Radomsko - Sekcja CP

compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

:;
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

:; :; :;
Tak masz rację - po trzykroć to działanie waszych forumowych zielonych mentorów wobec Radomskich posiadaczy Sharps-a było :; :; :;
Niech sobie każdy pomyśli swoje i wyciągnie wnioski z tego.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Heron pisze: ndz 14.lut.2021 - 21:47 Proszę bez wycieczek osobistych. Natomiast wszystkie merytoryczne wypowiedzi są miłe widziane.
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

Generalnie w tym roku w Radomsku mamy duże nagromadzenie wszystkiego. Być może dzięki temu, że nie ma tam takich malkontentów którzy każde słowo obrócą dwa razy na niekorzyść autora. Są Tryony, Gibbsy, Zouavy, Hawkeny, Skałki Ardesy, Mauser, jeden Enfield zarastający kurzem, Colty, Remingtony i nieszczęsne Sharpsy, które bez poświęcenia im mnóstwa czasu i nie mniej gotówki w niczym nie przewyższają odprzodówek na powszechnie w Polsce dostępnych dystansach.
Gdyby nie to, że większość strzelców z Radomska czyta TAKIE forum, na którym prym wiedzie kto wiedzie i wypowiada się w tonie w jakim się wypowiada mielibyście więcej strzelców na zawodach którzy deptali by wam po piętach a może i usadzili na dupie swoimi wynikami. Mnie na ten przykład Szanowny Pan Smaczny na dobre wyleczył z Mistrzostw Polski czy innych zawodów na których będzie organizatorem.
Mokrego Dyngusa.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Marek »

Ku ogólnej radości i będzie bezpieczniej.
compass200 pisze: pt 02.kwie.2021 - 18:28
Heron pisze: ndz 14.lut.2021 - 21:47 Proszę bez wycieczek osobistych. Natomiast wszystkie merytoryczne wypowiedzi są miłe widziane.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Nerwus2 pisze: pn 05.kwie.2021 - 09:20 Generalnie w tym roku w Radomsku mamy duże nagromadzenie wszystkiego. Być może dzięki temu, że nie ma tam takich malkontentów którzy każde słowo obrócą dwa razy na niekorzyść autora. Są Tryony, Gibbsy, Zouavy, Hawkeny, Skałki Ardesy, Mauser, jeden Enfield zarastający kurzem, Colty, Remingtony i nieszczęsne Sharpsy, które bez poświęcenia im mnóstwa czasu i nie mniej gotówki w niczym nie przewyższają odprzodówek na powszechnie w Polsce dostępnych dystansach.
Gdyby nie to, że większość strzelców z Radomska czyta TAKIE forum, na którym prym wiedzie kto wiedzie i wypowiada się w tonie w jakim się wypowiada mielibyście więcej strzelców na zawodach którzy deptali by wam po piętach a może i usadzili na dupie swoimi wynikami. Mnie na ten przykład Szanowny Pan Smaczny na dobre wyleczył z Mistrzostw Polski czy innych zawodów na których będzie organizatorem.
Mokrego Dyngusa.
Sharps przewyższa wszystkie odprzodówki , przynajmniej na dystansie 50 m stojąc . Taki dystans strzelamy i jak chcecie nawet w Radomsku możemy zrobić eksperyment . Sharps kontra odprzodówki i cała reszta. Jak ktoś strzeli obojętnie jakim karabinem na czarny proch lepiej na 50 m jak młody z Sharpsa to stawiam 20 flaszek gorzoły lub tysiaka . Gotowi w Radomsku na zawody ?
Pozycja leżąc dla nas odpada , bo jej nigdy nie strzelaliśmy . Możemy też strzelać 100 m stojąc.
Sharps jest chyba najprostszym karabinem do strzelania jaki miałem . Sypię proch , daję trochę srajtasmy na proch wsadzam paluchami pocisk i strzelam . Ostatnio młody miał bardzo kiepskie wyniki z Sharpsa , bo mieliśmy mocno zaołowioną lufę . Myślę że ten rok ma szansę dojść do poziomu 95-98 pkt jak będzie gdzie trenować . Nie pisz więc Nerwus głupot o tym karabinie.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Nerwus2 pisze: pn 05.kwie.2021 - 09:20 Generalnie w tym roku w Radomsku mamy duże nagromadzenie wszystkiego. Być może dzięki temu, że nie ma tam takich malkontentów którzy każde słowo obrócą dwa razy na niekorzyść autora. Są Tryony, Gibbsy, Zouavy, Hawkeny, Skałki Ardesy, Mauser, jeden Enfield zarastający kurzem, Colty, Remingtony i nieszczęsne Sharpsy, które bez poświęcenia im mnóstwa czasu i nie mniej gotówki w niczym nie przewyższają odprzodówek na powszechnie w Polsce dostępnych dystansach.
Gdyby nie to, że większość strzelców z Radomska czyta TAKIE forum, na którym prym wiedzie kto wiedzie i wypowiada się w tonie w jakim się wypowiada mielibyście więcej strzelców na zawodach którzy deptali by wam po piętach a może i usadzili na dupie swoimi wynikami. Mnie na ten przykład Szanowny Pan Smaczny na dobre wyleczył z Mistrzostw Polski czy innych zawodów na których będzie organizatorem.
Mokrego Dyngusa.
Gdyby jak piszesz nie Szanowny Pan Smaczny, to byś nawet nie wiedział, że mogło być coś takiego jak Mistrzostwa Polski. Czy Ty marny człowieczku zrobiłeś kiedyś cokolwiek z własnej, nieprzymuszonej woli, za darmo, poświęcając dni i tygodnie własnego czasu, aby takie wydarzenie doszło do skutku? Do tego wkładając oprócz czasu sporo własnych pieniędzy? Jesteś w stanie to ogarnąć?
Aż się dziwię, że przy takich "bolkach" i "malkontentach" chce się takim Smacznym coś robić :;
Ludzie. Co z Wami jest nie tak :oczy:
Zamiast wspierać się nawzajem, rozwijać i propagować to hobby to w imię handlu i partykularnych interesów rozum wan odjęło :?
Jak łatwo jest co niektórymi manipulować to aż trudno uwierzyć :oczy:
Ps. Do Nerwus.
Piszesz o malkontentach kolego? A kto to jest?
Wolę przypadkowego malkontenta, niż chama politruka co to dzieci do łez doprowadza bo mu się wydaje, że może. Wiesz o kim mówię?
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

