Jacek Sygula - nie jest OK ..

ODPOWIEDZ
delaa
Posty: 6
Rejestracja: wt 06.mar.2007 - 22:51
Moja broń:

Post autor: delaa »

Dziendobry!

Hm - nazwano mnie tutaj już debilem i trolem i napisałem trzy posty na które raczyliście odpowiedzieć czterema stronami - a co zrobiłem - NIC !!! zacytowałem kolegę który publicznie obraża pewne grupy osób - "" motylek "" także o tym świadczy - i co i sam Pan Jacek obtarł sobie miejsce w którym wszystkich ma własną "gębą". Pasuje ? Czy ja kogoś obraziłem - NIE ! Pokazałem tylko z jakim prymitywizmem mamy styczność w środowisku ! Wiec jestem debilem i trolem. Nie ważne jaką kto ma wiedzę - jeśli pokaże kim jest naprawdę - może być nawet czarnoprochowym profesorem.

... Szalom !!
jacek sygula
Bywalec
Posty: 227
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: krakow
Moja broń:

Post autor: jacek sygula »

lotnik
Posty: 32
Rejestracja: pt 27.paź.2006 - 16:24
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: lotnik »

delaa pisze:Dziendobry!

- a co zrobiłem - NIC !!!

... Szalom !!
Nie zrobiłeś nic dobrego, nie wniosłeś nic do tego czarnoprochowego grona prócz kłótni i zamieszania. Nie napisałeś ani jednego postu w temacie CP, nikomu nie pomogłeś tylko skłóciłeś brać czrnoprochową, nasrałeś w to gniazdo. Tak jak pisałem już wcześniej cenię Jacka za jego wiedzę o CP a to gdzie on ma żydów to mnie nie obchodzi bo to jest forum CP a nie forum o żydach. I to ty powinieneś stąd spadać a nie Jacek
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

Nie miałem okazji poznac Jacka i z wieloma jego poglądami sie nie zgadzam z innymi tak ,jest uczciwym sprzedającym i jak juz tu padlo wielu poczatkujacym pomogl. Zeby bylo smieszniej strzelam od 10lat a od 1999 z własnej broni (zcalak) ale gdy zdecydowałem sie na CP okazało sie to wyglada troche inaczej niz zcalaki i własnie od takich ludzi jak Jacek uczyłem sie CP. Facet ma wiedze i potrafi ją przekazac. Jakie ma poglady to JEGO SPRAWA ,do tego on nic tak naprawde napastliwego nie napisał . Co do usa to podtrzymuje to co napisałem i popieram to przeczytałem na ich temat wyzej :lol
Teraz co do zawodow George nie będe pisał ze mnie tam nie ma bo czasem bywam ale zawody mnie znudziły mam przesyt przez czeste starty w zcalonej i lubie strzelac sam typowo rekreacyjnie lub w małym gronie wiec nikogo nie ganie i nie wykluczam z milosnikow CP tylko z tego powodu co wiecej sam widze ze jest wiele takich osob .

A taraz meritum: nikomu nie zabrakło argumentow , temat w ktorym piszemy sie rozmył a chodzi o jednego z nas!!! Zalogował sie duren by narobic fermentu ktos wykozystuje to by załatwic prywatne zatargi i tak wygląda prawda bolesna ale prawda. Nemo chyba zawsze stoimy po tej samej stronie :D innym kolegom ktorzy nie dali sie wrobic i zachowali rozsądek dzięki serdeczne, Lotnik :ok: Do Jacka nie rezygnuj i wracaj masz wiedze i zaciecie a tego własnie teraz potrzeba.

No i prosba by zaczac gadac z ,,właTcami" ,na rozowym forum pisalem juz jak mi poszlo( a poszlo zle) i przyda sie wieksze zaangazowanie kolegow ja teraz bede probowal urabiac ,,mniejszych" posłow z mojego regionu ( tzn tych do ktorych zyskam dojscie) wiec zakonczmy pierdoły a zajmijmy sie tym co istotne.

MaciekP mam nadzieje ze z rowna energia bedziesz dzialal dla konkretnej sprawy a jak pisałes o szlacheckim pochodzeniu to przypomne ze ,,szlachectwo zobowiązuje"

Delaa nawet mi sie nie chce Ci odpowiadac zreszta juz inni napisali o co chodzi .Nie wiem kim jestes ale mam nadzieje ze nie kolejnym z tych co to potkniecie wykozystają by dobic i podeptac i ten twoj temat to tez potkniecie.
delaa
Posty: 6
Rejestracja: wt 06.mar.2007 - 22:51
Moja broń:

Post autor: delaa »

R0GNAR pisze: !Zalogował sie duren by narobic fermentu

Ach tak to wygląda - towarzystwo wzajemnej adoracji - rozumiem i przepraszam ;-)

PS. Jak przestaniecie od Pana Jacka kupować to też pewnie będzie Was miał tam gdzie Żydów - rozumiem spoko karmcie sie tym !


PS2. Poza tym gratuluje forum na którym ktoś kto obraża innych jest OKI - mistrz i superkumpel - a ktoś komu się to nie podoba jest debilem durńem i trolem .... suuuper !!!

