Wesson

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Ciutek
Posty: 54
Rejestracja: sob 11.lis.2017 - 01:18
Moja broń:

Wesson

Post autor: Ciutek »

Wynalazłem na allegro Wessona https://allegro.pl/oferta/wesson-45-heg ... e=facebook
Co o nim myślicie? Na pewno na plus jest ta kokila w zestawie ale znowu wydaje się, że za dużo na nim rdzy.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Wesson

Post autor: Wycior »

Przy wylocie lufy widać gniazdo wlotki do ładowania. Zapytaj sprzedającego czy ma tę wlotkę. Sądząc po koronie wlotki brak, bo w przeciwnym razie nikt by korony w ten sposób nie torturował. To - oprócz rdzy - dużo mówi o poprzednim właścicielu (raczej: o jednym z poprzednich właścicieli) pukawki.
Awatar użytkownika
Zurek
Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: śr 28.mar.2018 - 23:21
Moja broń: Remington 1858 .44, Zouave 1863 .58

Re: Wesson

Post autor: Zurek »

To handlarz jest, ściąga zlom z Niemiec i żeni tu. Jak Zouave szukałem oglądałem od niego w stanie idealnym od pedersoli. Zgadzało się tylko że był od pedersoli.
Ciutek
Posty: 54
Rejestracja: sob 11.lis.2017 - 01:18
Moja broń:

Re: Wesson

Post autor: Ciutek »

I wszystko jasne, trza szukać dalej
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Wesson

Post autor: Irek M »

Nie tak do końca, że przesądzone. Karabin bardzo OK tylko ten przód lufy jakby nie do pary. Jeśli bardzo podoba się Tobie to negocjuj. Tylko czasem nie skuś się na tańszego firmy PR, w którym blacha zamka jest ze ..znalu. Dodatkowo - oczywiście na minus części te są malowane na czarno!
Awatar użytkownika
Zurek
Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: śr 28.mar.2018 - 23:21
Moja broń: Remington 1858 .44, Zouave 1863 .58

Re: Wesson

Post autor: Zurek »

Po wyglądzie zewnętrznym i opisie że przewód lufy nosi ślady używania to pewnie ma takie wżery że taniej będzie nową kupić
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Wesson

Post autor: Irek M »

A dlaczego sądzisz, że ma wżery? Zdarzało się, że po kupnie z alle okazywało się na pierwszy rzut ile rdzy jest w lufie. Ale już po pierwszym przetarciu szczotką widać było, że to tylko powierzchowny nalot.
Awatar użytkownika
Zurek
Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: śr 28.mar.2018 - 23:21
Moja broń: Remington 1858 .44, Zouave 1863 .58

Re: Wesson

Post autor: Zurek »

Jak pisałem wcześniej, miał swego czasu Zouave w stanie idealnym, jak pojechałem obejrzeć to do dobrego było bardzo daleko, więc skoro tu pisze że jest w stanie dobrym ze śladami używania, do tego zdjęcie korony, to można się domyślić w jakim faktycznie jest stanie. Nie chcę ferować wyroku, może zmienił podejście do biznesu, ale szczerze w to wątpię.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Wesson

Post autor: Marek »

To handlarz, wyleciał już kilka razy pod różnymi nazwami na obu forach.
Ja mam o nim złe zdanie.
ODPOWIEDZ