Czarny proch itd.

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
alterjorge

Re: Czarny proch itd.

Post autor: alterjorge »

Już ma założoną :-))))) Ok, koniec z pisaniem w tym temacie bo mnie o offtop posądzą :-))))
Andrzej Kowal123
Posty: 11
Rejestracja: pt 26.mar.2021 - 16:29
Moja broń: Remington

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Andrzej Kowal123 »

No tak tylko ciekawe jak podejść do tematu czy iść w zaparte że chcialem jedynie pojemnik na proch czy powiedzieć otwarcie że chciałem zakupić proch do czarno prochowca a to czy ktoś mi wyśle tak czy tak nie interesuje mnie faktem jest ze sprzedający nie poinformował kuriera że to proch a to już nie w moim interesie leży
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Moim zdaniem: Zapytaj się adwokata. On ci chyba da najlepszą rade. A do póki z nim nie rozmawiałeś, korzystaj z twojego prawa do milczenia. To by była chyba najpewniejsza droga. Policja to nie sąd. Oni sobie mogą myśleć o twoim milczeniu co chcą. Może ci być obojętne.
Andrzej Kowal123
Posty: 11
Rejestracja: pt 26.mar.2021 - 16:29
Moja broń: Remington

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Andrzej Kowal123 »

Dzięki za radę
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Marek »

alterjorge pisze: pt 26.mar.2021 - 17:35 Proch kupuje się w sklepach z koncesją lub w FAM Pionki. Kupno gdzie indziej kończy się tak jak wyżej. Co do kupna pustych pojemników- mam pięć pustych pojemników, po ZS trzy i po CH2 dwa. Sprzedam chętnym te puste pojemniki tak po 150 zł za pojemnik po ZS i po 270 zł za CH 2 . I co, są chętni na puste pojemniki ? To odnośnie świadomości i nieświadomości nabywania.
Przenieść to do giełdy ?
alterjorge

Re: Czarny proch itd.

Post autor: alterjorge »

Nie, nie będzie chętnych na NAPRAWDĘ PUSTE :-))))
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Czarny proch itd.

Post autor: stangret »

alterjorge pisze: pt 26.mar.2021 - 20:50 Nie, nie będzie chętnych na NAPRAWDĘ PUSTE :-))))
Kto wie 8) Kiedyś to były kolekcje :lol: Puszki po piwie, Donaldy, opakowania po fajkach :)
Wkrótce takie pojemniki moga byc świadkami wolności i historii :ok:
Awatar użytkownika
Piston61
Posty: 50
Rejestracja: ndz 02.cze.2019 - 15:18
Moja broń: brak

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Piston61 »

Zawsze można kupić pojemnik pusty :-( A zawartość dostać w gratisie :-D
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Czarny proch itd.

Post autor: slaw29 »

Marek pisze: pt 26.mar.2021 - 19:58 Przenieść to do giełdy ?
Było w Cieszynie już bronioznawcze koleżeńskie 0700 .... „greed is good” Wiedza kosztuje , to czemu puste pojemniki mają być gratis.
alterjorge

Re: Czarny proch itd.

Post autor: alterjorge »

Kol. stangret ma rację, to mogą być cenne rzeczy te puste pojemniki, tym bardziej , że te po ZS są z pierwszej produkcji, więc już prawie historyczne. Nie sprzedaję, tylko trzymam aby nabrały wartości :-))))
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Czarny proch itd.

Post autor: stangret »

slaw29 pisze: pt 26.mar.2021 - 21:27
Marek pisze: pt 26.mar.2021 - 19:58 Przenieść to do giełdy ?
Było w Cieszynie już bronioznawcze koleżeńskie 0700 .... „greed is good” Wiedza kosztuje , to czemu puste pojemniki mają być gratis.
Aleś teraz doje..ł I mnie rozbawił :piwo:
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Marek »

alterjorge pisze: pt 26.mar.2021 - 20:50 Nie, nie będzie chętnych na NAPRAWDĘ PUSTE :-))))
Chętnych nie wiem czy nie będzie, jak się okazuje słowo „puste” stało się nowym synonimem słowa „zamknięte”
Niemniej tak myśle, że jak przeczyta to ktoś z „pracujących”, to tacy panowie bez humoru, mogą się wybrać do Ciebie na kawę o świcie :shock: To co nam się wydaje śmieszne w dzisiejszym świecie jest dla niektórych nie do zrozumienia
alterjorge

Re: Czarny proch itd.

Post autor: alterjorge »

Marku, naszykowałem dużą kawiarkę pysznej kawy Costarica Tarazzu. I czekam :-)))) . Jak nie przyjdą, to do południa sam spożyję :-))) Jutro też nastawię, robie tak codziennie, więc jestem przygotowany. A skoro masz takie dobre informacje o zwyczajach i upodobaniach " pracujących" wiadomo gdzie, to powiedz mi proszę jaki oni cukier preferują, Dark Muscovado czy może Moulasse ? I czy cygaretką też nie pogardzą ?
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Czarny proch itd.

Post autor: Marek »

Zapytaj tego co Eleonora dyskredytował
alterjorge

Re: Czarny proch itd.

Post autor: alterjorge »

Marku nie mam żadnych stosunków wśród " pracujących" wiadomo gdzie, zwróciłem się w tej sprawie do Ciebie, bo z poprzedniego postu wnoszę, że wiesz to i owo o ich upodobaniach. No ale odpowiedź jest w stylu " Pisz na Berydyczów .... " .
P.S. Ok, dość pisania bo to próżne. Biorę się za czyszczenie C&T.
ODPOWIEDZ