GunServis

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Gudyn
Posty: 1
Rejestracja: pn 18.lis.2019 - 20:36
Moja broń: brak

GunServis

Post autor: Gudyn »

Witam,

Jestem nowy na tym forum i szukam rewolweru, najbardziej mi się podoba Colt 1851 .36 :navy:
Jestem spod Gorzowa Wlkp. i zastanawiam się, czy nie podjechać do GunServis na oględziny jakiejś sztuki, bo mają tam trochę, szczególnie z lat .70
GunServis jest względnie najbliżej.
Myślę nad pocketem, bo sam nie jestem zbyt duży, a taki fajny się wydaje, poręczny
https://gunservis.pl/colt-pocket-navy-k ... -1665.html
Ktoś może tam brał sztukę? Jakieś doświadczenia? Czy lepiej kupić przez neta w Saguaro (bo mają bardzo dobre ceny na broń i akcesoria, w tym kulki)?
Mam DoctorGun pod Gorzowem, ale tam mają mały wybór Coltów na stronie, a ceny takie dość niezłe...
Nie ukrywam, że szukam używki, bo są tańsze (2x jak w DG), a starsze roczniki może bywały też lepsze?
Póki co powoli się rozglądam, nie od razu kupuję :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: GunServis

Post autor: FunkyKoval5 »

O GunServis słyszałem dobre i złe opinie...ale zawsze na plus jest to że kupujesz w legalnej firmie która musi przyjąć zwrot i odstąpienie od umowy. Wybierz kilka sztuk na stronie, dokładnie obejrzyj zdjęcia, wyselekcjonuj upatrzoną sztukę i kupuj, dostaniesz sztukę do rąk leć do rusznikarza i niech zbada rewolwer. Po co jechać tyle kilometrów, możesz też zadzwonić do sklepu, wypytać i poprosić o rzetelny opis upatrzonej "piękności"...
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: GunServis

Post autor: Heron »

Kupowałem tam kilka razy - przed zakupem warto zadzwonić i porozmawiać.
W tym przypadku - patrząc na zdjęcia - zapytałbym o blokadę lufy - coś mi za bardzo wystaje i jest pod kątem ;) ale może tylko mi się zdaje.
Tylko nie oczekuj że w tej cenie będzie to ideał - zresztą, to jest .31 - więc maleństwo.

Ogólnie co do firmy - mam dobre doświadczenie.
ODPOWIEDZ