Czarny proch itd.

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Marek »

Oj widzę że skleproza covidowa, musisz zacząć sobie zapisywać co mówiłeś bo widzę różne stanowiska w zależności od humoru, albo wyparcie to jakieś 8)
Niektórzy potem proszą i grożą żeby ich posty kasować bo chcą mieć czyste konto i co ciekawe tylko z jednego miejsca pochodzą te sprawki.
Dajesz ogłoszenia o sprzedaży, niby dla żartu ale różnie je można interpretować, z mojej strony to nic innego jak zwrócenie Ci uwagi w świetle ostatnich zajść w pobliżu Czeskiej granicy a opisanych w prasie jako sukces. A że z czystej sympati pokazuje Ci, że pomimo humorystycznego zabarwienia różnie je można interpretować, to proszę insynuacje zostaw dla innych, o których doskonale wiemy jak działają.
No i pamiętamy też sławną interpelacje lokalnej posłanki, która niczym Kononowicz obiecała, że niczego nie będzie, niby też w żart można ją obrócić, ale kto tam wie co kobieta miała w głowie. Skutki mogły być bolesne dla całego środowiska.

http://orka.sejm.gov.pl/izo7.nsf/www1/i ... i22165.pdf

Miłego dnia życzę.
Andrzej Kowal123
Posty: 11
Rejestracja: pt 26.mar.2021 - 16:29
Moja broń: Remington

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Andrzej Kowal123 »

Panowie koniec z tematem wszystko w porządku jeśli ktoś miałby problem taki jak ja proszę pisać priv pomogę
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Czarny proch itd.

Post autor: zbiho »

Ale jaki koniec,
nałożyli klauzulę tajności na twoją sprawę, dostałeś status "światka koronnego"?
Jak zacząłeś na forum to zakończ też.
alterjorge

Re: Czarny proch itd.

Post autor: alterjorge »

No Marku w tym co piszesz wyżej i dla manipulacji wyciągasz, nie ma dobrych intencji. I dziękuje za ten post. Otworzył mi szeroko oczy . Z wzajemnością życzę miłego dnia.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Marek »

Historzyczny przykład, jak łatwo dla jednych humorystyczna sprawa, dla drugich może być odebrana bezpośrednio. Nie szukaj manipulacji tam gdzie ich nie ma. Przykład dosyć ciekawy, bo jak wrócisz do tamtych wypowiedzi to próbkowano go w żart obracać, bo śmieszne to było i każdy logicznie myślący powinien wiedzieć, że intencje były odwrotne, niemniej pokazuje czego można się spodziewać po smutnych panach i im podobnych.
Andrzej Kowal123
Posty: 11
Rejestracja: pt 26.mar.2021 - 16:29
Moja broń: Remington

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Andrzej Kowal123 »

Oficjalnie teraz mogę ogłosić po całym zamieszaniu z policją za zakup prochu przez internet tj np allegro i przesłanie go np DHL cała winę przyjmuje sprzedający. Kupując jest jedynie świadkiem zajścia i kompletnie nie ponosi żadnej winy jedyne co proch trzeba zwrócić jako materiał dowody także bez obaw 😁😁😁
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Czarny proch itd.

Post autor: zbiho »

Ale powinieneś zwrócić tylko opakowanie, zgodnie z tytułem ogłoszenia.
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Slonik »

A przecież można wyrobić EKB i kupować proch w koncesjonowanym sklepie... Ech...
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Czarny proch itd.

Post autor: mar_kow »

Slonik pisze: wt 30.mar.2021 - 06:54 A przecież można wyrobić EKB i kupować proch w koncesjonowanym sklepie... Ech...
Chytry i kombinator dwa razy traci - nawet dzieci o tym wiedzą...
Awatar użytkownika
Jaroslaw78
Bywalec
Posty: 394
Rejestracja: ndz 10.paź.2021 - 14:13
Lokalizacja: Opole
Moja broń: Remington Pietta 1858 .44 , Jakieś Colty .44

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Jaroslaw78 »

Niektórzy nie chcą, żeby władza wiedziała,że mają. I niech tak pozostanie. A puder zawsze można sobie ogarnąć :)
Awatar użytkownika
andrzej11111
Posty: 84
Rejestracja: sob 13.lis.2021 - 19:55
Lokalizacja: inowrocław
Moja broń: remington

Re: Czarny proch itd.

Post autor: andrzej11111 »

Witam . Jestem nowy na forum. Czy któryś z kolegów może podrzucić jakie strzelnice w woj kuj pom warto odwiedzić? .W jakich sklepach puder kupić? . Od niedawna jestem posiadaczem remingtona . Z wędkarstwa na strzelectwo się przebranżowiłem:):)
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Czarny proch itd.

Post autor: mar_kow »

andrzej11111 pisze: ndz 14.lis.2021 - 17:25 Witam . Jestem nowy na forum. [...].W jakich sklepach puder kupić? . Od niedawna jestem posiadaczem remingtona . Z wędkarstwa na strzelectwo się przebranżowiłem:):)
A więc ochłoń i poczytaj Forum...
ODPOWIEDZ