Wzrost cen broni CP

ODPOWIEDZ
Andy88
Bywalec
Posty: 299
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Wzrost cen broni CP

Post autor: Andy88 »

Dzień dobry dawno mnie tu nie było pamiętam jak kiedyś kupowałem broń czarnoprochową i jej ceny, jednak jak wszedłem na internet do różnych sklepów wszędzie ceny poszły w górę niesamowicie a produktów brak same braki.Pytanie brzmi jak długo będą tak wysokie ceny i czy to jest trend przejściowy czy będą spadały czy rosły? I co jest przyczyną tak nagłych wzrostów?
escobar
Bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pt 01.lut.2019 - 12:51
Moja broń: GA12 . GA12 SLUG GA16 .44 .44 .44 .44 .58 .45

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: escobar »

Większość broni to produkcja włoska jak i Uberti i Pietta obie firmy są z regionu gdzie pandemia dała się mocno we znaki i raczej na szybką odbudowę tego rynku nie ma co liczyć .
Andy88
Bywalec
Posty: 299
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: Andy88 »

escobar pisze: pn 30.lis.2020 - 14:26 Większość broni to produkcja włoska jak i Uberti i Pietta obie firmy są z regionu gdzie pandemia dała się mocno we znaki i raczej na szybką odbudowę tego rynku nie ma co liczyć .
To nie fajnie wysłałem zapytanie do drgun ale tez jest napisane ze nie wiedzą i jak będzie to wyślą mi powiadomienie na maila.zastanawiam się od jak długa maja problemy i dlaczego dotyczy wszystkich firm?
No i dlaczego maja puste zaspasy ponoć słabo się sprzedają czarnoprochowce.
Magua
Stary bywalec
Posty: 565
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: Magua »

No, tak, czarnoprochowce słabo sie sprzedają, więc ich ceny rosną. Logiczne.
Brakowało mi ciebie.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: FunkyKoval5 »

Magua pisze: wt 01.gru.2020 - 14:02 No, tak, czarnoprochowce słabo sie sprzedają, więc ich ceny rosną. Logiczne.
Brakowało mi ciebie.
Pojebane "prawa" rynku regulowane przez naszych przedsiębiorców...jak coś się źle sprzedaje dowalmy wyższą cenę...napewno pójdzie.
Kiedy towar sprzedaje się jak ciepłe bułeczki...dopier...y wyższą cenę, więcej zarobimy..., pierd....a pazerność polskich przedsiebiorcow...
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: jedna_brew »

FunkyKoval5 pisze: wt 01.gru.2020 - 15:31
Magua pisze: wt 01.gru.2020 - 14:02 No, tak, czarnoprochowce słabo sie sprzedają, więc ich ceny rosną. Logiczne.
Brakowało mi ciebie.
Pojebane "prawa" rynku regulowane przez naszych przedsiębiorców...jak coś się źle sprzedaje dowalmy wyższą cenę...napewno pójdzie.
Kiedy towar sprzedaje się jak ciepłe bułeczki...dopier...y wyższą cenę, więcej zarobimy..., pierd....a pazerność polskich przedsiebiorcow...
e? ludzie, co wy. po pierwsze i pietta i uberti znajdują się w lombardii, którą zamknięto w trakcie wiosennego lockdownu, czyli ograniczenie podaży. po drugie, wzrost popytu, nagle każdy zapragnął mieć jakąkolwiek klamkę. oferty pastuchów (chodzi o pewien model rewolweru a nie sprzedawcę, choć...) po 6999 pln z kilogramem kawioru, panie wiesz pan o co cho. proste jak drut: mała podaż i duży popyt, ceny rosną. jedyne co możemy jako klienci zrobić, to poczekać i redukować popyt aż ceny spadną do rozsądnych poziomów.
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: PosiadaczProcy »

Andy88 pisze: pn 30.lis.2020 - 10:29 Dzień dobry dawno mnie tu nie było pamiętam jak kiedyś kupowałem broń czarnoprochową i jej ceny, jednak jak wszedłem na internet do różnych sklepów wszędzie ceny poszły w górę niesamowicie a produktów brak same braki.Pytanie brzmi jak długo będą tak wysokie ceny i czy to jest trend przejściowy czy będą spadały czy rosły? I co jest przyczyną tak nagłych wzrostów?
Myślę że nagły wzrost po stronie popytu związany jest:
1 - ze wzrostem agresji PAlicji w egzystencjalnym odbycie zwanym też "czarną dudą" w której Wadza nas pogrąża ustawiając ręcyma palicjantów Suwerenowi życie i bycie,
2 - ze wzrostem świadomości że "lepsze jutro było przedwczoraj" i "to se ne vrati",
3 - ze świadomością że przedłużający się do nieskończoności, produkujący bezrobocie lockdown produkuje wykluczonych i wyzutych ze wszystkiego obywateli więc ze względu na spodziewany "atak Zombie" spragnionych nie tylko gotowizny ale i "...każdej rzeczy która jego jest": życie ich jest krótkie a jeść - i pić! i pić! - się chce, więc ludzie póki co normalnie żyjący chcieliby mieć możliwość jeśli nie skutecznej obrony to chociaż wystrzału na alarm w nadziei, że kogoś to będzie obchodziło... :ops: :ops: :ops:
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: slaw29 »

Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1144
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: zbiho »

Ten karabin idealnie się wpisuje w temat, sprzedający nie wie nawet jaki ma w nim gwint. Ale podaż jest.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: mar_kow »

slaw29 pisze: pn 08.lut.2021 - 21:28 Lekka przesada
https://allegrolokalnie.pl/oferta/parke ... nd-cal-451
Ten karabin się już "przewinął" przez nasz bazarek, tylko nie pamiętam kto sprzedawał i kto kupił...
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: FunkyKoval5 »

mar_kow pisze: wt 09.lut.2021 - 15:18
slaw29 pisze: pn 08.lut.2021 - 21:28 Lekka przesada
https://allegrolokalnie.pl/oferta/parke ... nd-cal-451
Ten karabin się już "przewinął" przez nasz bazarek, tylko nie pamiętam kto sprzedawał i kto kupił...
Natomiast wiadomo kogo poj.....ło z chciwości... :-D
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Wzrost cen broni CP

Post autor: slaw29 »

Wedle ostatniej symulacji sztabowej Zima 20, wychodzi że przegramy wojnę w 5 dni. Symulacja uwzględniała już sprzęt którego jeszcze nie posiadamy ( samoloty f-35 , PATRIOTY I RAKIETY HIMARS).
W 39 było .... nie oddamy ani guzika i wyszło jak wyszło. Więc jak teraz się mówi o 5 dniach to ja obstawiam góra 1 dzień , no może max 2.
Nie ma dziwoty że ludzie chcą mieć coś aby ruskie im kobiet nie gwałciły.
Może sprzedawcy wiedzą o wynikach symulacji i broń poszła w górę.
ODPOWIEDZ