Kolejny debil

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Kolejny debil

Post autor: mar_kow »

Chłopiec z Chyloni pisze: czw 16.lut.2023 - 15:42 No, to pomagaj im kolego. Już cie kupa ludzi kocha za to co ty tu próbujesz osiągnąć.
A nawet jak osiągniesz, to twoją paranoje, twoją traumę wojenną, nadal będziesz miał.
IDŹ DO LEKARZA.
Ty w ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi a ciągle próbujesz mnie obrażać - to że eksponuję patologię to nie znaczy że chcę żeby wprowadzono ograniczenia w temacie broni CP. Chodzi o to że na Forum pojawia się sporo młodego "narybku" który broń CP traktuję jak ten powyższy "strzelec". Kupują rewolwery do obrony miru domowego, łażą z naładowaną po ulicach i próbują ustawić "sprawiedliwość po swojej stronie". Ten gość jak widać oddał dwa strzały do sąsiada...

Chodzi o to aby propagować strzelectwo od tej zdrowej strony, uświadamiać czym grozi naruszanie zasad choćby nawet nie było zakazu. Eliminować "typków" jeżeli są niereformowalni.

Unikanie takich tematów, nie omawianie ich nie oznacza że się nie zdarzają. I niestety negatywnie wpływają na środowisko. Co z tego że skrzywdzić/zabić można czymkolwiek - ale gdy w tle jest magiczne słowo - BROŃ - zlatują się wszystkie czarownice. Nie bez powodu wątek na tytuł "kolejny debil"...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Kolejny debil

Post autor: Wycior »

Zgadzam się. Metodą strusia na dłuższa metę wiele się nie osiągnie. Bywają piewcy "wolności" którzy mylą ją ze swobodą i nie rozumieją że człowiek naprawdę wolny posiada umiejętność samoograniczenia. W przeciwnym razie jest tylko niewolnikiem własnej głupoty, ignorancji, emocji i popędów.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kolejny debil

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Jak już mówiłem, liczy się w jaki sposób społeczeństwo widzi problem. A jak wy będziecie siali panikę, bo raz na miesiąc jakiś idiota zrobił głupotę, to społeczeństwo będzie żądało konsekwencji. A politycy ze względu na głosy, będą reagowali. I o to Markowi właśnie chodzi.
Już naprzód dziękuję wam za kłopoty bo wasza paranoja musi być koniecznie problemem nas wszystkich.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Kolejny debil

Post autor: mar_kow »

Chłopiec z Chyloni pisze: czw 16.lut.2023 - 17:38 Jak już mówiłem, liczy się w jaki sposób społeczeństwo widzi problem. A jak wy będziecie siali panikę, bo raz na miesiąc jakiś idiota zrobił głupotę, to społeczeństwo będzie żądało konsekwencji. A politycy ze względu na głosy, będą reagowali.
Tu nikt nie sieje paniki, rozmawiamy we własnym gronie, właśnie tutaj mamy szansę kanalizować debilizm. Jeżeli będziemy pochwalali noszenie załadowanej broni CP to przeczyta "jeden z drugim" i będą nosili - "no bo przecież nawet na Forum pisali że można"...
Tutaj politycy nie zaglądają, może ewentualnie służby - a tak jak piszesz społeczeństwo będzie żądało konsekwencji. A społeczeństwo to sędziowie, prokuratorzy, radni, posłowie. A każda władza jak wcześniej pisałem boi się broni nieważne w jakiej formie.
To właśnie tutaj możemy sądzić i eliminować patologię w zarodku - bo tutaj trafiają ludzie niedoświadczeni, z pytaniami. To my mamy szansę zrobić coś dobrego dla tego wspaniałego hobby - jeżeli się nie podporządkują to odejdą albo zostaną wyeliminowani. Część dozna lekkiego wstrząsu - też nie zaszkodzi a może pomóc...

Dlatego tak jak pisałem - nieważne co będziesz pisał - moja postawa jest taka jak wyżej. Mam pozwolenie ale mam też kilkanaście sztuk CP których dopóki nic mnie zmusi to się nie pozbędę. I będę niestety komentował jak ktoś pisze że ładowanie od przodu lufy go nudzi...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Kolejny debil

Post autor: Wycior »

Chłopiec z Chyloni pisze: czw 16.lut.2023 - 17:38 A jak wy będziecie siali panikę, bo raz na miesiąc jakiś idiota zrobił głupotę, to społeczeństwo będzie żądało konsekwencji.
Społeczeństwo nie czyta tego forum. Społeczeństwo ogląda bezmyślnie telewizję żrąc chrupki, narzeka na prawie wszystko, prawie niczego nie rozumie i po chrześcijańsku życzy sąsiadom aby im krowy pozdychały. Na forum nikt nie pochwala ekscesów z bronią, jest natomiast szansa że niektórzy uzbrojeni "wolni ludzie" trochę się zastanowią.
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Kolejny debil

Post autor: Slonik »

