Kolejny debil

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
ODPOWIEDZ
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Kolejny debil

Post autor: Slonik »

https://www.haloursynow.pl/artykuly/mak ... ,15889.htm

Sznurek nie wystarczył? Linii kolejowej w pobliżu nie ma? Dlatego powinny być badania przed zakupem CP. Przez takich debili inni mają potem problemy.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Kolejny debil

Post autor: RedGuy »

Ta, już piszą ustawę bo se baran w łeb strzelił.
https://trybun.org.pl/2019/03/08/w-pols ... amobojstw/
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Kolejny debil

Post autor: Slonik »

Komentarze pod tym artykułem świetne. Broń! Broń! Aj! Waj! Kupił! Kupił! BEZ POZWOLENIA kupił! Straszne! Jak to możliwe?!

Kraj debili i idiotek, którzy najpierw drugi raz z rzędu oddają władzę zamordystom, a potem protestują na ulicach.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Kolejny debil

Post autor: .44 »

RedGuy pisze: pt 30.paź.2020 - 16:34 Ta, już piszą ustawę bo se baran w łeb strzelił.
https://trybun.org.pl/2019/03/08/w-pols ... amobojstw/
Ten kotlet ma już rok 7 miesięcy i 23 dni. Śmierdzi z daleka :-x , nie było sensu go odgrzewać. RedGuy jesteś mistrzem patel(n)i :D
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Kolejny debil

Post autor: RedGuy »

Żona nie narzeka ;)
Policja nie prowadzi statystyk z podziałem na czarny i nitro, ale są o wiele bardziej popularne sposoby by strzelić samobója niż broń palna.
https://statystyka.policja.pl/st/wybran ... -roku.html
Tak więc spokojnie, jak będą chcieli coś zmieniać to zmienią niezależnie od tego czy ktoś się zastrzelił czy nie.
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Kolejny debil

Post autor: jedna_brew »

Slonik pisze: pt 30.paź.2020 - 14:50 https://www.haloursynow.pl/artykuly/mak ... ,15889.htm

Sznurek nie wystarczył? Linii kolejowej w pobliżu nie ma? Dlatego powinny być badania przed zakupem CP. Przez takich debili inni mają potem problemy.
eh, nie chce mi się wałkować ponownie tematu że żadne badania niczego nie zmienią, była o tym już mowa. naprawdę, ślepa wiara w nieomylność badań nie wytrzymuje nawet lekkiego zderzenia z rzeczywistością.
po drugie, samobójstwo to jednak jest tragedia i szydera że debil co mu sznurka nie stykło są takie se. karma wraca...
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Kolejny debil

Post autor: PosiadaczProcy »

Slonik pisze: pt 30.paź.2020 - 16:58 Komentarze pod tym artykułem świetne. Broń! Broń! Aj! Waj! Kupił! Kupił! BEZ POZWOLENIA kupił! Straszne! Jak to możliwe?!
Przejechałem art. do spodu alem tam na komentarze nie trafił...ślepota?
Awatar użytkownika
Piston61
Posty: 50
Rejestracja: ndz 02.cze.2019 - 15:18
Moja broń: brak

Re: Kolejny debil

Post autor: Piston61 »

Slonik pisze: pt 30.paź.2020 - 14:50 https://www.haloursynow.pl/artykuly/mak ... ,15889.htm

Sznurek nie wystarczył? Linii kolejowej w pobliżu nie ma? Dlatego powinny być badania przed zakupem CP. Przez takich debili inni mają potem problemy.
To jest tragedia to co się wydzrzyło i to co piszesz. Jak by były badania to ty raczej byś ich nie przeszedł
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Kolejny debil

Post autor: PosiadaczProcy »

Slonik pisze: pt 30.paź.2020 - 14:50 https://www.haloursynow.pl/artykuly/mak ... ,15889.htm

