Radomsko - Sekcja CP

stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

No to teraz bez ironii.
Prosta zagadka na spostrzegawczość, inteligencje i kojarzenie faktów.
Jak to nie pomoże to tylko pozostaje Coronavirus :-?
Dopasuj osobę do podanych nazw i zdarzeń. Niestety są to niechlubne zdarzenia i sytuacje :? Sorry, to są fakty i w dodatku...autentyczne :-D
- Tomaszów, zawody (podjebka zawodnika)
- Płock - zawody (ingerencja w organizację)
- Pleszew - Bezpieczeństwo
- Szczecin - dyskredytacja zawodów
-Warszawa - próba dyskredytacji mojej osoby
-Puchar Śląska - próba oszustwa (wyprostowane po proteście)
-Mistrzostwa Polski - zachowanie niegodne dorosłego faceta poprzez doprowadzenie do płaczu nieletniej zawodniczki (jest wielu świadków)
- manipulacja w wynikach po zawodach w Czechach
- Zawody wysokiej rangi na Węgrzech - niekontrolowany strzał

A teraz poproszę podobne haniebne zestawienie w stosunku do innych strzelców, kolegów i ludzi zaangazowanych w strzelectwo i organizację zawodów. :ok:
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

No i dalej owijasz. Wstydzisz się napisać kto czy jak? Nie było mnie na tych zawodach a wieści o waszych niesnaskach wpuszczam jednym a wypuszczam drugim uchem. I co to ma ze mną wspólnego? Gównoburze mnie nie interesują dopóki nie dotyczą bezpośrednio mnie.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Co owijam? To jak napisałem, to zagadka dla inteligentnych ludzi :-D
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

Chodzi Ci o Compassa? Masz jakieś problemy z dowartościowaniem czy co? Każdy ma się teraz czytając to domyslać przez następną stronę o co Ci chodzi czy jak? Jakoś na moje pytania nadal odpwiedzieć nie potrafisz. A szkoda. Brak wiedzy czy walczysz tu za ideę?
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Nerwus2 pisze: pn 05.kwie.2021 - 19:44 Chodzi Ci o Compassa?
Dzięki Nerwus :-D :-D :-D Aleś mnie rozbawił
Compass zbyt poczciwy, ale jak przesiąknie naukami nauczyciela to kto wie :lol:
Staszek L
Bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Staszek L »

Sławek, zobacz na wyniki z poprzednich lat najlepszych zawodników vetterli i nie pisz głupot. Na przykład Leszek praktycznie na każdych zawodach strzelał 99 punktów Czy tego nie widzisz? Inni też nie byli o wiele gorsi.
Z twoim podejściem parcia na mistrza długo jeszcze takich wyników nie osiągniecie. Strzelając na dystansie 50 m na razie jesteście w przedszkolu. :lol:
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

Rozbawiłem Cię bo chciałem Cię rozbawić. Dalej nie potrafisz napisać wprost.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Chodzi Ci o Compassa?
Nie, "bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki"
Masz jakieś problemy z dowartościowaniem czy co?
Ależ skąd
Każdy ma się teraz czytając to domyslać przez następną stronę o co Ci chodzi czy jak?
Każdy inteligentny juz się dawno domyślił
Jakoś na moje pytania nadal odpwiedzieć nie potrafisz. A szkoda.
A zadałeś jakies pytanie w poprawnej formie?
Brak wiedzy czy walczysz tu za ideę?
Edukuję :-P
Ostatnio zmieniony pn 05.kwie.2021 - 19:59 przez stangret, łącznie zmieniany 1 raz.
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: Nerwus2 »

Pracujesz na komendzie? Powinieneś.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

