Gdzie strzelać we Wrocławiu

cupik
Posty: 12
Rejestracja: wt 22.lut.2022 - 21:42
Moja broń: Remington 8", Colt snubnose, Rolling block .45, et

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: cupik »

Jestem tu nowy i sam szukam strzelnicy we Wrocławiu. Dostałem dziś info, że niedługo strzelnica w Ratowicach powinna być otwarta.
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 242
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: szczupi26 »

Jutro z kolegami od 9 do 11 strzelamy na Legionie w Wołowie, znajdzie się miejsce dla jeszcze jednej osoby.
Awatar użytkownika
Powder-11
Posty: 8
Rejestracja: śr 11.maja.2022 - 15:39
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń: brak

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: Powder-11 »

OJakub pisze: czw 24.lut.2022 - 12:53 Cześć wszystkim.
We Wrocławiu można strzelać z CP na strzelnicy LOK przy ulicy Skwierzyńskiej (ale trzeba być w jednym z klubów, które tam strzelają - np. w LOK PIK - polecam wygooglować) - innego miejca w tym momencie nie ma w samym mieście.
LOK PIK strzela co drugi tydzień z broni palniej na ww. strzelnicy i w każde wtorki i czwartki przy Świdnickiej z wiatrówek (strzelnica LOK z osią 10 metrów - strzelanie typowo matchowe) - to w odpowiedzi na pytanie o spokojne strzelanie z wiatrówki we Wrocławiu.
Pozdrawiam
Kuba
Z wiatrówki do 17J to nawet z okna można strzelać.
Strzelnica na Świdnickiej to po prostu strych w poniemieckiej kamienicy, bardziej śmieszno niż straszno.
maniutek0152
Posty: 1
Rejestracja: pt 21.gru.2018 - 18:32
Moja broń: brak

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: maniutek0152 »

Witam serdecznie brać strzelecką , Jeżeli ktoś poszukuje możliwości strzelania we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim , na osiach 50 i 25 metrów niechaj pisze do mnie na maila maniutek0152@wp.pl
Postaram się odpisać jak najszybciej , proszę powołać się na to forum .
pidey
Bywalec
Posty: 121
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: pidey »

cupik pisze: śr 02.mar.2022 - 16:56 Jestem tu nowy i sam szukam strzelnicy we Wrocławiu. Dostałem dziś info, że niedługo strzelnica w Ratowicach powinna być otwarta.
Tak gwoli ścisłości to ta strzelnica została już zamknięta ledwo się otworzyła. Jak powstawała nie było żadnych zabudowań w bliskim sąsiedztwie ale zaczęli się "przytulać" do strzelnicy i komuś nadgorliwemu przeszkadzało sąsiedztwo a że miał plecy większe to efekt widać.
Obecnie od kilku miesięcy świerzo otwarta jest strzelnica w Siechnicy - tory 25m i 50m, w niedalekiej przyszłości będzie również oś 100m. Szczegóły można wygooglać.
Awatar użytkownika
jezior
Posty: 5
Rejestracja: śr 08.kwie.2020 - 18:11
Moja broń: Remington 1858 New Army .44 8" Inox Uberti

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: jezior »

Trochę się zniechęciłem, bo odbiłem się od kilku drzwi i... jeszcze nie miałem okazji być na strzelnicy.
Nie mam jakiś super świeżych informacji. Póki co nie wiem gdzie i czy można we Wrocławiu.
Podbijam temat: gdzie postrzelać w okolicach Wrocławia?

Obiecujące miejscówki
- (38km) Łuczyna - Strzelnica Sportowo Rekreacyjna - Dobroszycka Grupa Strzelecka
- (25km) Łowięcice - Strzelnica Łowęcice - Strefa Celu
-- https://sotac.pl ekipa na tej samej strzelnicy, znalazłem jakieś starsze info na innym forum, można próbować się umawiać
pidey
Bywalec
Posty: 121
Rejestracja: wt 01.cze.2021 - 14:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: proca

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: pidey »

jezior pisze: pn 22.kwie.2024 - 14:44 Trochę się zniechęciłem, bo odbiłem się od kilku drzwi i... jeszcze nie miałem okazji być na strzelnicy.
...
Jak wyżej napisałem wbijaj na Strzelnica Siechnice albo do nas do klubu LOK PIK Wrocław
Strzelnica przyjazna CP a w klubie przyjmiemy z otwartymi rękami :)
ODPOWIEDZ