Cieszy mnie, że doświadczeni forumowicze podzielają intencje, jakie przyświecały mi, gdy zakładałem ten temat na forum.
Smuci to, że wśród dyskutantów są również osoby z zaburzeniami emocjonalnymi, które w przypadku ubiegania się o pozwolenie na broń decydowałyby o wydaniu opinii negatywnej.
Z uwagi na moje kontakty wiem, jak niewiele brakowało, żeby nasze hobby zlikwidowano. Każde nieodpowiednie użycie broni to woda na młyn pewnego lobby, któremu brak innych argumentów niż właśnie bandyckie ekscesy marginesu posiadaczy broni CP. Jednak im ten margines będzie szerszy, a ekscesy częstsze, tym trudniej będzie bronić naszego prawa do posiadania broni CP.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kolejny debil

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Tak, żeby inni nie demonizowali naszego sportu, zróbmy to sami profilaktycznie. Wtedy nasi przeciwnicy na pewno odpuszczą, zamiast czuć się potwierdzeni i zmotywowani do dalszych żądań.
Jak już mówiłem, nie potrzebujemy pozwolenia na broń CP, ale testy inteligencji.
Wy właściwie sami kiedyś patrzeliście na własne posty, i że co najmniej jedna trzecia waszych kontrybucji do tego forum, składała się z moralnego popisywania się w tym wątku tutaj? Wam jest scena i widzowie potrzebni, a nie forum strzeleckie...
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Kolejny debil

Post autor: Slonik »

Spróbuj pouczać Niemców. Tam siedzisz cicho i nie wychylasz się, bohaterze za feniga. Nadal trzymasz broń w Polsce? 😂
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kolejny debil

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Założę się że przez ostatnie dwa lata się więcej wychylałem, niż ty przez całe twoje filistyczne życie.
Możesz mi wysłać policje do domu. Niech sprawdzą.
To by pasowało do takiego kwerulanta i pseudo moralistę.
PS:
Obrazek
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Kolejny debil

Post autor: mar_kow »

Slonik pisze: pt 24.lut.2023 - 03:25 Spróbuj pouczać Niemców. Tam siedzisz cicho i nie wychylasz się, bohaterze za feniga. Nadal trzymasz broń w Polsce? 😂
Kolega @Chłopiec z Chyloni powoli adaptuje się do naszych realiów. Wątek "Rodzaj prochu" poprowadził jak rasowy Forumowicz :).
Chłopiec z Chyloni pisze: czw 16.lut.2023 - 19:13 Chodzi mi o to że ty jesteś kandydatem na nowy wpis w wątku "Kolejny debil", co szkodzi nam wszystkim, a tobie samemu najbardziej.
Nie ma co sobie wypominać - trzeba działać i edukować...
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Kolejny debil

Post autor: mar_kow »

Taki fajny artykuł który dotyczy nie tylko broni rozdzielnego ładowania ale również broni CP...
Dlatego właśnie musimy dbać o kulturę strzelectwa czarnoprochowego...

https://natemat.pl/475121,zbigniew-ziob ... est-jedyny
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Kolejny debil

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Tej kultury niedługo już nie będzie.Tylko kwestia czasu aż jakiś polityk sobie pomyśli "Trzeba zmienić prawo, przecież strzelcy sami się o to proszą."
Tylko że na tym forum jest tylko dwóch głupków którzy to robią, ale są dość zawzięci przy tym ´sabotażu przez propagandę´. Tak jakby to był ich zawód...

Mówię, tak jakby wegetarianin poszedł do rzeźnika i wieszał mu plakaty z jakimiś okrucieństwami w okno.
Jesteś wegetarianinem, to nie jedz mięsa, a innym daj święty spokój.
Boisz się ludzi z bronią, to idź szyć na drutach, a nie kitol strzelcom sportowym do ich forum.
I nie pieprz że "Ja się staram o restrykcje prawa, żeby nie było restrykcji prawa."
Awatar użytkownika
Powder-11
Posty: 8
Rejestracja: śr 11.maja.2022 - 15:39
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń: brak

Re: Kolejny debil

Post autor: Powder-11 »

Ja też chodzę z klamką do biedry, bo mogę i mam ochotę.
Nie miejcie pretensji do polityków, tych półmuzgów wybiera jeszcze większe stado półmuzgów.
Jak podniosą akcyzę na wódę to sie będzie chodzić na melinę, jak zabiorą legalne giwery to sie zaczniemy zaopatrywać u naszych nowych braci z Ukrainy. Proste
Skalski
Posty: 55
Rejestracja: czw 13.sty.2022 - 21:36
Moja broń: brak

Re: Kolejny debil

Post autor: Skalski »

mar_kow
Do gorszego gówna linków nie znalazłeś? Co to ma być?
Magua
Stary bywalec
Posty: 562
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Kolejny debil

Post autor: Magua »

Ten cały Moszner to jakis zjeb. Najpierw twierdzi, ze cywile nie powinni nosic broni, bo nie maja odpowiedniego przeszkolenia. Gdy sie okazuje, ze sie jednak szkolą, wyje, ze to produkcja potencjalnych morderców. Jemu by sie badania psychologiczne przydały, i to gruntowne.

Chyba zatęsknię za strarym, dobrym Dziewulskim.
ODPOWIEDZ