Gdzie strzelać we Wrocławiu

cupik
Posty: 12
Rejestracja: wt 22.lut.2022 - 21:42
Moja broń: Remington 8", Colt snubnose, Rolling block .45, et

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: cupik »

Jestem tu nowy i sam szukam strzelnicy we Wrocławiu. Dostałem dziś info, że niedługo strzelnica w Ratowicach powinna być otwarta.
Awatar użytkownika
szczupi26
Bywalec
Posty: 235
Rejestracja: śr 12.sty.2022 - 13:07
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Moja broń: Kilka sztuk

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: szczupi26 »

Jutro z kolegami od 9 do 11 strzelamy na Legionie w Wołowie, znajdzie się miejsce dla jeszcze jednej osoby.
Awatar użytkownika
Powder-11
Posty: 7
Rejestracja: śr 11.maja.2022 - 15:39
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń: brak

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: Powder-11 »

OJakub pisze: czw 24.lut.2022 - 12:53 Cześć wszystkim.
We Wrocławiu można strzelać z CP na strzelnicy LOK przy ulicy Skwierzyńskiej (ale trzeba być w jednym z klubów, które tam strzelają - np. w LOK PIK - polecam wygooglować) - innego miejca w tym momencie nie ma w samym mieście.
LOK PIK strzela co drugi tydzień z broni palniej na ww. strzelnicy i w każde wtorki i czwartki przy Świdnickiej z wiatrówek (strzelnica LOK z osią 10 metrów - strzelanie typowo matchowe) - to w odpowiedzi na pytanie o spokojne strzelanie z wiatrówki we Wrocławiu.
Pozdrawiam
Kuba
Z wiatrówki do 17J to nawet z okna można strzelać.
Strzelnica na Świdnickiej to po prostu strych w poniemieckiej kamienicy, bardziej śmieszno niż straszno.
maniutek0152
Posty: 1
Rejestracja: pt 21.gru.2018 - 18:32
Moja broń: brak

Re: Gdzie strzelać we Wrocławiu

Post autor: maniutek0152 »

Witam serdecznie brać strzelecką , Jeżeli ktoś poszukuje możliwości strzelania we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim , na osiach 50 i 25 metrów niechaj pisze do mnie na maila maniutek0152@wp.pl
Postaram się odpisać jak najszybciej , proszę powołać się na to forum .
ODPOWIEDZ