stangret pisze: pn 05.kwie.2021 - 16:36 Gdyby jak piszesz nie Szanowny Pan Smaczny, to byś nawet nie wiedział, że mogło być coś takiego jak Mistrzostwa Polski. Czy Ty marny człowieczku zrobiłeś kiedyś cokolwiek z własnej, nieprzymuszonej woli, za darmo, poświęcając dni i tygodnie własnego czasu, aby takie wydarzenie doszło do skutku? Do tego wkładając oprócz czasu sporo własnych pieniędzy? Jesteś w stanie to ogarnąć?
Aż się dziwię, że przy takich "bolkach" i "malkontentach" chce się takim Smacznym coś robić :;
Ludzie. Co z Wami jest nie tak :oczy:
Zamiast wspierać się nawzajem, rozwijać i propagować to hobby to w imię handlu i partykularnych interesów rozum wan odjęło :?
Jak łatwo jest co niektórymi manipulować to aż trudno uwierzyć :oczy:
Ps. Do Nerwus.
Piszesz o malkontentach kolego? A kto to jest?
Wolę przypadkowego malkontenta, niż chama politruka co to dzieci do łez doprowadza bo mu się wydaje, że może. Wiesz o kim mówię?
Tak człowieczku. Zrobiłem niejedno ze swojej własnej nieprzymuszonej woli wkładając w to dodatkowo swoje pięniądze, czas i wyjeżdżone kilometry nie licząc na to, że ktoś mi za to coś odda. Tylko dla tego, żeby na zawodach ludzie byli uśmiechnięci po całym tygodniu w robocie czy szkole. Nie wiesz, gdzie, kiedy, co i nie musisz wiedzieć. Z tą różnicą, że my szanowaliśmy uwagi "gości" a nie usuwaliśmy posty z ofertami pomocy by zostawić obrzucanie się błotem. Wiesz o czym mówię?
I tak wiem, że się doczepisz, że to jakieś błache pierdoły.
Ja nie propaguję swoich ani kogoś interesów i nie jestem związany z jakimkolwiek handlem ani nie czerpię z tego jakichkolwiek korzyści. :;
Nie wiesz o czym mówię i do czego piję a już dopisałeś sobie jakiś wyimaginowany scenariusz umniejszając mi bez powodu. O tym właśnie mówię jako o malkontentach. Sami sobie zrobiliście barykadę i jesteście gotowi wjechać w całe Radomsko ciężkim sprzętem. Czemu? Bo na tym forum jest was więcej i możecie. Śmiać mi się chce.

O kim mówisz jako o chamie politruku który dzieci do łez doprowadza?

