »

Przepraszam, że się wtrące tym bardziej, że się nie znam. Jaką cenę proponowalibyście za karabin z ogłoszenia podanego przez beskida?
ODPOWIEDZ