Szalom!
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

Proponuje zamknac temat .
von Eisenritter
Posty: 44
Rejestracja: pn 26.lut.2007 - 18:45
Moja broń:

Post autor: von Eisenritter »

Szalom, Szalom
ale po co tu jeszcze piszesz? powiedziales co miales do powiedzenia, nikt nie ma ochoty Cie sluchac, to po co tu jeszcze piszesz? zemsta jakas czy co?
lotnik
Posty: 32
Rejestracja: pt 27.paź.2006 - 16:24
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: lotnik »

delaa pisze:
R0GNAR pisze: !Zalogował sie duren by narobic fermentu

Ach tak to wygląda - towarzystwo wzajemnej adoracji - rozumiem i przepraszam ;-)
PS. Jak przestaniecie od Pana Jacka kupować to też pewnie będzie Was miał tam gdzie Żydów - rozumiem spoko karmcie sie tym !


PS2. Poza tym gratuluje forum na którym ktoś kto obraża innych jest OKI - mistrz i superkumpel - a ktoś komu się to nie podoba jest debilem durńem i trolem .... suuuper !!!

Szalom!
Jak ci to towarzystwo nieodpowiada to wy#%^#* i nie sraj więcej w nasze gniazdo
delaa
Posty: 6
Rejestracja: wt 06.mar.2007 - 22:51
Moja broń:

Post autor: delaa »

>>>>>>>Jak ci to towarzystwo nieodpowiada to wy#%^#* i nie sraj więcej w nasze gniazdo<<<<<<


Nie mam zamiaru wiecej ""srac w Wasze gniazdo "" . Po tym co niektórzy pokazali w tym watku widze ze poziom jest dostatecznie wysoki ;-) jeszcze odrobina i byloby kiepsko ....
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

lotnik pisze:Jak ci to towarzystwo nieodpowiada to wy#%^#* i nie sraj więcej w nasze gniazdo
Może trochę szacunku dla innych? Bo jak dla mnie to już przesada.
Proponuje zamknąć temat...
Pozdrawiam!
lotnik
Posty: 32
Rejestracja: pt 27.paź.2006 - 16:24
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: lotnik »

Mincerz pisze:
lotnik pisze:Jak ci to towarzystwo nieodpowiada to wy#%^#* i nie sraj więcej w nasze gniazdo
Może trochę szacunku dla innych? Bo jak dla mnie to już przesada.
Proponuje zamknąć temat...
Pozdrawiam!
Mincerz to delaa nie ma szacunku dla towarzystwa CP przecierz napisał to co wytłuściłem o towarzystwie wzajemnej adoracji
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Co nie znaczy, że trzeba działać tak samo. Wystarczy kłótni wśród polityków.
Zwyczajnie nie dajmy się ponieść...
Zobacz jaka atmosfera jest na strzelnicach CP.
Choćby dziś w Warce. Serdeczność, szacunek dla innych, zabawa i śmiech. Wspaniale spędzone 3 godziny!
Niech i tu tak będzie. Nawet przy takich trudnych tematach.
O to tylko proszę.
Pozdrawiam!
jacek sygula
Bywalec
Posty: 227
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: krakow
Moja broń:

Post autor: jacek sygula »

Panowie!! w imie spokoju!! dajmy se siana!! ja nie chciałęm obrazić ani żydów, czukczów ani innych nacji!!! w imie nie wiem czego niektórzy wstawiają się za żydami, a dlaczego nie za wszystkimi? jesteśmy wszyscy ludżmi, niezależnie od koloru skóry itd.. Pojęcie " mam w dupie" oznacza:odczep się!! przypomne: nie ja to wywołałem!! a moim nazwiskiem co niektórzy sobie buzie wycierają! A dodam że Narodowi Zydowskiemu takiej reklamy i obrońców nie potrzeba!!!! Swoimi nienawistnymi wypowiedziami, zrobiliście Panowie paru wrogów temu Narodowi. ja już za krytyke dziękuje: "mnie to wali" i straszyć po PW też już mnie nie musicie! co mi pisane-to mnie nie minie-a życie sobie cenie: za to że nie musze się ukrywać pod głupimi pseudonimami, i staram się być uczciwy, tak w handlu jak i w życiu [co nie zawsze mi się udaje], co życze przede wszystkim moim antagonistom, z poważaniem jacek syguła z krakowa.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

MaciekP pisze:jednak obiecuję, że w przyszłości zawsze będę reagował, gdy na jakimś forum publicznym pojawią się akcenty antysemickie
Acha a antyradzieckie ?
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

delaa pisze:PS. Jak przestaniecie od Pana Jacka kupować to też pewnie będzie Was miał tam gdzie Żydów - rozumiem spoko karmcie sie tym !
?
Ja bardzo przepraszam Panow Zydow, ale oni mnie naprawde nic nie obchodza i nic nie interesuja,. Czy ja musze ciagle o Panach tu czytac ?
Nie mogli byscie Panowi pojsc sobie gdzies indziej ? Mnie naprawde narodowosc CP nie interesuje. I ja kocham ludzi, a niektorych nie lubie i nic do tego ma wyznanie Pana "delaa" ktory swoj swiatopoglad chyba na wyznaniach opiera ? Bo nie smiem podejrzewac ze na budowie anatomicznej, taki jeden juz byl :(
ODPOWIEDZ