Zreszta to już i tak przydługa i zbędna dyskusja. Radomsko ma się dobrze. Czegobyście tu nie napisali. Ciekawe tylko jakim cudem i czy komuś na złość?
slaw29 pisze: pn 05.kwie.2021 - 16:03 Sharps przewyższa wszystkie odprzodówki , przynajmniej na dystansie 50 m stojąc . Taki dystans strzelamy i jak chcecie nawet w Radomsku możemy zrobić eksperyment . Sharps kontra odprzodówki i cała reszta. Jak ktoś strzeli obojętnie jakim karabinem na czarny proch lepiej na 50 m jak młody z Sharpsa to stawiam 20 flaszek gorzoły lub tysiaka . Gotowi w Radomsku na zawody ?
Pozycja leżąc dla nas odpada , bo jej nigdy nie strzelaliśmy . Możemy też strzelać 100 m stojąc.
Sharps jest chyba najprostszym karabinem do strzelania jaki miałem . Sypię proch , daję trochę srajtasmy na proch wsadzam paluchami pocisk i strzelam . Ostatnio młody miał bardzo kiepskie wyniki z Sharpsa , bo mieliśmy mocno zaołowioną lufę . Myślę że ten rok ma szansę dojść do poziomu 95-98 pkt jak będzie gdzie trenować . Nie pisz więc Nerwus głupot o tym karabinie.
Więc to co zobaczyłem w Radomsku i na zawodach w Polsce musiało być tylko przywidzeniem. Faktem jednak jest, że dystans 50 metrów jest przezemnie skrupulatnie olewany więc możesz mieć rację odnośnie tych 50 metrów. Na 100 już różnie bywało. I szczerze powiedziawszy bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ uważałem, że powinno być tak jak mówisz. Jednak tarcza swoje.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Marek ,Sław .Stangret-wszyscy się stawili,A kiedyś było niezależne forum.z naciskiem na było.
Przenieśliśmy się tu z beżowego ,ale tu też dotarł wyjątkowo złośliwy wirus z Gliwic i zainfekował całe forum.
TERAZ jest podporządkowane jak pisze Stangret [ to w imię handlu i partykularnych interesów ]
Pewnie stąd wylecę ,ale co tam, czarny proch to nie tylko te dwa fora ,
szkoda że Haron tylko za mną pisze
Heron pisze: ndz 14.lut.2021 - 21:47 Proszę bez wycieczek osobistych. Natomiast wszystkie merytoryczne wypowiedzi są miłe widziane.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Jeśli dla Ciebie nieprzymuszoną wolą jest wyjazd na zawody za własne pieniądze to już coś :brawo:
Zawsze to coś, ale widzę, że nie o tym samym mówimy.
Co się Tobie ubzdurało, że ktoś atakuje Radomsko? :oczy:
Byłem, strzelałem i widziałem, że fajnie sobie poczynacie, rozbudowujecie obiekt, organizujecie zawody i treningi. Czy Ty myślisz, że ktoś normalny ze środowiska strzeleckiego jest na tyle szalony aby Wam szkodzić lub zazdrościć?
Jedyne co zauważyłem to to, że obca soba spoza waszej grupy ciągle była w kuchni i mieszała w garnkach 8-) Dajecie się podpuszczać jak dzieciaki i szukacie wyimaginowanych wrogów tam, gdzie ich nie ma. Ktoś Wam niezłą operację fałszywej flagi zafundował :kastro: :brawo:
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

...
Ostatnio zmieniony pn 05.kwie.2021 - 18:31 przez stangret, łącznie zmieniany 1 raz.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

compass200 pisze: pn 05.kwie.2021 - 18:14 Marek ,Sław .Stangret-wszyscy się stawili,A kiedyś było niezależne forum.z naciskiem na było.
Przenieśliśmy się tu z beżowego ,ale tu też dotarł wyjątkowo złośliwy wirus z Gliwic i zainfekował całe forum.
TERAZ jest podporządkowane jak pisze Stangret [ to w imię handlu i partykularnych interesów ]
Pewnie stąd wylecę ,ale co tam, czarny proch to nie tylko te dwa fora ,
szkoda że Haron tylko za mną pisze
Heron pisze: ndz 14.lut.2021 - 21:47 Proszę bez wycieczek osobistych. Natomiast wszystkie merytoryczne wypowiedzi są miłe widziane.
Aleś teraz Rysiek pojechał :brawo:
Poprzednio jak był Beria przy sterach wiało otwartością i oświeceniem. Najlepszy był Derek sekretarz nieomylnego góru :lol:
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

stangret pisze: pn 05.kwie.2021 - 18:24 Jeśli dla Ciebie nieprzymuszoną wolą jest wyjazd na zawody za własne pieniądze to już coś :brawo:
Zawsze to coś, ale widzę, że nie o tym samym mówimy.
"Tak człowieczku. Zrobiłem niejedno ze swojej własnej nieprzymuszonej woli wkładając w to dodatkowo swoje pięniądze, czas i wyjeżdżone kilometry nie licząc na to, że ktoś mi za to coś odda. Tylko dla tego, żeby na zawodach ludzie byli uśmiechnięci po całym tygodniu w robocie czy szkole."

Czy dla Ciebie to co tu napisałem wpisuje się pod wyjazd na zawody? Jeśli tak, to widzę że nie dotarło. Niech tak zatem pozostanie. Łopatologicznie się rozdrabniać nie będę jak już napisałem. Szkoda, że na moje pytanie nie potrafisz już odpowiedzieć rzeczowo tylko dalej bijesz pianę o jakimś ubzduraniu sobie czegoś.

Do mąciciela zupy w garze odniosłem się w moim pierwszym dzisiaj poście. Wy zagraliście pod swoją nutę.
Celności i powodzenia. Z czego tam nie strzelacie.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Zabawne, bo jakoś nie widziałem aby Wam Marek po biurze lub magazynie buszował 8)
Wpuszczacie lisa do kurnika, ale... Wasze kury, Wasza strata :lol:
Oj ślepi Wy, ślepi 8-)
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

W taki oto sposób ukrywa się odpowiedzi na niewygodne pytania pod płaszczykiem ironii. Byle wasze na wierzchu. Oj wy którzy widzicie a błądzicie. Biada wam, biada.
ODPOWIEDZ