Sznurek nie wystarczył? Linii kolejowej w pobliżu nie ma? Dlatego powinny być badania przed zakupem CP. Przez takich debili inni mają potem problemy.
Slonik - bój się Boga! Chcesz - bo między wierszami WADZY naszej niekopulanej myśleniem sugerujesz! - powszechnego zakazu sprzedaży sznurków, sznurówek, szalików, stuł, apaszek i wszystkiego co długie a wąskie? Pasków do spodni zakażą - i nie tylko Ty (Prezes też chodzi w szelkach - wyobrażasz go sobie jak z trybuny sadzi się gostek ze spodniami spuszczonymi do kostek?!) spodnie będziesz miał na kostkach bo nie wykluczone że i do szelek się dobiorą! :-? Chcesz likwidacji PKP i te de? :cry: :oczy: :lol: :lol: Jeszcze kilka takich postów i żegnajcie siekiery, piły, noże, brzytwy, widły, grabie (co to jedna baba zasadziła w dudę drugiej babie...) i te de i te pe...😢😢😢 Wtedy w kolejnych i kolejnych wyborach będziemy już tylko wybierali Krzysztofa "żeby nie było niczego" Kononowicza - chcesz tu Biełarusi?😢😍
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Kolejny debil

Post autor: RedGuy »

Odnośnie debili to patrzcie tego gościa
https://www.wprost.pl/swiat/10383098/at ... osoby.html
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kolejny debil

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Słyszeliście co się od paru dni we Francji dzieje?
Pis mi jest coraz bardziej niesympatyczny ale w jednym punkcie mają racje. Nie wpuszczać muzułmanów do Polski.
Gdzie oni są w znacznych liczbach tam jest krew, gwałt i przestępstwo. Obojętnie gdzie na świecie, obojętnie która inna religia by była ich gospodarzem. Gdzie oni są, tam jest krwawy bajzel.
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Kolejny debil

Post autor: jedna_brew »

Kolejny debil, tym razem w Wiedniu. Wyobraźcie sobie że ponoć oszukał Austryjacki program deradykalizacji terrorystów, znaczy się że wyniki badań miał pozytywne a tu patrzcie jaka niespodzianka. Szok i niedowierzanie...
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kolejny debil

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Dziennik tu w Niemczech krótko później gadał o prawicowskim terroryzmie żeby ludzi uspokoić w sposób "Ale my też mamy gnojów dla tego im też wolno.".
I dla tego tu się nic nie zmieni.
Oni udają że problemy z pewną kulturą ,która po prostu nigdy się nie dostosuje do zachodniego poziomu cywilizacji, nie istnieją. A jeżeli tak, to dla tego bo jeszcze im dosyć w dupę nie weszliśmy. Ja tu widziałem rzeczy, po za terroryzmem, które w Polsce by były po prostu nie wyobrażalne. Goście którzy plują tubylcom słowami w twarz. I tubylcy kompletnie pozbawieni jaj i honoru, by się nawet słowami nie obronili. Niemcy wręcz chcą wyginąć. A co ich zastąpi to ledwo warte nazwać ludźmi. To nie jest gadka. To jest prawda. Widzę to codziennie na ulicy i jak się ten kraj zmienia od ´87 roku. I to samo się dzieje w całej zachodniej Europie.
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Kolejny debil

Post autor: Slonik »

Dla wyjaśnienia - mój post nie był szyderczy. Uważam wręcz, że to lepiej, że osobnik psychicznie niestabilny sam ze sobą skończył, nie zabijając nikogo innego przy okazji, w akcie jakiejś wiary czy desperackiego szukania rozgłosu. Nie do końca jednak podoba mi się to, co stało się z dostępnością broni CP. Jeśli widzę na strzelnicy klasycznego karka, który wpada na pół godziny szybkiego strzelania (bo czas to piniondz) z użyciem kilku wcześniej załadowanych i tak przyniesionych z domu bębnów, to zaczynam poważnie obawiać się tego, w jakim kierunku zmierza strzelectwo CP. Nie żebym był wrogiem Remingtonów, ale coś mi się zdaje, że zbyt wiele i do tego zbyt dziwnych osób korzysta z tego modelu broni CP tylko dlatego, że na współczesną broń nie dostałyby pozwolenia. I to nie są jedynie moje spostrzeżenia.
Magua
Stary bywalec
Posty: 548
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Kolejny debil

Post autor: Magua »

Nie do końca jednak podoba mi się to, co stało się z dostępnością broni CP.
A co się z nią stało? Bo od lat kilkunastu jest mniej wiecej tak samo.
ODPOWIEDZ