Radomsko - Sekcja CP

torti
Posty: 25
Rejestracja: śr 14.lis.2018 - 15:46
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: torti »

Slaw29 to do mnie? Sorry, ale zabawny jesteś. Wystawiasz za 20 flaszek czy 1000 zł syna? Niech syn stanie z kimś w zakładzie o własną zarobioną kasę, nie tą co tatuś mu dał. Nie ma? To niech zaoferuje np umycie samochodu szczoteczką do zębów.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Wybacz ale mój syn pomaga mi w pracy już kilka lat. W zasadzie umie wszystko aby samodzielnie prowadzić swoją firmę . Obsługuje i programuje kilka maszyn różnych maszyn . Jest w stanie wykonać tyle pracy, ile 3 najemne osoby ;-)
Na swoje zabawki zarabia sobie sam ;-) .
To niech zaoferuje np umycie samochodu szczoteczką do zębów.
Współczuję toku rozumowania , jak Twoim dzieciom cos takiego kazałeś robić.
Chciałbyś aby dziecko poczuło się przy Tobie upodlone ?
Jak Ty byś się czuł gdyby ktoś Ci kazał myć auto szczoteczką do zębów ?
Bez sensu praca , aby pokazać tylko kto ma władzę. Wiele też mówi o tym ojcu co kazuje taką pracę synowi wykonywać. Jak przy swoim ojcu takie rzeczy musiałeś robić to zasługujesz na współczucie normalnych osób.
Ja Ci współczuję takiego dzieciństwa , odbija się to na dorosłym człowieku . Tak traktowane osoby przez swoich ojców , stają się tyranami i nie uznają zdania innych osób . Są uparte jak osły , jako dorośli ludzie i nie uznają kompromisów . Często staczają się w alkoholizm .
Idz chłopie dziel się takimi mądrościami , tam gdzie dzieci nie czytają i masz podobne sobie osoby.

A co do innego wątku to w Milicji Obywatelskiej najbardziej byli cenieni Samo-podpierdalacze. Byli nawet bardziej cenieni od Rodzino podpierdalaczy .
Nawet władzom MO w głowach się nie mieściło jak można się Samo podpierdalać :brawo:
Na pewno przydał by się na forum tytuł SUPER GURU . Przebija niewątpliwie tytuł góró swoim samo podpierdoleniem :brawo: a wydawało się że to nie możliwe pobić miszcza :ok:
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

Bajkopisarz-psychoanalityk forumowy. Czego ktoś nie powiedział Slaw i Stangret dowymyśla. Ja też mam nadzieję, że Temida będzie ślepa dla każdego. Ale póki tutaj rączka rączkę myje są to nadzieję które można włożyć między Twoje "dopowiedzenia".
MarcinJ
Posty: 24
Rejestracja: czw 11.sty.2018 - 16:25
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: MarcinJ »

Cyt:
Bez sensu praca , aby pokazać tylko kto ma władzę. Wiele też mówi o tym ojcu co kazuje taką pracę synowi wykonywać. Jak przy swoim ojcu takie rzeczy musiałeś robić to zasługujesz na współczucie normalnych osób.
Ja Ci współczuję takiego dzieciństwa , odbija się to na dorosłym człowieku . Tak traktowane osoby przez swoich ojców , stają się tyranami i nie uznają zdania innych osób . Są uparte jak osły , jako dorośli ludzie i nie uznają kompromisów . Często staczają się w alkoholizm .
Idz chłopie dziel się takimi mądrościami , tam gdzie dzieci nie czytają i masz podobne sobie osoby.

slaw29 Doskonała celnosc i mistrzowskie skupienie :brawo:
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Nerwus2 pisze: wt 06.kwie.2021 - 03:36 Bajkopisarz-psychoanalityk forumowy. Czego ktoś nie powiedział Slaw i Stangret dowymyśla. Ja też mam nadzieję, że Temida będzie ślepa dla każdego. Ale póki tutaj rączka rączkę myje są to nadzieję które można włożyć między Twoje "dopowiedzenia".
Jak tam Nerwus z tą moją zagadką?
Dalej za trudna?
Podpowiem Ci jeszcze raz bo widzę, że ciężko Ci idzie :lol:
Opisane zdarzenia miały miejsce i nie są jak to właśnie piszesz, "dowymyślane".
Dasz radę i nie, nie jest to Compass :-P
Ps. to nie Temida jest ślepa, to ludzie 8)
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

