Ruger Old Army - to w końcu legalny czy nie?

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Ruger Old Army - to w końcu legalny czy nie?

Post autor: mar_kow »

smith pisze: sob 09.paź.2021 - 22:20 [...]Zakupiłem w lipcu 10 sztukę na kolekcję. Ale jakoś do dziś nie mogę się pozbierać i napisać wniosku o rozszerzenie...
He, he - to decyzja jak w przypadku "działki" - wiesz że jak rozszerzysz to będziesz miał ciągoty żeby kupić... :piwo:
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 302
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Ruger Old Army - to w końcu legalny czy nie?

Post autor: Ursus_c35 »

Rozszerzenie to akurat formalność ale rozumiem podejście że od przybytku głowa jednak pobolewa i dochodzę do wniosku iż z posiadanych 8miu sztuk do sportu tak naprawdę potrzebuję tylko 4 zaś resztę trzymam dla sentymentu i praktycznie nie używam...
smith
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Ruger Old Army - to w końcu legalny czy nie?

Post autor: smith »

He, he - to decyzja jak w przypadku "działki" - wiesz że jak rozszerzysz to będziesz miał ciągoty żeby kupić... :piwo:
[/quote] Z jednej strony to chyba póki co dobrze że nie napisałem bo znowu wpadnę w szał zakupów(7sztuk w 8 miesięcy) a z drugiej nie ma co za długo czekać bo cały czas wisi nowelizacja ustawy. Po nowelizacji pozwolenie stanie się pozwoleniem na starych zasadach a takiego nie można rozszerzyć. Cała procedura od nowa. Szkoda pieniędzy i czasu na latanie po psychologach i lekarzach że o wizycie dzielnego nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 302
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Ruger Old Army - to w końcu legalny czy nie?

Post autor: Ursus_c35 »

Co fakt to fakt. Sam zastanawiam się co zrobić z ak47 bo jak go lubie tak praktycznie nie używam a z drugiej strony jak się teraz pozbędę to zapewne już sobie nie kupię jeśli słuchać dochodzących głosów zewsząd...
Awatar użytkownika
Ursus_c35
Bywalec
Posty: 302
Rejestracja: śr 06.paź.2021 - 11:49
Moja broń: RUGER OLD ARMY

Re: Ruger Old Army - to w końcu legalny czy nie?

Post autor: Ursus_c35 »

Poniżej wrzucam zdjęcie EKB dla cattlemana bo dużo o nim mówiłem ale nie miałem czym się podeprzeć... Właśnie otrzymałem je od kolegi. Trzeba niestety nieco wpatrzeć się pod pieczątkę o wyrejestrowaniu. Jest tam napisane rewolwer Cattleman .44 itd. Na dole stosowny komentarz. Może komuś się przyda ;)
Załączniki
20CF2E47-2220-44BA-A88A-354DBDA10E67.jpeg
ODPOWIEDZ