Terminy zawodów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Terminy zawodów

Post autor: amadeusz »

Związku z tym ,że moderator kremowego forum mkowalczuk poczuł misję i wykasował posty ( nie mam urazy gdyż mkowalczuk niezmiernie rzadko pojawia się na zawodach i raczej nie jest zorientowany ) , postanowiłem przenieść tę dyskusję tutaj .
Jak uważacie , czy organizatorzy imprez strzeleckich powinni zwracać uwagę na terminy zawodów ? Czy pokrywanie się terminów będzie miało wpływ na rozwój strzelectwa CP ? A może warto aby zawody odbywały się o jednej dacie , choćby ze względu na konkrencję pomiędzy samymi organizatorami ?
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Post autor: mkl1 »

Ja osobiście "nie lubię zawodów" ale spotkania podczas zawodów BARDZO, ale do rzeczy
Jest cos takiego jak "kalendarz zawodów (pomijam PZSS -choc też nie do końca - bo chodzic może o wolne strzelnice) i sądzę , ze powinno się tak dobierac terminy, by chetni mieli okazje BYWAĆ.
Jeżeli tego nie bedzie to CP też będzie traktowane jako.......... "bo jest", albo organizacyjnie zawody zostaną przejete przez PZSS, bo właściciele strzelnic tak bedą woleli, a wówczas...........

Tworzenie konkurencji nie koniecznie sprzyja, ponieważ patrząc na uczestników jednego i drugiego forum to widać rozbieżności- "chciałbym tu bo będą wszyscy" albo chcę tu bo mam bliżej...
a...pier.. sam się juz pogubiłem... jakoś w nitro i "pneumatyku jest bardziej poukładane....
a potem wszyscy marudza, że nie da sie mówic , pisać jednym głosem...
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

Też te nakładające się zawody zaczynają mnie wku...ć. Wszędzie mam daleko, chciałbym się spotkać z ludźmi, ale jak to zrobić jak nie wiadomo gdzie który będzie.
Czyżby to była tylko głupota, czy złośliwość niektórych organizatorów?

Jak się nie będzie o tym mówić, to problem sam zniknie, chyba nie.
jacek sygula
Bywalec
Posty: 227
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: krakow
Moja broń:

Post autor: jacek sygula »

Bądżcie obiektywni! Poznań już dawno ogłaszał, nagłaśniał, i przygotowywał się do swojej imprezy. i to są poważne zawody, myślę że tam będzie można spotkać wszystkich najbardziej angażujących się w CP kolegów.
kumat
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 14:27
Moja broń:

Post autor: kumat »

Kiedy Jacku tak mówisz, jadę do Poznania :D
Tak powinno się robić jak ktoś poważny ogłosi wczśniej zawody.
Tomasz.78
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 09:32
Lokalizacja: Wrocław
Moja broń:

Post autor: Tomasz.78 »

Oczywiście, że organizatorzy imprez strzeleckich powinni zwracać uwagę na terminy zawodów, ale nie można chyba nikomu zabronić organizowania zawodów wtedy, kiedy ma na to ochotę.
Jednak to uczestnicy zadecydują, dokąd pojadą i jeśli będziemy wybierali zawody dobrze przygotowywane, których termin został ustalony i ogłoszony (m.in. na forach) odpowiednio wcześnie i bezkolizyjnie, to takie zawody będą miały swoją rangę, a pozostałe będą po prostu spotkaniami lokalnymi, chyba że organizatorzy zmienią swój sposób postępowania.
Tak, jak pisaliśmy wcześniej, wybieramy się do Poznania.
ODPOWIEDZ