Nerwus2 pisze: pn 05.kwie.2021 - 19:57 Pracujesz na komendzie? Powinieneś.
I w Scotland Yard też nie :-P
Podpowiedź: Osoba z zagadki być może kiedyś, coś, gdzieś, może.
To jest zagadka, quiz rozrywkowy.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Staszek L pisze: pn 05.kwie.2021 - 19:49 Sławek, zobacz na wyniki z poprzednich lat najlepszych zawodników vetterli i nie pisz głupot. Na przykład Leszek praktycznie na każdych zawodach strzelał 99 punktów Czy tego nie widzisz? Inni też nie byli o wiele gorsi.
Z twoim podejściem parcia na mistrza długo jeszcze takich wyników nie osiągniecie. Strzelając na dystansie 50 m na razie jesteście w przedszkolu. :lol:
Staszek robiliśmy próby na Scat z różnymi karabinami . Wattlander , Feldek ,Salfl , Sharps, Mauser 1857.
O dziwo Sharps wychodził najstabilniej . Strzelamy 50 m bo taką zawsze mieliśmy strzelnicę , na to aby była choć 100 m w pobliżu się nie zanosi. Więc w tym przedszkolu chyba zostaniemy .
Myśląc o zawodach myślałem o Chłopakach z Radomska a nie o Leszku M , czy Marku P .
Co do wyników zobaczymy , albo się uda albo nie . Tamten rok po MP straciliśmy na przygotowania Watlandera do ME, to był błąd , bo lepiej było strzelać Feldkiem i próbować nim 98 pkt strzelać , jak ciężkiego Watlandera , kulą na łatce katować . Który cholera wie czemu na strzelnicy skupienia nie mógł złapać a na Scat wychodziły wyniki 99-100 pkt.
Cały czas jest progres statyki . Jak będzie pokarzą MP na te zawody trzeba mieć szczyt formy i dopracowane karabiny .
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: compass200 »

Radomsko oddaje wam to forum do dyspozycji ,

Dlatego potrzebne było jeszcze jedne forum ,nie zainfekowane zielonym wirusem Gliwickim,
Choć trzeba przyznać. że na fejsie dostał dużą dawkę szczepionki.

Nerwus odpuść .
Ostatnio zmieniony pn 05.kwie.2021 - 21:38 przez compass200, łącznie zmieniany 1 raz.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: stangret »

compass200 pisze: pn 05.kwie.2021 - 20:38 Nerwus odpuść .
Ryszard. To może Ty odpowiesz na zagadkę? 8)
Wierzę w Ciebie :ok:
Proste dla ludzi obeznanych w temacie :)
torti
Posty: 25
Rejestracja: śr 14.lis.2018 - 15:46
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: torti »

Naprawdę porównujecie Sharpsa S 38 z odprzodówkami na 50? Nie mogę w to uwierzyć
Równie dobrze możecie porównywać 22lr. Znam osobiście strzelca z kadry olimpijskiej, może zaczniemy jego porównywać z CP na 50 z łapki?
Nie było takiego karabinu jak Sharps 1874 38-55 z zapłonem kapiszonowym z gwintem 1:12. O takim gwincie nikt w epoce nie słyszał.
To fajny karabin (tak mam go i na przy dobrej amunicji na 100 z dychy nie wychodzi), ale porównywanie go z czarnoprochowymi historycznymi odprzodówkami to jakaś pomyłka.
Na marginesie. Sprzedawany jest karabin 1874 w kalibrze 38-55. Kiedy został ten nabój opracowany? Ano w roku 1876.
Podobnie z nowymi wynalazkami S.
"sharps 1863" 45-70. Niech ktoś mi pokaże historyczny karabin 1863 na gilzy! w dodatku w kalibrze 45-70. To jakaś bzdura kompletna.
Tak się składa że sharps 1863 występował w kalibrze .52 "linen cartridge" - czyli w wersji papierowej lub owijce lnianej. (carbine występował także w kalibrze .54). Jeśli występowała konwersja modelu 1863, to do kalibru 50-70 na naboje scalone. Tak się składa że pocisk 45 wszedłby do lufy 52, mógłby być zbyt podkalibrowy...
Kaliber 45-70 został zaprojektowany w 1873 roku do karabinu Springfield Model 1873. Tyle w temacie.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Radomsko - Sekcja CP

Post autor: slaw29 »

Przykro to pisać ale dawno na forum takiego bagna nie było. Może celem uniknięcia konfliktów Radomsko pójdzie tam gdzie znalazło swoje miejsce. My tam iść i polemizować nie możemy , bo to " forum dla swoich czy wybranych " prawdziwie demokratycznie .
A srający w swoje własne gniazdo i szukający problemów tam gdzie ich nie ma ....powinni być moim zdaniem WSZYSCY wykluczeni z tego środowiska.
Prawo i przepisy Mlaic , PZSS , ISSF powinny obowiązywać , ale temida powinna mieć otwarte a nie przepasane oczy jak to ma miejsce w sądach gdzie absurd goni absurd .
ODPOWIEDZ