:P
torti
Posty: 25
Rejestracja: śr 14.lis.2018 - 15:46
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: torti »

slaw29 pisze: wt 06.kwie.2021 - 00:18 Chciałbyś aby dziecko poczuło się przy Tobie upodlone ?
Skoro nie rozumiesz co to jest sarkazm, to trudno, należało się uczyć w szkole.
Wspaniały tata i jego niespełnione ambicje. Sam nie ma odwagi stanąć do zakładu tylko zasłania się dzieckiem i wystawia go jak małpkę w cyrku za skrzynkę wódki. Tyle w kwiestii upodlenia
Ale widocznie takie zwyczaje u ciebie.
EOT.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Skoro nie rozumiesz co to jest sarkazm, to trudno, należało się uczyć w szkole.
Wspaniały tata i jego niespełnione ambicje. Sam nie ma odwagi stanąć do zakładu tylko zasłania się dzieckiem i wystawia go jak małpkę w cyrku za skrzynkę wódki. Tyle w kwiestii upodlenia
Ale widocznie takie zwyczaje u ciebie.
EOT.
Znowu ten Twój ojcowski zamordyzm wyszedł. Może Ty do czegoś jesteś w stanie zmusić swoje dzieci czy spełnić przy ich pomocy swoje ambicje , ja usłyszałbym od nich zdecydowane NIE ;) gdybym tylko spróbował.
Nie da się ich do niczego nakłonić do czego nie mają przekonania. Robią coś bo chcą a nie dla tego bo muszą. Gdybyś był na zawodach to byś to widział.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Może ktoś napisac na beżowym w Temacie ME że mnie zbanowali i miesiąc nie odpowiem .
torti
Posty: 25
Rejestracja: śr 14.lis.2018 - 15:46
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: torti »

Widzę że ciężki przypadek z Ciebie, za to z bujną wyobraźnią.
Domorosłe zapędy na psychoanalizę po jednym napisanym zdaniu. Musisz książkę napisać, będzie podręcznikiem.
Rozumiem że dałeś dupy i zdolne dziecko nie może startować w poważnych zawodach więc trzeba czym zapchać swoje niespełnione ambicje.
Status gwiazdki w towarzyskich zakładach o skrzynkę wódki dla taty niestety jest żałosny. Pozostaje mieć nadzieję że te wygrane skrzynki sam pijesz.
A o mnie i moim dziecku g. wiesz i niech tak zostanie.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: zbiho »

To może i dobrze, bo już Twoich biadoleń się nie dało czytać.

To do Slaw, bo mi post wszedł.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

To już wiem o co to całe zamieszanie i afera z Sharpsem . Będzie nowa konkurencja :- Na MS.
Niech super strzelcy ze swoimi sportingami i wypasionymi diopterami ze spustami na przysłowiowe muśnięcie komara konkurują między sobą i osiągają super wyniki a zawodnicy operujący wojskowymi modelami będą mogli spokojnie zmierzyć się ze sobą nawzajem na równym im polu.
A czy zawodnik będzie mógł strzelać jednocześnie obie konkurencje czy musi dokonać wyboru ?
Rysiek gdybyś był łaskaw zapytać i tu odpisać .
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Po tych wiadrach pomyj ,jakie wylewaliście .?
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

slaw29 pisze: wt 06.kwie.2021 - 18:31 To już wiem o co to całe zamieszanie i afera z Sharpsem . Będzie nowa konkurencja :- Na MS.
Niech super strzelcy ze swoimi sportingami i wypasionymi diopterami ze spustami na przysłowiowe muśnięcie komara konkurują między sobą i osiągają super wyniki a zawodnicy operujący wojskowymi modelami będą mogli spokojnie zmierzyć się ze sobą nawzajem na równym im polu.
A czy zawodnik będzie mógł strzelać jednocześnie obie konkurencje czy musi dokonać wyboru ?
Rysiek gdybyś był łaskaw zapytać i tu odpisać .
To zagadka dla inteligentnych. Każdy normalny wie.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Najpierw racz odpowiedzieć na moją normalnie i inteligentnie :lol:
ODPOWIEDZ