Gdzie w okolicach Bielska-Białej

jogiii000
Posty: 3
Rejestracja: wt 14.kwie.2020 - 19:09
Moja broń: remington 1858-44-5,5''

Gdzie w okolicach Bielska-Białej

Post autor: jogiii000 »

Witam.
Gdzie można postrzelać z czarnoprochowca w okolicach Bielska-Białej.
Wiem że w Suchej Beskidzkiej, jest też w Brzeszczach ale zarządca strzelnicy odstręcza.
grzesiek82
Posty: 3
Rejestracja: ndz 19.kwie.2020 - 21:53
Moja broń: New Improved Navy .36

Re: Gdzie w okolicach Bielska-Białej

Post autor: grzesiek82 »

Witaj. Też kombinuję gdzie zacząć chodzić strzelać.

Co do Suchej Beskidzkiej to mam info ale nie wiem czy prawdziwe, że nie ma już strzelnicy bo ludzie z sąsiedztwa mieli problem. Z tym, że nie potwierdzam tego na 100%.

Co do Brzeszczy to chyba nie jest aż tak źle, Rozmawiałem ze znajomym i mówił, że jest ok ale był tam ostatni raz ponad rok temu. Teraz ponoć jeździ do Goleszowa i jest ok.

W Żywcu przy szkole w Moszczanicy jest strzelnica ale musisz należeć do klubu lub wchodzisz jako gość z członkiem klubu.

Kolega mojego kolegi twierdzi, że jest strzelnica w Czechowicach-Dziedzicach gdzie można postrzelać z czarnego prochu ale też nie znam za bardzo szczegółów.

Dlatego zostaje nam chyba Goleszów.

Pytanie czy to info z Brzeszczami i negatywnym nastawieniu zarządcy jest prawdziwe i aktualne na ten moment ? Gdzieś czytałem i post był z 2017 roku, że jacyś ludzie co tam byli z czarnym prochem narobili tam jakiegoś syfu podczas swojej wizyty. Nie wiem dokładnie o co chodzi.

Pozdrawiam
Czesław2
Posty: 6
Rejestracja: ndz 04.kwie.2021 - 15:19
Lokalizacja: Oświęcim
Moja broń: Remington new army target

Re: Gdzie w okolicach Bielska-Białej

Post autor: Czesław2 »

Strzelałem 2 tygodnie temu z CP. Bez problemu. Zarządca przez telefon ma burkliwy głos. poza tym ok. Trzeba się umówić.
Czesław2
Posty: 6
Rejestracja: ndz 04.kwie.2021 - 15:19
Lokalizacja: Oświęcim
Moja broń: Remington new army target

Re: Gdzie w okolicach Bielska-Białej

Post autor: Czesław2 »

Miałem na myśli Brzeszcze-Jawiszowice.
ICTC

Re: Gdzie w okolicach Bielska-Białej

Post autor: ICTC »

Czy coś zmieniło się od maja? Zlokalizowaliście tę strzelnicę w Czechowicach-Dziedzicach?

Możecie proszę podać namiary na klub z Żywca?
Robin007
Posty: 1
Rejestracja: pn 25.kwie.2022 - 14:18
Moja broń: Cattleman, Remington

Re: Gdzie w okolicach Bielska-Białej

Post autor: Robin007 »

Cześć

Stałem się szczęśliwym posiadaczem dwóch czarnoprochowych rewolwerów. Wcześniej miałem do czynienia z bronią, ale nie CP. Czy znajdę tutaj doświadczonego strzelca z okolic Bielska-Białej lub ogólnie z woj. Śląskiego (dojazd dla mnie nie stanowi problemu), który za odpowiednią gratyfikacją udzieliłby pierwszego instruktażu na strzelnicy związanego z bezpiecznym obsługiwaniem broni CP oraz chętnie przekazałby kilka wskazówek dotyczących serwisowania rewolwerów CP?

Pozdrawiam,
Robin007
ODPOWIEDZ