Witam

Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Witam

Post autor: RedGuy »

Cześć :ok:
Awatar użytkownika
Blady
Posty: 10
Rejestracja: śr 29.kwie.2020 - 19:29
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Witam

Post autor: Blady »

Siemanko w Nowym Roku.
:lol:
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Witam

Post autor: mar_kow »

:ok: :piwo:
Rtd remi
Posty: 21
Rejestracja: sob 29.lut.2020 - 21:09
Moja broń: Remington 44

Re: Witam

Post autor: Rtd remi »

Witam mile.
Woythas
Posty: 5
Rejestracja: pn 25.sty.2021 - 18:21
Moja broń: Uberti 1858 New Improved Army .44 8" Black

Re: Witam

Post autor: Woythas »

Witam serdecznie :)
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Witam

Post autor: slaw29 »

Witam kolegów po długiej przerwie.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Witam

Post autor: Wycior »

Dobrze widzieć Cię z powrotem na forum.
Awatar użytkownika
BEAR
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: pn 27.lut.2017 - 21:11
Moja broń:

Re: Witam

Post autor: BEAR »

Witaj
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Witam

Post autor: compass200 »

slaw29 pisze: czw 28.sty.2021 - 21:51 Witam kolegów po długiej przerwie.
Witaj.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Witam

Post autor: slaw29 »

Witam szanownych kolegów. Mam w tym roku wiele planów związanych z naszą wspólną pasją. Chciałbym poszerzyć wiedzę na temat broni francuskiej , położyć się koło Ryśka na 300 m ;) w Radomsku i sobie trafić w tarczę :-D ,no i jak się uda odwiedzić Irka w Gdańsku. Napić się dobrej kawy , zapalić cygarko i polemizować o filozofii . Postrzelać ze skałki i kupić jakiś muszkiet . . Szerokie plany , oby tylko Cowid nam nie pokrzyżował.
No i jest jeszcze jeden wielki plan związany z młodym . Mlaic już zamieścił komunikat na swojej stronie . Młody chce startować w juniorach. Poważny trening strzelecki czas zacząć .
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Witam

Post autor: stangret »

Witaj. Młody jak tylko wytrwa i nie będzie się jemu przeszkadzać to wkrótce zacznie kosić i starych wyjadaczy :ok:
Zresztą już parę razy pokazał, że można. Byle tylko panował nad młodzieńczą werwą i nie spinał się za wszelką cenę.
Jak podejdzie na luzie i bez zbytniej presji na plecach to jeszcze lepiej będzie strzelał.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Witam

Post autor: slaw29 »

Stangret - na pierwszych naszych MP , odkryłem że ten sport to walka z samym sobą :piwo: . Tu się nie rywalizuje z innymi . Tu się toczy walkę z sobą. Ustalasz sobie aktualny poziom Twoich możliwości i strzelasz . Dla mnie marzeniem jest 90 pkt Veterlli , 88 lamarmora , 70 pensylwania i 80 pistolet . Strzelę te punkty wygrałem z samym sobą , strzelę mniej tragedii nie ma. Zastanawiam się gdzie popełniłem błąd i jak go wyelminować .
Młody ma cel strzelić 98 pkt w swojej kategorii wiekowej na ME . Jak strzeli wygrał i zrealizował swój plan . To czy ktoś strzeli więcej czy mniej nie ma znaczenia. Na którym będzie miejscu tez nie ma znaczenia . Cel jest jeden wyrażny. Ja mam strzelić swoje i tyle. Ja mam zrealizować swój plan . Czy ktoś będzie lepszy czy gorszy to nie ma znaczenia . Walczysz z samym sobą, na płaszczyżnie technicznej , i mentalnej. Tu nie ma znaczenia czy ktoś stoi za plecami i patrzy . Robisz swoje i tyle .
Dopóki ten co trzyma karabin tego nie zrozumie , to moim zdaniem nie sposób czerpać z tego frajdę i trenować . Myślę że walka z samym sobą, daje najwięcej możliwości i radości . Zawody są tylko wymagającą areną gdzie tę walkę ze sobą podejmujesz . Widzami są inni uczestnicy .
Tego się trzymamy i będziemy trzymać :piwo: do koszenia mamy trawnik przed domem i traktorek który czasem nie chce odpalić.
alterjorge

Re: Witam

Post autor: alterjorge »

O witaj Sławku, jak dobrze Cię tu znów widzieć. Cygaro czeka odłożone, powiem od razu co to jest - Hoyo de Monterey Petit Belicoso. Kawa to jeszcze nie wiem, może coś z Afryki...
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Witam

Post autor: mar_kow »

slaw29 pisze: pt 29.sty.2021 - 11:59 Witam szanownych kolegów. Mam w tym roku wiele planów związanych z naszą wspólną pasją. Chciałbym poszerzyć wiedzę na temat broni francuskiej , położyć się koło Ryśka na 300 m ;) w Radomsku i sobie trafić w tarczę :-D ,no i jak się uda odwiedzić Irka w Gdańsku. Napić się dobrej kawy , zapalić cygarko i polemizować o filozofii . Postrzelać ze skałki i kupić jakiś muszkiet . . Szerokie plany , oby tylko Cowid nam nie pokrzyżował.
No i jest jeszcze jeden wielki plan związany z młodym . Mlaic już zamieścił komunikat na swojej stronie . Młody chce startować w juniorach. Poważny trening strzelecki czas zacząć .
:piwo:
Wytrwaj w realizacji swoich planów. Gdybym ja chciał zrealizować ich choćby połowę to musiałbym przejść na emeryturę... :lol:
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Witam

Post autor: slaw29 »

Szanowny Panie Doktorze niezmiernie miło będzie znowu odbyć hedonistyczną ucztę. Ostatnia nadal tkwi w mojej pamięci. Kubki smakowe nadal pamiętają smak wybornego cygarka i dobrej kawy . Wystarczy iż zamknę oczy.
Wielka szkoda z tą zarazą. Ale jak się skończy to odżyjemy.

Mar_Kow to trzeba trochę przewartościować swoje priorytety. Wszak życie masz tylko jedno a czas ucieka nie ubłaganie.
Człowiek nie do końca zdaje sobie sprawę z systemu wartości ....... a szkoda.
ODPOWIEDZ