action-holsters.com

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

action-holsters.com

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Hej koledzy, chcialem sie zapytac czy ktos z was ma doswiatczenie z tym sklepem: http://eng.action-holsters.com/ladownica-db-004/ i czy byscie go polecali?
Mam zamiar zamowic kabory do bebenkow i jedna na kapiszonownik plus pare drobjazgow do szybkiego czyszczenia na strzelnicy.
Ale na ich stronie cen nie widze, co nie musi nic mowic o jakosci lub drogosci ich prodoktow.
Moze tu ktos wie cos o nich.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: action-holsters.com

Post autor: Heron »

Miałem od nich dużo kabur i innych akcesoriów.
https://blackpowder.pl/relacja-z-zawodo ... -cup-2018/
rozdawaliśmy na zawodach i innych spotkaniach.
Zawsze to było bardzo dobrej jakości.
Jeżeli tylko Ci się podoba i potrzebujesz - to sklep i wykonanie mogę spokojnie polecić.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: action-holsters.com

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Dzieki! No, ich wyrobki wygladaja dobrze wykonane.
Narazie na e-mail nie odpowiadaja. Ja mialem chhwilowe problemy z handlarzem gdzie przedtem zamowilem kabury, sie ale teraz wrzystko wyjasnilo. A wjec moze zamowie u nich pozniej cos innego.
Lubie popierac takie raczej male manufaktury. Zwlaszcza jak swieca dobra jakoscia.
Awatar użytkownika
SaguaroMike
VIP
Posty: 20
Rejestracja: śr 25.sty.2017 - 21:52
Lokalizacja: Ozorków
Moja broń:
Kontakt:

Re: action-holsters.com

Post autor: SaguaroMike »

Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesów. Piszą do mnie oszukane osoby : właściciel bierze zaliczki na zamówienia a później nie realizuje ich i nie ma z nim kontaktu.
Sam osobiście znam 4 takie przypadki a pewnie jest ich więcej.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: action-holsters.com

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Ja w końcu się zdecydowałem na kabury szyte z mokrej skóry na modelu broni przez Christianpage na e-bay.com
Ten człowiek produkuje dla rekonstruktorów historycznych. Jakość jest wręcz perfekt. Kosztują trochę ale te kabury(już mam trzy) robią wrażenie że wytrzymają kupe lat. Jego sklepik na e-bayu jest akurat nieaktywny. Mam nadzieję że to tylko chwilowo. Bo bym tego człowieka bardzo polecał, jeżeli ktoś szuka coś jak najbardziej podobnego do oryginałów.
ODPOWIEDZ